Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(kumiko @ 2009 06 30, 19:33)
Egliukasz o jus gal kosmetologe esate? nes labai daug ziniu turite good.gif


Oj ne, as esu dirbusi soliariume, kirpykloje, taciau labai domiuosi visomis sferomis, susijusiomis su groziu, savo kosmetologes/kirpejas/bendradarbes taip uzbombarduodavau klausimais, imdavau is kolegijoje kosmetologija studijuojanciu mergaiciu uzrasus, tai truputely ziniu sukaupiau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(dilgelyt @ 2009 06 30, 19:44)
Gi rase,kad yra dirbus soliariume smile.gif

Isbandziau siandien pirma karta SB Pink Diamond,na pagrauze,padilgciojo,oda paraudo,o daugiau poveikio jokio,o kur zadetas rudumas unsure.gif


Tai kad silpnokas tas Pink Diamond - silpniausio tinglo ir naturaliu bronzantu derinys. Jeigu oda sunkiau dega, labai smarkaus efekto ir nesulauksi mirksiukas.gif Kiek minuciu deginais ir kada pries tai paskutiny karta buvus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 06 30, 22:51)
Oj ne, as esu dirbusi soliariume, kirpykloje, taciau labai domiuosi visomis sferomis, susijusiomis su groziu, savo kosmetologes/kirpejas/bendradarbes taip uzbombarduodavau klausimais, imdavau is kolegijoje kosmetologija studijuojanciu mergaiciu uzrasus, tai truputely ziniu sukaupiau blush2.gif
Papildyta:
Tai kad silpnokas tas Pink Diamond - silpniausio tinglo ir naturaliu bronzantu derinys. Jeigu oda sunkiau dega, labai smarkaus efekto ir nesulauksi mirksiukas.gif  Kiek minuciu deginais ir kada pries tai paskutiny karta buvus? g.gif

As kaip tik lb lengvai idegu.
Be jokiu kremu, per du kartus po 10 min lb neblogai nuruduoju,tai ir dabar parudavau per ta karta 10 min, bet taip kaip ir be kremo, o tikejausia,kad su kremu neberiekes eiti 2 kartus ;/ tai ko verti tada tie krmeai kur isviso be tinglo , otik su bronzais? Tai jauciu man reik pirkt ta kazkoki eztremaliem pojuciam~ su 40
Buvau pries dvi savaites, dazniau tikrai nezadu lankytis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 06 30, 23:17)
As kaip tik lb lengvai idegu.
Be jokiu kremu, per du kartus po 10 min lb neblogai nuruduoju,tai ir dabar parudavau per ta karta  10 min, bet taip kaip ir be kremo, o tikejausia,kad su kremu neberiekes eiti 2 kartus ;/ tai ko verti tada tie krmeai kur isviso be tinglo , otik su bronzais? Tai jauciu man reik pirkt ta kazkoki eztremaliem pojuciam~ su 40
Buvau pries dvi savaites, dazniau tikrai nezadu lankytis schmoll.gif

Isbandziau vakar su tinglu 45 biggrin.gif ,po soliariumo maniau numirsiu,kai nudegus sauleje pora valandu buvau biggrin.gif ,bet paskui praejo,buvau 8min.,bet kad labai paruduociau dar nematau,ziuresim kaip bus po dar karto g.gif

Merginos,o kaip jums tas kremas SB Stunning t45 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Vanilla27 @ 2009 07 01, 12:04)
Isbandziau vakar su tinglu 45 biggrin.gif ,po soliariumo maniau numirsiu,kai nudegus sauleje pora valandu buvau biggrin.gif ,bet paskui praejo,buvau 8min.,bet kad labai paruduociau dar nematau,ziuresim kaip bus po dar karto g.gif

Merginos,o kaip jums tas kremas SB Stunning t45 4u.gif ?

As ji bandziau viena karta ir galiu paskyti, kad irgi apie 1.5 val kunas dege labai, bet rezultatas man patiko. Anksciau naudojau krema su bronzantais ir rezultatas buvo prastesnis, o si karta po 5 min. deginimosi jau esu kazkiek irudusi. Anksciau, kai pirma karta po pertraukos eidavau 5 min., nieko nesimatydavo (bet pradziai ilgiau neimdavau, nes norejau oda pirma pripratinti).
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 06 30, 23:17)
As kaip tik lb lengvai idegu.
Be jokiu kremu, per du kartus po 10 min lb neblogai nuruduoju,tai ir dabar parudavau per ta karta  10 min, bet taip kaip ir be kremo, o tikejausia,kad su kremu neberiekes eiti 2 kartus ;/ tai ko verti tada tie krmeai kur isviso be tinglo , otik su bronzais? Tai jauciu man reik pirkt ta kazkoki eztremaliem pojuciam~ su 40
Buvau pries dvi savaites, dazniau tikrai nezadu lankytis schmoll.gif


Kremai su bronzantais reikalauja pastovios kuno prieziuros. Tai yra reikia labai daznai drekinti oda su ydegy fiksuojanciu kremuku po deginimosi, tada ilgiau issilaiko. Pries deginimasi - butinai pylingas. Siaip jeigu gerai degi, tai tada paieskok kremuku TIK su tinglu, stipresniu, bet be bronzantu. As bandziau ta su 40 ir 45, tai nezinojau kur dingt, kaip 2 val. skaudejo biggrin.gif Man siaip patiko is Emerald Bay Mojo darkening Sauce. Man jis labai gerai rudindavo, bet as dazniau degindavaus, tad nezinau, kaip butu tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2009 07 01, 13:12)
As ji bandziau viena karta ir galiu paskyti, kad irgi apie 1.5 val kunas dege labai, bet rezultatas man patiko. Anksciau naudojau krema su bronzantais ir rezultatas buvo prastesnis, o si karta po 5 min. deginimosi jau esu kazkiek irudusi. Anksciau, kai pirma karta po pertraukos eidavau 5 min., nieko nesimatydavo (bet pradziai ilgiau neimdavau, nes norejau oda pirma pripratinti).

