Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

O koks grazus darbelis, wub.gif ir toooks didelis, as siuvau mazuti, ir tai labai sunku buvo tris sluoksnius sujungti, o cia toks didelis. Patirties reikia biggrin.gif
Atsakyti
mano sios dienos atradimai smile.gif

as pati skiautiniams naudoju toki aparaciuka,

user posted image,

bet peiliukai jau susidevejo ir nenori pjauti kaip per sviesta, jau norejau uzsisakineti is JAV, bet MB paprotino, itikino mane, kad mate senukuose, kaska panasaus, tai siandien lekiau ieskoti ir dideliai mano nuostabai - radau smile.gif

pamaniau gal daugiau cia tokiu kaip as ax.gif , nezinanciu ka galima LT isigyti smile.gif

sitas yrankis kuo puikiausias analogas ir puikiai pjaunantis ieskokite ukmerges seniuose pirmame aukste prie kitu pjaustymo peiliuku ir yrankiu smile.gif

user posted image

o sitas atsarginis peiliukas tinka ne tik sitam senukiniam aparaciukui, bet ir kuo puikiausiai tinka mano fiskariukui bigsmile.gif

user posted image


tikiuosi info pravers smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 22 liepos 2009 - 13:05
ačiū už info, manau, kad daug kam pravers
Atsakyti
QUOTE(CDA @ 2009 07 22, 13:50)
ačiū už info, manau, kad daug kam pravers

Tiesa biggrin.gif ir man pravers 4u.gif
Atsakyti
Sveikos moterys grazus darbeliai.
As susirgau skiautiniais nuo jusu ,maloni liga sakyciau.
Dabar siuvineju rankom viena is kaldru.Ja tiesiog tigsniuoju.Daug smulkiu rastu.Nemaniau kad tiek bus darbo.Vasara karsta tai pripuolu ,kai pasiujungiam oro kondicionieriu.
Turiu viena klausima siuvejoms.Noriu nusipirkt overloka.Internete radau nemazai ju ir neblogos kainos.Bet nezinau i ka reketu atkreipti demesi,kad nenusipirkciau nekoki.
Gal galetumet ka patarti kokia firma ir koki modeli pirkt.Gal jus koki turit ir esat patenkintos.Aciu is anksto ir lauksiu patarimo.
Iki ir kantrybes siuvant.
Atsakyti
Magira, jeigu tau reikia buitinėms reikmėms, gal vietoj overloko (jie kainuoja visgi ne taip jau ir pigiai) pirkt "krūtesnę" siuvimo mašiną. Jose juk yra tokia "buitinio overloko" siūlė, kuri kažkiek tą profesionaliąją pakeičia. Na, bent jau man. Bet aš tai esu visiška savamokslė ir dar mažai patirties turinti siuvėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mitutok @ 2009 07 28, 21:34)
Magira, jeigu tau reikia buitinėms reikmėms, gal vietoj overloko (jie kainuoja visgi ne taip jau ir pigiai) pirkt "krūtesnę" siuvimo mašiną. Jose juk yra tokia "buitinio overloko" siūlė, kuri kažkiek tą profesionaliąją pakeičia. Na, bent jau man. Bet aš tai esu visiška savamokslė ir dar mažai patirties turinti siuvėja smile.gif

Sveika na ir as savamoksle siuveja ,nors augau tarp profesionaliu siuveju.man nereikejo siut viska pasiudavo senele ar mama.Namie buvo overlokas ,bet zinot tu tarybiniu laiku-dabar tokiu ir nerastum.O gimines moterys nustebo ,kad ir as moku siut ,kai parodziau savo darbus.Masinos keist nenoreciau blush2.gif .O overloku maciau ebay ir kainos ivairios tik negaliu issirinkt todel ir klausiu patarimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magira: 28 liepos 2009 - 21:13
labutis.ieskau pagalbos.man reikia i darzeli pasiuti daug kiseneliu susidet mergaitems gumeles ir sukas.turi buti kazkas susije su saule.na niekaip nesugalvoju,kad butu spalvinga ir grazu.gal kas turi kokiu ydeju ir gali jomis pasidalinti.buciau labai dekinga g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(aneta23 @ 2009 08 05, 14:00)
labutis.ieskau pagalbos.man reikia i darzeli pasiuti daug kiseneliu susidet mergaitems gumeles ir sukas.turi buti kazkas susije su saule.na niekaip nesugalvoju,kad butu spalvinga ir grazu.gal kas turi kokiu ydeju ir gali jomis pasidalinti.buciau labai dekinga  g.gif  g.gif  g.gif



Sveika,

kisenaite mergaite siuvau tokia, bet cia prie lovos

http://public.fotki....yteikisene.html

Saules motyvas man gal toks visai tiktu, tik spalvas parinkti reiktu. Ta kisene vistiek nebus labai didele ir si zvaigzde atrodys labar graziai

http://public.fotki....iai/elenai.html

berniukui i darzeli tai tokia kisenaite siuvau:

http://public.fotki....neharoldui.html

Linkejimai,
Ugne

Atsakyti
Mama Gulbe, o jeigu užklotas tokio pločio, ką daryti su "pamušalu" (sinteponu?)? Ar būna tokio pločio pirkti, ar čia tik aš žiopla ir nemačiau? ax.gif
Atsakyti
UgneA, 4u.gif aciu labai.reik dar pereit per medziagu parduoruves g.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 08 17, 15:23)
Mama Gulbe, o jeigu užklotas tokio pločio, ką daryti su "pamušalu" (sinteponu?)? Ar būna tokio pločio pirkti, ar čia tik aš žiopla ir nemačiau?  ax.gif

cia ta prasme jei sinteponas per siauras pagal virsu ane?

as tada susiunu ta siintepona rankom (tiesiog sudygsniuoju)

o jei nori pirkti sintepona iskart su pamusalu, tada ir reikia susiuti jau su masina

rolleyes.gif
Atsakyti