Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Finna @ 2009 06 18, 18:37)
Pirkau vieną mėginuką to kur su šokoladu, patiko. Iškart pasimatė, kad buvau soliariume ir netgi matosi, kad įdegiau (man čia didelis pasiekimas) bigsmile.gif Man atrodo, kad jis ne tik su bronzantais, bet ir su savaiminio įdegio efektu, tai greičiausiai dėl to.
Ir aš apie tą patį su šokoladu kalbėjau drinks_cheers.gif
Nenusiplovė nei po pirmo, nei po antro, kol kas smile.gif
Man kaip tik labai patiko kaip jis tepėsi. Jis toks gan riebokas, tai aš labai lengvai išsitepiau su nedideliu kremo kiekiu, gerai pasiskirstė. Soliariumo darbuotoja perkant perspėjo, kad kuo lygiau išsitepčiau, tai labai sąžiningai stengiaus, nepastebėjau, kad būtų kokių dryžių ar pan. smile.gif


Man irgi jis labai patiko drinks_cheers.gif Siandien vel buvau su juos, tai dabar sedziu ruda kaip velniukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 06 18, 19:02)
Aciu labai mirksiukas.gif  Kur rasiau,kad  su kazkokiu "tann" sita zodi ir turejau omeny ,nesupratau,kad cia tas pats kas kremai su dilgciojimu. Tik jais veido negalima tepti tiesa?

Jokiu budu veido netepti, o daugiau as viska tepu smile.gif
Atsakyti
Svarstau tarp Swedish Beauty Stunning ir Sb Perfectly Dark ? Tas stunning intensyvesnis? Gal jis labiau toms kurios labai jau rudos megsta buti?
Sitie skaitos be bronzatu,dryziu tikimybes ner? Man aktualu,kad kuo ilgiau isilaikytu.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 06 18, 21:02)
Svarstau tarp Swedish Beauty Stunning ir Sb Perfectly Dark ? Tas stunning intensyvesnis? Gal jis labiau toms kurios labai jau rudos megsta buti?
Sitie skaitos be bronzatu,dryziu tikimybes ner? Man aktualu,kad kuo ilgiau isilaikytu.

šitas man patinka. Tikrai gerai su juo "ima"
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 06 18, 18:02)
Aciu labai mirksiukas.gif  Kur rasiau,kad  su kazkokiu "tann" sita zodi ir turejau omeny ,nesupratau,kad cia tas pats kas kremai su dilgciojimu. Tik jais veido negalima tepti tiesa?

Veido,jautriu kuno vietu smile.gif
O jei tavo oda apskritai yra jautri,tai nepatarciau naudot kremo su "tinglu" schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 06 18, 19:08)
bigsmile.gif Kur pirkai sudomino lotuliukas.gif


Solisun soliariume.

QUOTE(Daivija @ 2009 06 18, 19:11)
Man irgi jis labai patiko  drinks_cheers.gif Siandien vel buvau su juos, tai dabar sedziu ruda kaip velniukas  biggrin.gif


Aš ir brandinu mintį dar pirkti smile.gif Ypač gerai su juo būtų pasidegint prieš kokią progą.

QUOTE(Aprile @ 2009 06 18, 19:14)
Mergaičiukės nesierzinkit įkelkit bent, kaip atrodo, nes atsidareu ta nuorodą, tai jokių kremukų neradau apart kažkokios info unsure.gif


Nesierzinam smile.gif Atskirų nuotraukų nėra, bet atsidarysi šitą nuorodą ir jie visi matysis. Mes kalbėjom apie tą, kuris pačioj apačioj- šokolado kvapo įdegio losjonas su trigubu bronzantu.
SCYN
Atsakyti
sveikos smile.gif
gal turite atsiliepimu apie SEXUP YOUR BODY kremuka?
Atsakyti
Sian buvau soliariume. Na jau kaip man gyre ta SCYN krema, net ant rankos patepe, dave pauostyt visokiu kvapu, lygino kanu skirtumus su AG ir SB. As nepasidaviau!!! tongue.gif 45lt-125 ml, is JAV SB naujausia krema, kur LaBamaboj virs 300lt kainuoja parsisiunciau uz +/-90. SB jau varda turi ir kokybe pasitikiu, zinau. Nepirksiu SCYN!!!! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 06 19, 17:50)
Dėkuj, mastau gal imti pradžioj pabandymui su 2 bronzantais g.gif jai jūs su 3 į šokoladą panašios g.gif  lotuliukas.gif


Aš į šokoladą nepanaši (esu baltaodė ir šokoladinė niekad nebūsiu, o ir nenoriu), bet tikrai matosi, kad oda įdegė smile.gif

QUOTE(nippe @ 2009 06 19, 23:44)
Sian buvau soliariume. Na jau kaip man gyre ta SCYN krema, net ant rankos patepe, dave pauostyt visokiu kvapu, lygino kanu skirtumus su AG ir SB. As nepasidaviau!!! tongue.gif 45lt-125 ml, is JAV SB naujausia krema, kur LaBamaboj virs 300lt kainuoja parsisiunciau  uz +/-90. SB jau varda turi ir kokybe pasitikiu, zinau. Nepirksiu SCYN!!!!  schmoll.gif


Dėl parsisiunčiamų kremų, tai visiškai sutinku, kad žiūrint į kiekį ir kainą, gaunasi lygiai tas pats- ar parsisiųsti SB, ar pirkti SCYN drinks_cheers.gif
Per tarpininkę parsisiunčiau SB Perfectly Dark, kuris su mokesčiais ir tarpininkavimu man atsiėjo 89Lt (250ml), SCYN kainuoja 45Lt, bet tik 125ml. Bet su Perfectly Dark man nebuvo tokio efekto pasideginus (net ir po kelių kartų) kaip su tuo dėl įdomumo pabandytu SCYN šokoladiniu. Todėl ir galvoju, kad būtent tą kremą su šokoladu ir trim bronzantais dar pirksiu, ypač prieš kokią progą, kai norėsiu būt gražiai įdegusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(innuendo @ 2009 06 18, 19:49)
O ką manote apie šį: [img] Nenoriu labai brangaus, tai galvoju apie šį smile.gif.



As turiu ji.. bet geriau siulau Swedish beauty Intensiefer, nebrangus ir 1000k geresnis! Nes tas tai man 0 poveikio.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 06 20, 15:36)
As turiu ji.. bet geriau siulau Swedish beauty Intensiefer, nebrangus ir 1000k geresnis! Nes tas tai man 0 poveikio..  schmoll.gif



koks ten kremas man paveiksliuko nerodo ?
Atsakyti
Sveikos. O gal kas naudojate si losjona http://www.drogister...ing/3211313.jpg
Kaip jis Jums? Koks poveikis? Ar gerai skatina idegi?
Atsakyti