Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(<jute> @ 2009 06 07, 21:53)
Nezinau, Tinglas ten ar ne. Yra kremai su dilgciukais, skirtingu stiprumu. Kiekvieno oda skirtingai i ji reaguoja kitiems uztenka tik pasitept, kad paraustu. Ten toks dilgciojimas, paraudimas, gal siaip dar nemalonus jausmas nuo jo. Bet rezultatas greiciau isgaunamas smile.gif


dilgiukai-tinglas tai tas pats. as pvz. labai pries juos buvau,viena kart kai nuejau galvojau mirsiu- visa raudonus,patinus buvau,visa kuna niezejo.. bet dabar tik su dilgciukais ir naudoju nes rezultatas nepalyginamas smile.gif 100k geriau
Atsakyti
Sveikos !! smile.gif
vakar buvau soliariume, ir mane ikalbinejo nusipirkti naujove- SCYN Soliarium Cosmetics ax.gif labiausiai mane nustebino kaina- 125 ml pradedant nuo 27 iki 45 lt (priklausomai nuo sudeties, ar pradedantiesiems, ar su bronzantais ir tt)
Gal kuri jau bandete? idomu kodel tokia kaina palyginus su visais kitais?

imetu nuoroda, kaip tie kremai atrodo : http://www.scyn.hu/
Atsakyti
QUOTE(avrile @ 2009 06 08, 10:27)
Sveikos !!  smile.gif
vakar buvau soliariume, ir mane ikalbinejo nusipirkti naujove- SCYN Soliarium Cosmetics  ax.gif  labiausiai mane nustebino kaina- 125 ml pradedant nuo 27 iki 45 lt (priklausomai nuo sudeties, ar pradedantiesiems, ar su bronzantais ir tt)
Gal kuri jau bandete? idomu kodel tokia kaina palyginus su visais kitais?

imetu nuoroda, kaip tie kremai atrodo : http://www.scyn.hu/

As nerizikuociau mirksiukas.gif SB ir AG jau "uzsitarnavo" varda wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nippe: 08 birželio 2009 - 10:09
QUOTE(avrile @ 2009 06 08, 10:27)
Sveikos !!  smile.gif
vakar buvau soliariume, ir mane ikalbinejo nusipirkti naujove- SCYN Soliarium Cosmetics  ax.gif  labiausiai mane nustebino kaina- 125 ml pradedant nuo 27 iki 45 lt (priklausomai nuo sudeties, ar pradedantiesiems, ar su bronzantais ir tt)
Gal kuri jau bandete? idomu kodel tokia kaina palyginus su visais kitais?

imetu nuoroda, kaip tie kremai atrodo : http://www.scyn.hu/

kazkokie nematyti, kokiam tinkle jais prekiauja?kas gamintojas?
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 06 08, 12:08)
As nerizikuociau  mirksiukas.gif SB ir AG jau "uzsitarnavo" varda  wub.gif



tikrai pritariu!! drinks_cheers.gif nu dar Supre ir Tanymaxx galima kitais nelabai pasitikeciau g.gif turejau as toki viena itartinos reputacijos o prirasyta vos ne kaip AG crystal sudeties,o rezultatas absoliutus sss....
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 07, 21:55)
dilgiukai-tinglas tai tas pats. as pvz. labai pries juos buvau,viena kart kai nuejau galvojau mirsiu- visa raudonus,patinus buvau,visa kuna niezejo.. bet dabar tik su dilgciukais ir naudoju nes rezultatas nepalyginamas  smile.gif  100k geriau

drinks_cheers.gif man ir budavo kazkiek nemalonu, bet po to rezultatas daug geriau pasimato negu nuo paprasto smile.gif o koki kremuka veidui naudoji, kad greiciau parustu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 06 08, 14:55)
drinks_cheers.gif man ir budavo kazkiek nemalonu, bet po to rezultatas daug geriau pasimato negu nuo paprasto smile.gif o koki kremuka veidui naudoji, kad greiciau parustu? g.gif



va del veido ir man butu aktualu nes neidega gerai schmoll.gif seip paprasta SB meginuka veidui naudoju,bet kad nieko man nuo jo nesidaro... girdejau yra toks labai giriamas user posted image
tik nezinau ar ji naudoti nes jis su savaiminiu idegiu,bijau dryzuota likt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 08, 14:21)
va del veido ir man butu aktualu nes neidega gerai  schmoll.gif  seip paprasta SB meginuka veidui naudoju,bet kad nieko man nuo jo nesidaro... girdejau yra toks labai giriamas user posted image
tik nezinau ar ji naudoti nes jis su savaiminiu idegiu,bijau dryzuota likt...  g.gif

As veidukui pakaitom visokius bandau, noriu atrast savo smile.gif kol kas nesekmingai ax.gif bandau tuos grynai tik veidui skirtus, vis tiek ne ka geriau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 06 08, 16:22)
As veidukui pakaitom visokius bandau, noriu atrast savo smile.gif kol kas nesekmingai  ax.gif  bandau tuos grynai tik veidui skirtus, vis tiek ne ka geriau schmoll.gif



aha as taip pat... noriu graziai rudo veido o nesigauna schmoll.gif na soliariume sake darbuotoja kad geriausia tada dazniau eiti kur specialiai veidui soliariumai buna ir ta Dar Desire pasiule,bet dar nebandziau...
Atsakyti
Mergaitės, o jum taip buvo kada? unsure.gif Veidas parudes, bet ties plaukų linija palei kakta baltas ruožas nu ne baltas, bet šviesesnis doh.gif Plaukai ilgi visus susilyzinu susirišu į kuoda nu bet kodėl taip įdegu doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 08, 15:42)
aha as taip pat... noriu graziai rudo veido o nesigauna  schmoll.gif  na soliariume sake darbuotoja kad geriausia tada dazniau eiti kur specialiai veidui soliariumai buna ir ta Dar Desire pasiule,bet dar nebandziau...

Vat, nuo tu dilgciuku pats kunas, ypac, liemuo, kojos, rankos graziai irunda, o va jau kas auksciau ir veidas sunkiau ax.gif o jei tas Dark Desire su savaiminiu idegiu, tai nesinori bandyt.. Pamenu pries kokius gerus metus, kai dar naudodavau tuos bendrus ir kunui, ir veidui, buvau kazkoki gera radusi, bet nepamenu koki doh.gif greiciausiai sake jo nebera jau.. Pamenu dar nuejau su akiniais (po to karto ju nebesidedu biggrin.gif ), tai isejau, veidas visas rudas, o aplink akis buvo balciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Beje, o SB Perfectly dark tinka veidui? smile.gif Ar neuzkemsa poru?
Atsakyti