Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

As dabar laukiu SB Unforgiven su tais dilgciukais. Dra tokio stipraus niekada nebandziau, tai labai idomu koks bus jausmas g.gif
Atsakyti
QUOTE(nez @ 2009 06 15, 18:23)
taip ir suprast, kad kai tepi jis neisigeria i oda, o tik nueina kremo rutuliukai.


Nu nieko panasaus man nebuvo schmoll.gif Labai gerai, graziai tepesi ir efektas thumbup.gif
Gal koks pasenes pakliuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2009 06 16, 12:57)
As dabar laukiu SB Unforgiven su tais dilgciukais. Dra tokio stipraus niekada nebandziau, tai labai idomu koks bus jausmas g.gif

Va, as sita naudodavau, radau internete, tik foto nebuvo kaip ikelt. Jis buna keliu stiprumu, bet kitiems sake, uztenka uzsitept, kad paraustu ir imtu dilgciot. Truputi gal rizikinga is karto pirkti visa buteliuka, nezinant tiks ar ne, nes jis toks stiprokas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 06 16, 19:12)
Va, as sita naudodavau, radau internete, tik foto nebuvo kaip ikelt. Jis buna keliu stiprumu, bet kitiems sake, uztenka uzsitept, kad paraustu ir imtu dilgciot. Truputi gal rizikinga is karto pirkti visa buteliuka, nezinant tiks ar ne, nes jis toks stiprokas ax.gif


Seniau esu naudojus su tais dilgciukais, tai man visai nieko buvo, tik vieni kremai kazkaip stipriau degindavo, kiti maziau. Meginukus vis pirkdavau, tai visokiu prisibandziau, bet kazkaip ne vieno dabar pavadinimo nepamenu doh.gif Dabar naudoju SB Choclet Indulgence, rezultatas matomas is karto, bet kad greitai kazkaip nusiplauna, nes i savaite tik viena karta i soliariuma einu. Kai pradzioj vaiksciojau kas antra diena tai visai gerai buvo, o dabar norisi kazko ilgalaikiskesnio rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolaida: 18 birželio 2009 - 12:25
AR yra vienas kremas,kuris skatintu idegi ir padetu ji kuo ilgiau islaikyti,bet nebutu su savaiminio idegio efektu?
noriu kuo reciau,kuo ir kuo maziau degintis smile.gif
Tema paskaiciau,bet nieko nesu vartojusi,tai tiesa sakant, nelabai suprantu apie ka cia apskritai snekat, bronzatai,kazkokie tann..Tai jie tamsus ir blizgus iskart,kaip bronzatai ant veido? Ir keista,kad visi siti kuno kremai tokie brangus..
Atsakyti
klausykit merginos, ruosiuosi pirkti soliariumo krema, tik nezinau, koki... gal galetumete man padeti: noreciau naturalesnio, kad butu galima tepti veida ir neisbertu po to manes spuogais doh.gif siaip labai patiko swedish beauty frosted hemp, bet galvoju gal ka nors naujo pabandyti smile.gif pasiulykit kas butu ir pagal kaina ir pagal kokybe jusu nuomone geriausias pasirinkimas? man svarbu kad tiktu veidui, duotu greita idegi ir apsaugotu siek tiek odele blush2.gif busiu labai dekinga, nes siaip isparduotuvej tai visos siulo tai, ka parduoda, o man reikia ne to, ka parduoda, o tokio, kuris tikrai geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 06 18, 17:10)
AR yra vienas kremas,kuris skatintu idegi ir padetu ji kuo ilgiau islaikyti,bet nebutu su savaiminio idegio efektu?
noriu kuo reciau,kuo ir kuo maziau  degintis smile.gif
Tema paskaiciau,bet nieko nesu vartojusi,tai tiesa sakant, nelabai suprantu apie ka cia apskritai snekat, bronzatai,kazkokie tann..Tai jie tamsus ir blizgus iskart,kaip bronzatai ant veido? Ir keista,kad visi siti kuno kremai tokie brangus..

