Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(mama_gulbe @ 2012 03 28, 10:26)
bet cia jau spec masinom siuvinejimo... gali itk paziuret ir persipiesus bandyt siuvineti rankiniu-stumdymo budu ...


As is sio puslapio viena pavyszduka dygsnavau rankomis. Cia jau kaip kas sugalvoja smile.gif aisku masina vel kitas reikalas... smile.gif
Atsakyti
ikeliu nuoroda su kiausiniu sildykle, radau tik tokia smile.gif

http://www.dublirin....ew_chicken.html
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 03 27, 10:58)
as daigstau su ta spec pedele, ypac kai ne tiesiai noriu siuti, o visaip kreivai vinguriuoti , su ja lengviau  bigsmile.gif man bent  rolleyes.gif  visad aisku galima rankom daigstyti  thumbup.gif
Mano darbai

As irgi labai megstu raityta daigstyma bigsmile.gif Toks malonumas tuos labirintus siuvineti. pamenu kai pradejau, bijojau pirsus prie uzvalkalo prisiut lotuliukas.gif (tada dariau skiautini pagalves uzvalkaliuka).
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 04 01, 22:04)
As irgi labai megstu raityta daigstyma  bigsmile.gif  Toks malonumas tuos labirintus siuvineti. pamenu kai pradejau, bijojau virsus prie uzvalkalo prisiut  lotuliukas.gif  (tada dariau skaiutini pagalves uzvalkaliuka).

bigsmile.gif tikrai taip, tik su ta pedele reikia atsargiai ir neskubeti, as buvau stipriai pirsta persiduris verysad.gif vajai kaip skaudejo... ir dar adata "stipresne" paimti, nes plonesnes iprastines linkusios luzti g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 04 01, 14:23)
bigsmile.gif  tikrai taip, tik su ta pedele reikia atsargiai ir neskubeti, as buvau stipriai pirsta persiduris  verysad.gif  vajai kaip skaudejo... ir dar adata "stipresne" paimti, nes plonesnes iprastines linkusios luzti  g.gif

o jeetus, nes skaityti skauda unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal pasakytumėt tiksliau, kur ta nauja skiautinių parduotuvė Vilniuje, Vytenio gatvėje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 03 27, 17:58)



Jūsų darbai nuostabūs wub.gif , tiesiog seilė nutįso bežiūrint doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egluteskarota @ 2012 04 13, 15:27)
Sveikos,

Gal pasakytumėt tiksliau, kur ta nauja skiautinių parduotuvė Vilniuje, Vytenio gatvėje?  4u.gif

Vytenio ir Sevcenkos g sankryza, nt pacio kampo pastatas smile.gif

Rasa_zyk - aciu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 14 balandžio 2012 - 11:27
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 15 balandžio 2012 - 11:39
Dukros darželis organizuoja parodą ekologijos tema "siuvu, neriu, mezgu pirkinių krepšelį" , tai mes joje dalyvaujam su savo lininiu krepšeliu rolleyes.gif .

Mano paskutinis darbukas lininis maišelis pirkiniams
user posted image
Atsakyti
Rasa puikus krepšys thumbup.gif
Atsakyti
Pabaigiau ilgai brandintą idėją - skiautinį paklotuką pirmiesiems mažojo sūnaus žaidimams ax.gif Kadangi taip jau gavosi, kad jo kambario tematika gavosi susijusi su jūra, tai ir paklotuką sugalvojau būtent tokį. Norėjosi labai margo ir ryškaus, sako, kūdikiai mėgsta ryškias spalvas... Kad būtų įdomiau, kai kurios detalės atsiverčiair yra pridėtos celofano, kad čežėtų - žuvies uodega, inkaro galai, laivo vėliavėlė.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 18 balandžio 2012 - 12:14