Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

Po ilgos pertraukos pasiuvau štai tokį mažytuką dėklą telefonui. ax.gif Medžiagos - šilkai, labai patiko iš jo siūti wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misty: 27 lapkričio 2009 - 15:36
grazus wub.gif gaila. kad as neturiu kantrybes su siuvimu doh.gif
Atsakyti
Misty, patiko jūsų dėkliukas mirksiukas.gif tos siūlės man labai gerai žiūrisi smile.gif



tuo pačiu ir savo paskutinį darbelį parodau. patiesaliukas pusbroliukui smile.gif

user posted image
Atsakyti
Nuostabus patiesaliukas pusbroliui!
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2009 11 11, 23:24)
Aciu uz komplimentus  blush2.gif O siuvasi labai paprastai. Pasiuni tuos spurgiukus atskirai, tada sujungi. Jeigu norit, galiu nuskanuoti knygos aprasyma, jeigu anliskai suprantat smile.gif

Buru idomu paziuret ir paskaityt .lauksim.
Papildyta:
QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 12 03, 18:42)
Misty, patiko jūsų dėkliukas  mirksiukas.gif  tos siūlės man labai gerai žiūrisi  smile.gif
tuo pačiu ir savo paskutinį darbelį parodau. patiesaliukas pusbroliukui  smile.gif

user posted image

Pasiseke pusbroliukui.Grazus darbelis.
As bandau bandau,bet dar negreit pasirodysiu savo darbus doh.gif
Bet viena diena bus parodyti.
Papildyta:
QUOTE(Misty @ 2009 11 27, 16:36)
Po ilgos pertraukos pasiuvau štai tokį mažytuką dėklą telefonui. ax.gif Medžiagos - šilkai, labai patiko iš jo siūti wub.gif

user posted image


Grazu ir tie karoliukai taip tinka.
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 12 03, 17:42)
Misty, patiko jūsų dėkliukas  mirksiukas.gif  tos siūlės man labai gerai žiūrisi  smile.gif
tuo pačiu ir savo paskutinį darbelį parodau. patiesaliukas pusbroliukui  smile.gif

user posted image


gražuolis wub.gif
Atsakyti
Parodysiu dar vieną darbelį. seniai jau baigtas ir padovanotas, bet tik dabar nuotraukas gavau smile.gif Gėlynas. Vestuvių proga.

user posted image

user posted image

Dauguma gėlėtų skiautelių iš anytos spintos biggrin.gif Dar vieną kitą pati radau sendaikčių turgelyje. Nei vieno naujo audinio nepanaudojau bigsmile.gif
Atsakyti
Pienes puuukas NUOSTABUS darbeliai smile.gif
Labai siltos dovanos smile.gif
Atsakyti
Visu darbeliai labai grazus 4u.gif thumbup.gif tikros darbstuoles thumbup.gif
Atsakyti
Mergaitės, čia jūs visos taip gražiai mokate siūti , patarkite, ar verta pirkti knygą esančią Maximose ( o gal ir knygynuose) "Skiautiniai". Graži, spalvinga, su nuolaida šiuo metu - bet ar iš jos išmoksi? cool.gif Patarkit...
Beje, esu pradžiamokslė ir jūsų darbeliai PUIKŪS!!!!!!!!
Atsakyti
Aš taip pat labai sisidomėjau skiautiniais lotuliukas.gif labai jau gražūs darbeliai thumbup.gif Prisirinkau krūvas medžiagų, bet vis dar neprisiruošiu pradėti smile.gif Norėčiau pasiūti vaikišką pleduką biggrin.gif , bet ...atrodo, čia tiek daug darbo g.gif
Sėkmės visoms kūryboje ir darbuose 4u.gif Tikiuosi atrasiu laiko ir ...pabandysiu biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos skiautininkes,
Nu jau groziai 4u.gif
As irgi labai uzsinorejau pasisiuti ka is skiautiniu,jau prisiziurejau filmuku apie technika,issirinkau pradziai lengviausia,ir dabar suku galva,kur gauti pirkti lekalus tuos patiesaliukus ( nezinau kaip pavadinti,ant kuriu pjausto) ir ta reztuka. Gal kas patars. O medziageles geriausia medvilnines.
Dar klausymas,o medziagas jei jos naujos reikia pirma isskalbti????
Atsakyti