Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(klik @ 2009 05 22, 18:08)
Taip tepti juo veido ir negalima. O kad raudona, kaista ar persti, cia jau turi taip but. Bet uztat idegis greiciau nuo tokiu pasimato, ten kazkaip viska suaktyvina jie smile.gif as geriau pakenciu kelis kartus su tokiu, negu desimt kartu malaivotis su tokiu, is kurio rezultato jokio biggrin.gif  doh.gif



o kad demes buna normalu? na jau praejo,bet kai isejau tai vajei vaizdelis buvo... ir niezejo biski kai soliariume buvau blink.gif cia viskas ok ar kremukas o gal pasenes buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 05 22, 17:14)
o kad demes buna normalu? na jau praejo,bet kai isejau tai vajei vaizdelis buvo... ir niezejo biski kai soliariume buvau  blink.gif  cia viskas ok ar kremukas o gal pasenes buvo?  g.gif



Demes man irgi mesdavo, bet jos pranykdavo.. O niezet irgi turi, ten su tokiais dilgciukais tie kremai buna. Ir reaguoja kiekvienam skirtingai, kitiems vien uzsitepti jo uztenka ir jau is karto raudona buna ir nemalonu, man budavo, kad net soliariume pagulejus to tokio stipraus poveikio nebudavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 05 22, 14:21)
man irgi pasake kad nebebus jo  doh.gif  siandien isbandziau pirmasyk gyvenime krema su tinglinu nu saaaakes zinokit visa raudona as demeta dabar skauda viska nezinau kaip cia bus  biggrin.gif  gerai kad veido netepiau  lotuliukas.gif

galiu putu paskolinti nuo nudegimų hihihi.gif lotuliukas.gif Nu nepamiršiu ilgai tokio bairio biggrin.gif o man nieks apsoliučiai nedilgčiojo ir neperštėjo guliu sau patenkinta ir laukiu efekto nu šakis galvoju kuom aš čia išsitepeu, bet tik spėjau nulipti blink.gif vaizdelis doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditė:} @ 2009 05 24, 17:39)
Nu jau kelintos žinutės neleidžia redaguoti... ;///////

Tai va, dar apie vieną noriu paklausti. Radau, kur šis kainuoja 36LT. (Parduotuvėse 60lt). Ką manot apie jį? Gal bandėt? Norėčiau nusipirkti, bet bijau, nes kažkas sakė, kad jis kaip savaiminio įdėgio kremas ir plėmai lieka.

user posted image



Pina Colada bandziau-nepatiko schmoll.gif kvapas feee,poveikio jokio....
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 05 24, 17:20)
Pina Colada bandziau-nepatiko  schmoll.gif  kvapas feee,poveikio jokio....


Aš tai girdėjau, kad užsieny jis labai populiarus. Išgraibsto jį visi tiesiog. Ir kvapas girdėjau, kad labai skanus. Keista kažkaip, kad tau nepatiko. unsure.gif Gal dar kas jį bandėt?
Atsakyti
QUOTE(Afroditė:} @ 2009 05 24, 18:33)
Aš tai girdėjau, kad užsieny jis labai populiarus. Išgraibsto jį visi tiesiog. Ir kvapas girdėjau, kad labai skanus. Keista kažkaip, kad tau nepatiko. unsure.gif Gal dar kas jį bandėt?



tiesa sakant geriausia pirkt SB arba AG kremus nenusivilsi kokybe,nebus pinigai i bala ismesti... tas Pina Colada tiktu nebent pradedanciosioms ir tai variantas ne is geriausiu cia. Man regis cia lenku firma,tai nezinau ar verta pinigus metyt abejotiniems kremams g.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 05 24, 21:01)
tiesa sakant geriausia pirkt SB arba AG kremus nenusivilsi kokybe,nebus pinigai i bala ismesti... tas Pina Colada tiktu nebent pradedanciosioms ir tai variantas ne is geriausiu cia. Man regis cia lenku firma,tai nezinau ar verta pinigus metyt abejotiniems kremams  g.gif

SB ir AG tai kaip nesutrumpintai skambėtų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 05 24, 20:01)
tiesa sakant geriausia pirkt SB arba AG kremus nenusivilsi kokybe,nebus pinigai i bala ismesti... tas Pina Colada tiktu nebent pradedanciosioms ir tai variantas ne is geriausiu cia. Man regis cia lenku firma,tai nezinau ar verta pinigus metyt abejotiniems kremams g.gif

drinks_cheers.gif
Australian Golg
Swedish Beauty
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 05 24, 23:20)
drinks_cheers.gif
Australian Golg
Swedish Beauty


Dar pridėčiau SUPRE (Hempz)
Ir Designer Skin

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 05 25, 10:07)
Dar pridėčiau SUPRE (Hempz)
Ir Designer Skin

4u.gif  4u.gif  4u.gif



Taip Supre irgi geras labai o kojytem zinoma dar Tanymax mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 05 25, 10:24)
Taip Supre irgi geras labai o kojytem zinoma dar Tanymax  mirksiukas.gif

Mergaitės, o kūnui bandėt Tanymax, kainytė labai prieinama tik nepirkau, nes noriu pabaigt kitus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 25, 12:26)
Mergaitės, o kūnui bandėt Tanymax, kainytė labai prieinama tik nepirkau, nes noriu pabaigt kitus ax.gif



kunui gal tie kur su 50 brozatu? jei taip-tai bandziau. gal 3 dienas geltonu demiu negalejau atsiplaut doh.gif

Beja, siandien pabandziau kazkoki Mantra su dilgciukais tai nezinau man nelabai kazkaip schmoll.gif gal bandet kuri?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julya: 26 gegužės 2009 - 13:28