Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(julya @ 2009 06 22, 15:36)
man irgi kazkaip pasirode kad saulej cia o ne soliarium
Papildyta:
na is SB tikrai geras chocolate silk, Ravishing.. Jei naturalesnio idegio nori tai sitie super tiks,pati naudojau-ir kaina ir idegiu buvau labai patekinta. Ingakalnis l.gerus kremukus parduoda maciau  smile.gif


bet as skaiciau kad ravishing ir perfctly dark atrodo yra kazkokiu kenksmingu medziagu blush2.gif siaip norejau pirkti STUNNING bet kad man svarbiausia veidas ir dekolte, o tinglas turbut negerai veidui butu doh.gif nebezinau ka daryti.. kunas man normaliai dega, bet va veidas, dekolte, kai as daznai prausiuosi, ziauriai greitai nusiplauna ir to idegio kaip nebuta lotuliukas.gif man is SB frosted hemp nerealiai patiko wub.gif saldo ir idegis labai grazus... bet noretusi ryskesnio g.gif
Papildyta:
QUOTE(nippe @ 2009 06 22, 18:19)
As siulyciau  sita thumbup.gif  siai dienai jis man geriausias!!!  wub.gif

o jis gal kartais tas ekologiskas? atrodo maciau pardavinejant, bet jo ir kainyte nemaza blink.gif
Atsakyti
QUOTE(krema @ 2009 06 23, 12:12)
bet as skaiciau kad ravishing ir perfctly dark atrodo yra kazkokiu kenksmingu medziagu  blush2.gif  siaip norejau pirkti STUNNING bet kad man svarbiausia veidas ir dekolte, o tinglas turbut negerai veidui butu  doh.gif nebezinau ka daryti.. kunas man normaliai dega, bet va veidas, dekolte, kai as daznai prausiuosi, ziauriai greitai nusiplauna ir to idegio kaip nebuta  lotuliukas.gif man is SB frosted hemp nerealiai patiko  wub.gif  saldo ir idegis labai grazus... bet noretusi ryskesnio  g.gif
Papildyta:

o jis gal kartais tas ekologiskas? atrodo maciau pardavinejant, bet jo ir kainyte nemaza  blink.gif



aj nesamone ten su tais draudimais,visi soliariumai toliau sekmingai juos pardavineja.. na dekolte ir veidukas daugumai sunkiai idega. o tingo negalima ant veido tept tikrai
Atsakyti
QUOTE(krema @ 2009 06 23, 11:12)
o jis gal kartais tas ekologiskas? atrodo maciau pardavinejant, bet jo ir kainyte nemaza  blink.gif

aha, raso-ekologiskas ax.gif per tarpininke-96 LT smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 23, 10:46)
jusu oda gal lengvai idega? nes mano tai sunkiai,norima efekta pasiekiu tik su tingu  g.gif

na vidutiniskai, soliuose gan sunkiai idegu, o saulej is pradziu raudonai, tada tik parusveja...esu antro odos tipo (zydros akys, sviesi oda, sviesus plaukai) g.gif o geriausiai apskritai La bamboj ima
Atsakyti
QUOTE(Afterglow @ 2009 06 23, 17:03)
na vidutiniskai, soliuose gan sunkiai idegu, o saulej is pradziu raudonai, tada tik parusveja...esu antro odos tipo (zydros akys, sviesi oda, sviesus plaukai)  g.gif o geriausiai apskritai La bamboj ima



aha nu pas mane panasi oda,bet sunkiai idegu,tiesa saulej daug geriau smile.gif na man visi soliariumai patinka isskyrus Solisun-prasti jie man o la bamba nepatinka del aptarnavimo schmoll.gif bet del idegimo ten tikrai faina
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 06 23, 18:24)
Apskritai galetumet gal ir eteri viesai tarpininkes rekomenduot smile.gif Dauguma cia apsdziaugtu:)
O man i az kauniete kokia, geriausia pacia smile.gif

