Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(laskatarija @ 2009 06 20, 23:46)
Sveikos. O gal kas naudojate si losjona http://www.drogister...ing/3211313.jpg
Kaip jis Jums? Koks poveikis? Ar gerai skatina idegi?

vienas is pigesniu variantu...geriau pataupyti AG arba SB
Atsakyti
QUOTE(laskatarija @ 2009 06 21, 00:46)
Sveikos. O gal kas naudojate si losjona http://www.drogister...ing/3211313.jpg
Kaip jis Jums? Koks poveikis? Ar gerai skatina idegi?

O čia tikrai soliariumui skirtas kremukas? g.gif gal klystu, bet man atrodo, jis skirtas saulei rolleyes.gif ką reiškia tas skaičiukas 30? man rodos spf 30 apsauga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laskatarija @ 2009 06 21, 00:46)
Sveikos. O gal kas naudojate si losjona http://www.drogister...ing/3211313.jpg
Kaip jis Jums? Koks poveikis? Ar gerai skatina idegi?

as turejau is sitos serijos, bet pas mane jis ne raudonas o geltonas visas buvo smile.gif sarmoj pirkau smile.gif na jis toks labai labai naturalus, man tai jokio poveikio nedave doh.gif
Papildyta:
QUOTE(krema @ 2009 06 18, 19:25)
klausykit merginos, ruosiuosi pirkti soliariumo krema, tik nezinau, koki... gal galetumete man padeti: noreciau naturalesnio, kad butu galima tepti veida ir neisbertu po to manes spuogais  doh.gif  siaip labai patiko swedish beauty frosted hemp, bet galvoju gal ka nors naujo pabandyti  smile.gif  pasiulykit kas butu ir pagal kaina ir pagal kokybe jusu nuomone geriausias pasirinkimas? man svarbu kad tiktu veidui, duotu greita idegi ir apsaugotu siek tiek odele  blush2.gif  busiu labai dekinga, nes siaip isparduotuvej tai visos siulo tai, ka parduoda, o man reikia ne to, ka parduoda, o tokio, kuris tikrai geras  smile.gif

nepatarsit nieko? noreciau is SB blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2009 06 21, 17:12)
O čia tikrai soliariumui skirtas kremukas?  g.gif gal klystu, bet man atrodo, jis skirtas saulei  rolleyes.gif ką reiškia tas skaičiukas 30? man rodos spf 30 apsauga  rolleyes.gif



man irgi kazkaip pasirode kad saulej cia o ne soliarium
Papildyta:
QUOTE(krema @ 2009 06 22, 15:09)
as turejau is sitos serijos, bet pas mane jis ne raudonas o geltonas visas buvo smile.gif sarmoj pirkau smile.gif na jis toks labai labai naturalus, man tai jokio poveikio nedave  doh.gif
Papildyta:

nepatarsit nieko? noreciau is SB  blush2.gif



na is SB tikrai geras chocolate silk, Ravishing.. Jei naturalesnio idegio nori tai sitie super tiks,pati naudojau-ir kaina ir idegiu buvau labai patekinta. Ingakalnis l.gerus kremukus parduoda maciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krema @ 2009 06 22, 14:09)
as turejau is sitos serijos, bet pas mane jis ne raudonas o geltonas visas buvo smile.gif sarmoj pirkau smile.gif na jis toks labai labai naturalus, man tai jokio poveikio nedave  doh.gif
Papildyta:

nepatarsit nieko? noreciau is SB  blush2.gif

As siulyciau sita thumbup.gif siai dienai jis man geriausias!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(krema @ 2009 06 22, 14:09)
nepatarsit nieko? noreciau is SB  blush2.gif


zinok is Swedish beauty bent man ZIAURIAI gera efekta dave Amaretto blink.gif isejus is solio jau buvau galingai rusva, o jo puses dienos isvis thumbup.gif pats efektyviausias bandytas smile.gif ten matyt daug labai bronzatu, bet spalva labai grazi wub.gif tik jis baisiai dvokia, nezinau, gal man koks pasitaike, bet kvapas tragiskas, vos ne ziaugciojau kai tuo meginukutepiaus biggrin.gif bet buvo verta pasikankint wub.gif

dar patiko Denim & Diamonds, jis toks vesinantis, tad veida tepantis paakiu geriau netept mirksiukas.gif bet gerai griebe idegis, tik kiek maziau uz Amaretto, bet uztat sitas lb skaniai kvepia, kaip ledai blush2.gif ir idegis naturaliau atrodo, na ne toks intensyvus buvo, nors tiek pat min toj pacioj kabinoj deginaus rolleyes.gif matyt ateity visa bonkute pirksiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afterglow: 22 birželio 2009 - 16:59
QUOTE(Afterglow @ 2009 06 22, 17:56)
zinok is Swedish beauty bent man ZIAURIAI gera efekta dave Amaretto  blink.gif isejus is solio jau buvau galingai rusva, o jo puses dienos isvis  thumbup.gif  pats efektyviausias bandytas smile.gif ten matyt daug labai bronzatu, bet spalva labai grazi wub.gif tik jis baisiai dvokia, nezinau, gal man koks pasitaike, bet kvapas tragiskas, vos ne ziaugciojau kai tuo meginukutepiaus biggrin.gif bet buvo verta pasikankint wub.gif

dar patiko Denim & Diamonds, jis toks vesinantis, tad veida tepantis paakiu geriau netept  mirksiukas.gif bet gerai griebe idegis, tik kiek maziau uz Amaretto, bet uztat sitas lb skaniai kvepia blush2.gif

as Amareto kazkada vos ne pries kokius 8 metus naudojau,nieko,bet dabar nepirkciau,ieskau kazka is AG arba SB
Atsakyti
chocolate diamonds gerai islaiko idegi?
Supre firmos FREAK kremas pries soliariuma vertas demesio? labai jau nebrangus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilgelyt: 22 birželio 2009 - 17:12
Denim& diamond man vienas is prasciausiu doh.gif absoliuciai jokio poveikio
Atsakyti
matyt ir nuo odos, ir nuo soliariumo priklauso... as daugybe bandziau, sitas vienas geriausiu pasirode rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 22, 18:26)
Denim& diamond man vienas is prasciausiu  doh.gif  absoliuciai jokio poveikio

man sitas vienas geriausiu,toks tikrai prabangos kremas(kvapas,tekstura,komfortas po deginimosi)
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 06 23, 10:10)
man sitas vienas geriausiu,toks tikrai prabangos kremas(kvapas,tekstura,komfortas po deginimosi)



jusu oda gal lengvai idega? nes mano tai sunkiai,norima efekta pasiekiu tik su tingu g.gif
Atsakyti