Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Vanilla27 @ 2009 06 14, 17:07)
Kas zino gera krema su tinglu,bet be bronzatu 4u.gif ???



as tai patarciau SB stunning .. jis mane tai gerai "ima" thumbup.gif
Atsakyti
Noriu patarimo, nusipirkau kremą, kuriame yra Bio Tanning medžiagos. Įdomu ar tuo kremu galiu tepti ir veidą? Nebūsiu "dryžuota"?
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2009 06 13, 12:09)
O kodel nepatiko  g.gif Mane irgi ikalbejo  doh.gif Tai nusipirkau sokoladini. Bet efektas is karto pasimate. IS KARTO visi suprato, kad lankausi soliariume (jei kas dar abejojo  doh.gif ) Nu siandien LABAI ruda esu (aisku jau senai as lankausi solike), net puske sake, kad jau perdaug  blink.gif

Nepatiko del to, kad jau tepantis jis pradejo visas rutuliuotis (jei suprantat ka turiu omeny cool.gif ). Efekto jis man visai nedave schmoll.gif pati ta konsistencija kazkokia keista... Nezinau, neprilimo man visiskai. Dabar nusipirkau is Australian Gold HOT su bronzatoriais, tai net nera ka lyginti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nez @ 2009 06 15, 11:39)
Nepatiko del to, kad jau tepantis jis pradejo visas rutuliuotis (jei suprantat ka turiu omeny cool.gif ). Efekto jis man visai nedave schmoll.gif pati ta konsistencija kazkokia keista... Nezinau, neprilimo man visiskai. Dabar nusipirkau is Australian Gold HOT su bronzatoriais, tai net nera ka lyginti  thumbup.gif


kaip suprast ta rutuliavimasi? tepi krema o is jo rutuliukai gaunasi? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vanilla27 @ 2009 06 14, 18:07)
Kas zino gera krema su tinglu,bet be bronzatu 4u.gif ???



jei rasi kur pirkt tai isbandyk toki Mantra. jis nebrangiai kainuoja, kokia valandele raudona pavaiksciosi be rezultatas super mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fazima @ 2009 06 14, 18:27)
as tai patarciau SB stunning .. jis mane tai gerai "ima"  thumbup.gif

Dekui labai,einu jo ieskoti internete biggrin.gif

QUOTE(julya @ 2009 06 15, 10:46)
jei rasi kur pirkt tai isbandyk toki Mantra. jis nebrangiai kainuoja, kokia valandele raudona pavaiksciosi be rezultatas super  mirksiukas.gif

Va tokio efekto man reikia,nes kur naudojau kitus su tinglu,jokio efeketo,net neparaudau doh.gif
O cia visas jo pavadinimas Mantra g.gif 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Vanilla27 @ 2009 06 15, 11:49)
Dekui labai,einu jo ieskoti internete biggrin.gif
Va tokio efekto man reikia,nes kur naudojau kitus su tinglu,jokio efeketo,net neparaudau doh.gif
O cia visas jo pavadinimas Mantra g.gif  4u.gif ?



o kokius tu anksciau naudojai? kurie nepatiko?
jo Pure Mantra vadinas, taip atrodo:
user posted image

pas mane ant kremuko parasyta with Thermal Acceleration. Firming dark tanning lotion
Atsakyti
kas cia per Mantra?koks cia kremas?
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 15, 10:54)
o kokius  tu anksciau naudojai? kurie nepatiko?
jo  Pure Mantra vadinas, taip atrodo:
user posted image

pas mane ant kremuko parasyta with Thermal Acceleration. Firming dark tanning lotion

As bandziau SB hot amareto su T10,bet sakau nei paraudus,nei labaie "eme"mane doh.gif ,paskui dar kazkoki jau nepamenu soliariume pabandziau,irgi nieko gero,o cia merginos raso vos ne apie nusvylimus,raudonuma ilga ir pan.,man nieko pan.nebuvo,todel noreciau kokio stipresnio,su daugiau T biggrin.gif

O to SB Stunning T45 nerandu soliariumu puslapyje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 06 15, 12:15)
kas cia per  Mantra?koks cia kremas?



giliam idegiui, su tinglingu. geras, l.stiprus.
Papildyta:
QUOTE(Vanilla27 @ 2009 06 15, 12:50)
As bandziau SB hot amareto su T10,bet sakau nei paraudus,nei labaie "eme"mane doh.gif ,paskui dar kazkoki jau nepamenu soliariume pabandziau,irgi nieko gero,o cia merginos raso vos ne apie nusvylimus,raudonuma ilga ir pan.,man nieko pan.nebuvo,todel noreciau kokio stipresnio,su daugiau T biggrin.gif

O to SB Stunning T45 nerandu soliariumu puslapyje unsure.gif



as anksciau norejau pirkt ta amareto bet soliariumo darbuotoja atkalbejo,sake nelabai koks.. tai ir gerai kad nepirkau biggrin.gif
Atsakyti
as naudojau Tropical Heat is AG,tai irgi l patiko cia su tinglu,tik siaip as ju nelabai megstu tu tinglu,man geriau be ju,as ir taip idegu pakankamai tamsiai smile.gif
Atsakyti
As tai irgi naudoju su dilgciukais, pavadinimo nepamenu, bet buna skirtingu stiprumu, tai po ju man visada rezultatas greiciau pasimato smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klik: 15 birželio 2009 - 14:21
QUOTE(julya @ 2009 06 15, 10:46)
kaip suprast ta rutuliavimasi? tepi krema o is jo rutuliukai gaunasi?  biggrin.gif
Papildyta:
jei rasi kur pirkt tai isbandyk toki Mantra. jis nebrangiai kainuoja, kokia valandele raudona pavaiksciosi be rezultatas super  mirksiukas.gif

taip ir suprast, kad kai tepi jis neisigeria i oda, o tik nueina kremo rutuliukai.
Atsakyti