kaunietes nezinau, nes jos buna is amerikos tik siuncia ilietuva, laukti reik apie 4-6savaites, bet zymiai pigiau iseina tikrai.
na uz 160 tas tikrai per daug uzmesta, as perpraduodu ji uz 130lt. (cia esu irgi zusimetusi)
nes savikaina jo priklausomai nuo usd kurso svyruoja nuo 94 iki 102lt mirksiukas.gif
pati perku per rudaplauke mirksiukas.gif
ji siuncia i vilniu, kauna, klaipeda ir dezute visu miestu i pnvz o paksui jau ten per pasta issiuntineja.
o kaip apskaiciuoti: tai prekes kaina is tanforless.com pusl. sakykime + kokie 5-7usd siuntimas +15proc ir daugink usde kursas tos dienos kai ji atsiunčia skaičius tik +0,05cnt tai jei šiandien 2,6 ji ima 2,65 ir t.t. jei 2,4 tai 2,45 mirksiukas.gif susimokei ir lauki apie menesi.
Atsakyti
Isigijau Supre firmos kremuka "Mirage" su body blush ir 4 bronzantais, na labai patenkinta thumbup.gif Jau po 2 soliariumo kartu matosi neblogas idegis, o buteliuko talpa 350 ml tai ilgam uzteks rolleyes.gif Galvojau gal imt su daugiau bronzantu, bet pabijojau, kol odele neirudus.
Beje merginos, dabar equador soliariumuose akcija, iki 12 ryto 10 proc. nuolaida idegiui, abonimentams dideles nuolaidos (as 150 lt vertes abon. isigijau uz 102lt ) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 06 24, 21:19)
Isigijau Supre firmos kremuka "Mirage" su body blush ir 4 bronzantais, na labai patenkinta thumbup.gif Jau po 2 soliariumo kartu matosi neblogas idegis, o buteliuko talpa 350 ml tai ilgam uzteks rolleyes.gif Galvojau gal imt su daugiau bronzantu, bet pabijojau, kol odele neirudus.
Beje merginos, dabar equador soliariumuose akcija, iki 12 ryto 10 proc. nuolaida idegiui, abonimentams dideles nuolaidos (as 150 lt vertes abon. isigijau uz 102lt ) mirksiukas.gif


O veida su juo ir tepei?
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 06 24, 20:33)
O veida su juo ir tepei?

Tepiau ir veiduka, nes mano oda nera jautri mirksiukas.gif Ir kol kas lyg poru nekimso 4u.gif
Atsakyti
Nueinu 1-2 kartus i soliariuma po 10min ir bunu jau ruda ruda, tai kremu pasitepus uzteks eiti gal tik 5 min ar kaip? nes kitaip buciau jau bronzine? Kiek minuciu jus einate kremu pasitepusios? ")

As tai su celiulitu kovoju,kasdiena su kava sveiciuosi,tai turbut todel taip greit nuskrabinu idegi,kad rudumo netenku jau po savaites kitos ;/

o veidui visos naudojate sita user posted image
patenkintos? Nes kitokiu nlb uzmaciau veidui ar tiesiog betkokius kuno,svarbu be dilgciuku, tepat?
Atsakyti
as naudoju bet koki svarbu be tilgciuku, sis sako yra labai geras, pati nieko apie ji negaliu pasakyti.

pati gol vintage, crystal x, p.dark, chocolate silk - veidui mirksiukas.gif

user posted image

na nelabai čia kas matos, bet vat tokia aš sau patinku labiausiai, čia iš foto atrodo plėmuota ir t.t. - bet čia gal nuo kontrastų g.gif
Atsakyti
Dilgelyt, manau jei su geru kremuku, tikrai gali mazinti laika. As einu po 7 min, dabar kas antra-trecia diena, nes noriu idegt. O kava pati savaime tam kartui siek tiek rudina, bet kartu nusveicia tavo idegi mirksiukas.gif
Atsakyti