Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

ištiesų aš esu kitos nuomonės, bet čia labiau kaip vartotojas g.gif
griu eiti kas trečią dieną bet po 10 -12min ( žiūrint kokio stip. lempos ir kada keistos) neikad kas antrą dieną ir po 7min
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 06 24, 22:10)
ištiesų  aš  esu kitos nuomonės, bet čia labiau kaip vartotojas  g.gif
griu eiti kas trečią dieną bet po 10 -12min ( žiūrint kokio stip. lempos ir kada keistos)  neikad kas antrą dieną  ir po 7min

O cia butent del idegio? 4u.gif
Atsakyti
Taip, dėl stipresnio įdegio 4u.gif
p.s bet čia nuomonė labai subjektyvi, mano.
Atsakyti
Merginos,
turbut per daug gerai noriu, bet gal zinote, kaip idegti auksiniu graziu idegiu, nes tiek naudojant su daug bronzantu, tiek su naturaliais, gaunasi morkavas tas idegis. Jau atsibodo toks... Bet turbut nera tokio kremo, su kuriuo ne morkavai idegtum... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2009 06 25, 10:50)
Merginos,
turbut per daug gerai noriu, bet gal zinote, kaip idegti auksiniu graziu idegiu, nes tiek naudojant su daug bronzantu, tiek su naturaliais, gaunasi morkavas tas idegis. Jau atsibodo toks... Bet turbut nera tokio kremo, su kuriuo ne morkavai idegtum... verysad.gif

Man auksini idegi suteikdavo "denim and diamonds" kremukas smile.gif
Atsakyti
Gal kas gali rekomenduoti koki kremuka sauleje, kad skatintu isdegi? Arba koki gera kremuka, kuris tiktu degintis ir sauleje, ir soliariume?
Atsakyti
ir saulėje ir soliariume - nžn kad būtų, o tik saulėje yra geras malibu kosmadoje yra tikrai, pavadinimo nepamenu bet rašo kad padeda įdegti sunkiai degančiai odai
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 06 29, 13:56)
tiesiog oda nesugeba pagaminti melanino - paruduot  rolleyes.gif

o tai jei neisi i soliariuma kokius puse metu,o poto vel pradesi eit,neidegsi? nesuprantu ka tokiu atveju isvis neibeimanoma idegti niekada gyvenime g.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 06 29, 21:03)
o tai jei neisi i  soliariuma kokius puse metu,o poto vel pradesi eit,neidegsi? nesuprantu ka tokiu atveju isvis neibeimanoma idegti niekada gyvenime g.gif

o gal ji tepe kokius vaistus, kurie sukele toki reiskini? siaip oda greitai atsinaujina, manau tikrai praejus na maximum metams turetu buti viskas gerai g.gif
Papildyta:

beje, girdejau kad savaiminio idegio kremai nera kenksmingi, jeigu jais tepamasi nakti, t.y. negaunama UV spinduliu, nes su UV spinduliais issiskiria nuodingos daleles... Tai dabar galvoju kaip su soliariumo kremais? juk i daugeli ju ieina savaiminio idegio daleles, tai gaunasi labai pavojinga?? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krema: 29 birželio 2009 - 22:30
Kas klauset apie baltas demeles. Tai nuo per dazno deginimosi atsiranda baltos demeles. Gali issivystyti dermatitas lengvos formos, arba sunkesnes formos baltme. Tiesiog jeigu pastoviai ir po nemazai minuciu einama degintis, melaninas pastoviai skatinamas gamintis ir gamintis, jo veikla gali sutrikti, del to ir atsiranda tokie dalykai. Jeigu jau taip nutiko, tai reiktu daryti keliu men. pertrauka ( dazniausiai uztenka 1-2 men.). Pas mane su tokiom problemom budavo merginos, kurios eidavo degintis kas antra diena po 10-12 minuciu arba daugiau blink.gif Taip, buna ir tokiu atveju, svarbu viska daryti su saiku. Ypac toms, kurios megsta y soliariumus eiti istisus metus, nepriklausomai nuo sezono. Joms BUTINA padaryti bent du kartus y metus pertrauka po 1 men. nesideginimo. Nes vistiek UV spinduliu informacija kaupiasi odoje ir gali veliau islysti yvairiu negalavimu pavidalu. Kremai soliariume nesaugo nuo spinduliu, nes kitaip nieko neydegtumet. Tiesiog jis drekina oda, naikina laisvuju radikalu poveiky odai, nes jie siaip ir yra pavojingiausi, ir daugiausiai zalos pridaro - sendina oda ir pan.
Taip kad nepamirskite vieno dalyko, grozis slypi sveikam kune, o sveikas kunas turi saiko ir sveiko proto jausmo nepraradusy savininka 4u.gif

P.S. Geriant medikamentus, antibiotikus y soliariuma nepatartina eiti. Ypac, kas vartoja jonazoles preparatus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(krema @ 2009 06 29, 23:28)
o gal ji tepe kokius vaistus, kurie sukele toki reiskini? siaip oda greitai atsinaujina, manau tikrai praejus na maximum metams turetu buti viskas gerai  g.gif
Papildyta:

beje, girdejau kad savaiminio idegio kremai nera kenksmingi, jeigu jais tepamasi nakti, t.y. negaunama UV spinduliu, nes su UV spinduliais issiskiria nuodingos daleles... Tai dabar galvoju kaip su soliariumo kremais? juk i daugeli ju ieina savaiminio idegio daleles, tai gaunasi labai pavojinga?? blink.gif


Odos lasteles visiskai atsinaujina per 28 dienas, tad metu laiko neprireikia, tik poros menesiu, kad stabilizuotusi melanino gamyba 4u.gif Soliariumo kremu ir savaiminio ydegio losjonu dazanciosios medziagos skiriasi mirksiukas.gif Cia ne tas pats.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 30 birželio 2009 - 10:53
Gal yra bandziusiu SB Unforgiven? 4u.gif Idomu butu isgirs kokie ispudziai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 06 30, 19:33)
Egliukasz o jus gal kosmetologe esate? nes labai daug ziniu turite good.gif


Gi rase,kad yra dirbus soliariume smile.gif

Isbandziau siandien pirma karta SB Pink Diamond,na pagrauze,padilgciojo,oda paraudo,o daugiau poveikio jokio,o kur zadetas rudumas unsure.gif
Atsakyti