Na tikiuosi po antro karto jau matysiu rezultatus,nes siaip nera labai jau nepakenciama,svarbu kita diena nebuvau raudona visiskai biggrin.gif ,bet idegis toks naturalesnis man,ne i juoduma,kaip su kremukais su bronzatais smile.gif
Atsakyti
su SB stunning jau keli menesiai kaip deginuos ax.gif man tai patinka jis.. seniau su bronzantais kremukus naudodavau, tai labai jau greit nusiplaudavo.. o su siuo idegis ilgiau laikosi rolleyes.gif be to raudonumas man tai per kokia 1 val. praeina ir negaliu pasakyt, kad jausciau koki kita nemalonu pojuti apart to, jog kol raudonumas praeina atrodau tikrai nekaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fazima @ 2009 07 01, 14:35)
su SB stunning jau keli menesiai kaip deginuos  ax.gif  man tai patinka jis.. seniau su bronzantais kremukus naudodavau, tai labai jau greit nusiplaudavo.. o su siuo idegis ilgiau laikosi  rolleyes.gif  be to raudonumas man tai per kokia 1 val. praeina ir negaliu pasakyt, kad jausciau koki kita nemalonu pojuti apart to, jog kol raudonumas praeina atrodau tikrai nekaip  biggrin.gif

As tai pastenejau,kad idegis kitoks,toks svaresnis,net nezinau kaip pasakyti,bet man tokie idegiai tikrai ilgiau laikosi,nei kokiu bronzatu biggrin.gif
As lekiau degintis ir su suknele buvau,tai kaip lekiau greiciau i masina,nes tikrai ne kaip atrodziau,kojos visos raudonos lotuliukas.gif ,kita karta eisiu su kelnem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilla27 @ 2009 07 01, 14:58)
As tai pastenejau,kad idegis kitoks,toks svaresnis,net nezinau kaip pasakyti,bet man tokie idegiai tikrai ilgiau laikosi,nei kokiu bronzatu biggrin.gif
As lekiau degintis ir su suknele buvau,tai kaip lekiau greiciau i masina,nes tikrai ne kaip atrodziau,kojos visos raudonos lotuliukas.gif ,kita karta eisiu su kelnem biggrin.gif

na mano nuomone, kad ir kaip ten viskas paraustu... SB stunning visvien vertas demesio thumbup.gif
Atsakyti
O kaip SB Unforgiven? Ten ir su T40 ir su bronzantais g.gif Uzsisakiau ir laukiu tokio, bet dar niekad nesu tokio stipraus bandzius, tai tikiuosi ta deginima iskesiu. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 06 30, 22:51)
Oj ne, as esu dirbusi soliariume, kirpykloje, taciau labai domiuosi visomis sferomis, susijusiomis su groziu, savo kosmetologes/kirpejas/bendradarbes taip uzbombarduodavau klausimais, imdavau is kolegijoje kosmetologija studijuojanciu mergaiciu uzrasus, tai truputely ziniu sukaupiau blush2.gif
Papildyta:
Tai kad silpnokas tas Pink Diamond - silpniausio tinglo ir naturaliu bronzantu derinys. Jeigu oda sunkiau dega, labai smarkaus efekto ir nesulauksi mirksiukas.gif  Kiek minuciu deginais ir kada pries tai paskutiny karta buvus? g.gif


Egliukasz, o gal galetumete rekomenduoti koki gera kremuka degintis sauleje, kuris skatintu idegi? Arba kremuka, kuris tiktu ir sauleje, ir soliariume? 4u.gif
Ir dar norejau paklausti, ar nepavojinga degintis sauleje pasitepus soliariumo kremu? Mastau isigyti "SCYN 3" sokolado kvapo su trigubu bronzantu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laskatarija: 01 liepos 2009 - 19:39
QUOTE(laskatarija @ 2009 07 01, 20:35)
Egliukasz, o gal galetumete rekomenduoti koki gera kremuka degintis sauleje, kuris skatintu idegi? Arba kremuka, kuris tiktu ir sauleje, ir soliariume? 4u.gif
Ir dar norejau paklausti, ar nepavojinga degintis sauleje pasitepus soliariumo kremu? Mastau isigyti "SCYN 3" sokolado kvapo su trigubu bronzantu  ax.gif


Visu pirma - KREMAI, KURIE TINKA SOLIARIUME, NETINKA DEGINANTIS SAULEJE, IR ATVIRKSCIAI. SOLIARIUMU IR SAULES INTENSYVUMAS SKIRTINGAS, SKIRTINGOS IR GAUNAMU SPINDULIU DOZES.
Cia paryskinau, kad butu aisku, kad deginantis sauleje reikalinga kosmetika su UV apsauga, kurios soliariumu kremukai neturi. Taip kad bendro kremuko ir tam, ir tam, nerasi.
Dabar toliau - kremuku degintis sauleje yra labai daug. Australian Gold ir Swedish Beauty irgi turi kelis produktus degintis sauleje. Skirtingas SPF, kad issirinktum tinkama pagal savo odos tipa. Taip pat bent jau AG turi kremuka deginimuisi sauleje su bronzantu, kad grazesnis ir rudesnis ydegis butu.
SCYN3 tiks soliariume, o sauleje naudokit skirta tam dalykui, kad butu apsaugota oda. Nes patikekit, apgamu tikrai padauges ir jie tamses - matau jau pagal save deja doh.gif
Atsakyti