Jei nori kremo,kuris skatintu idegi,bet nebutu su savaiminio idegio efektu(kitaip tariant bronzantu),tai siulyciau pasizvalgyti i kremus su tinglu (dilgciojimu,kuris skatina greitesni,gilesni idegi) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukke @ 2009 06 18, 18:46)
Jei nori kremo,kuris skatintu idegi,bet nebutu su savaiminio idegio efektu(kitaip tariant bronzantu),tai siulyciau pasizvalgyti i kremus su tinglu (dilgciojimu,kuris skatina greitesni,gilesni idegi)  ax.gif


Aciu labai mirksiukas.gif Kur rasiau,kad su kazkokiu "tann" sita zodi ir turejau omeny ,nesupratau,kad cia tas pats kas kremai su dilgciojimu. Tik jais veido negalima tepti tiesa?
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 06 18, 18:02)
Aciu labai mirksiukas.gif  Kur rasiau,kad  su kazkokiu "tann" sita zodi ir turejau omeny ,nesupratau,kad cia tas pats kas kremai su dilgciojimu. Tik jais veido negalima tepti tiesa?

Jautrių kūno vietų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(avrile @ 2009 06 08, 09:27)
Sveikos !!  smile.gif
vakar buvau soliariume, ir mane ikalbinejo nusipirkti naujove- SCYN Soliarium Cosmetics  ax.gif  labiausiai mane nustebino kaina- 125 ml pradedant nuo 27 iki 45 lt (priklausomai nuo sudeties, ar pradedantiesiems, ar su bronzantais ir tt)
Gal kuri jau bandete? idomu kodel tokia kaina palyginus su visais kitais?

imetu nuoroda, kaip tie kremai atrodo : http://www.scyn.hu/


Pirkau vieną mėginuką to kur su šokoladu, patiko. Iškart pasimatė, kad buvau soliariume ir netgi matosi, kad įdegiau (man čia didelis pasiekimas) bigsmile.gif Man atrodo, kad jis ne tik su bronzantais, bet ir su savaiminio įdegio efektu, tai greičiausiai dėl to.

QUOTE(Daivija @ 2009 06 13, 11:09)
O kodel nepatiko  g.gif Mane irgi ikalbejo  doh.gif Tai nusipirkau sokoladini. Bet efektas is karto pasimate. IS KARTO visi suprato, kad lankausi soliariume (jei kas dar abejojo  doh.gif ) Nu siandien LABAI ruda esu (aisku jau senai as lankausi solike), net puske sake, kad jau perdaug  blink.gif


Ir aš apie tą patį su šokoladu kalbėjau drinks_cheers.gif

QUOTE(nippe @ 2009 06 13, 12:02)
Gal po pirmo duso viskas nusiplaus? blush2.gif


Nenusiplovė nei po pirmo, nei po antro, kol kas smile.gif

QUOTE(nez @ 2009 06 15, 09:39)
Nepatiko del to, kad jau tepantis jis pradejo visas rutuliuotis (jei suprantat ka turiu omeny cool.gif ). Efekto jis man visai nedave schmoll.gif pati ta konsistencija kazkokia keista... Nezinau, neprilimo man visiskai. Dabar nusipirkau is Australian Gold HOT su bronzatoriais, tai net nera ka lyginti  thumbup.gif


Man kaip tik labai patiko kaip jis tepėsi. Jis toks gan riebokas, tai aš labai lengvai išsitepiau su nedideliu kremo kiekiu, gerai pasiskirstė. Soliariumo darbuotoja perkant perspėjo, kad kuo lygiau išsitepčiau, tai labai sąžiningai stengiaus, nepastebėjau, kad būtų kokių dryžių ar pan. smile.gif


Atsakyti
O ką manote apie šį: user posted image ? Nenoriu labai brangaus, tai galvoju apie šį smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 06 18, 18:37)
Pirkau vieną mėginuką to kur su šokoladu, patiko. Iškart pasimatė, kad buvau soliariume ir netgi matosi, kad įdegiau (man čia didelis pasiekimas) bigsmile.gif Man atrodo, kad jis ne tik su bronzantais, bet ir su savaiminio įdegio efektu, tai greičiausiai dėl to.

bigsmile.gif Kur pirkai sudomino lotuliukas.gif
Atsakyti