Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(rugsėjė @ 2012 03 27, 10:51)
man smagiau dirbt su plonesniu sinteponu, arba dar geriau, būna toks kaip veltinis sinteponas, papresuotas toks., man patinka, kad skiautinys būna plonas ir neišsipūtęs kaip koldra. Bet čia skonio reikalas, ktiems kaip tik patinka pūsti skiautiniai. Dažnai filmuose atkreipiu dėmesį į skiautinius, tai jie būna įvairūs.
o dėl kitos pusės, apatinės, siūlyčiau vientisą dėt ar įterpt kokį nedidelį motyvą, tikrai bus gražiau nei abi pusės margos ir pasiuvimas, sudaigstymas visų sluoksnių bus paprastesnis

Aciu.
Na siaip man irgi labiau patinka plonesni,... Tas sudaigstymas man ir kelia didziausia nerima unsure.gif nzn nei kaip, nei ka... berods ir kojeles neturiu specialios, nes visai ne siuveja esu, masina siuvimo namuose yra, nes privalo but pas kiekviena naginga mama, tai ir pas mane yra ax.gif Na vienzo... nezinau kokiu rastu daigstyti... reikes kokiu pvz pasieskot, nes ziauriai margas ir ryskus gavosi skiautinys cool.gif Nevisai toks kokio as norejau, nes pakoregavo vaikas, jam sake taip idomiau ir graziau. Padariau kaip prase, ne sau gi siuvu o jam ax.gif
Atsakyti
ir aš neturiu spec. pėdelės skiautiniams, na yra ten tokia "a le", bet nenaudoju jos. O daigstyt paprasčiausia- tiesiom linijom, "langelius" padaryt (horizontaliai ir vertikaliai).
O dėl vaikų patarimų tai atsargiai. Maniškis išsirinko mėlynus roletus langams, galvoju o, pagal zvaigzdutes melynas ir mėlyna spinta taikė, ale paskui po keliu mėnesiu klausiu - kodel rinkaisi melyna spalva? Atsakė - gi tėčio subaras mėlynas doh.gif lotuliukas.gif , tai va mašiną pardavė ir norėjo jau kitų
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2012 03 27, 11:56)
ale paskui po keliu mėnesiu klausiu - kodel rinkaisi melyna spalva? Atsakė - gi tėčio subaras mėlynas  doh.gif  lotuliukas.gif , tai va mašiną pardavė ir norėjo jau kitų

lotuliukas.gif
Nu bet is kitos puses, jam patinka, o tai svarbiausia ax.gif Pas mus buvo juoda spalva ant bangos, nes buvo juoda mazda ir juoda suni turim lotuliukas.gif Tai poto pakeitem mazda i sidabrine, tai dabar mylimiausia raudona biggrin.gif Keista ar ne... bet va berniukui patinka, ryski raudona spalva rolleyes.gif
Atsakyti
as daigstau su ta spec pedele, ypac kai ne tiesiai noriu siuti, o visaip kreivai vinguriuoti , su ja lengviau bigsmile.gif man bent rolleyes.gif visad aisku galima rankom daigstyti thumbup.gif


Mano darbai

Atsakyti
user posted image
cia tokia kojele? g.gif

Berod turiu tokia bigsmile.gif Tik ji instrukcijos pristatyta kaip sagom g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 27 kovo 2012 - 19:06
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 03 27, 20:06)
user posted image
cia tokia kojele?  g.gif

Berod turiu tokia  bigsmile.gif Tik ji instrukcijos pristatyta kaip sagom  g.gif

pas mane ta "akute" didesne, o aprasyma paziurek kokia anglu kalba, nes LT daznai isvercia nesamoningai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 03 27, 20:25)
pas mane ta "akute" didesne, o aprasyma paziurek kokia anglu kalba, nes LT daznai isvercia nesamoningai  doh.gif

Na stai, nepatingejau, nufotkinau visas turimas kojeles, net nemaniau kad ju tiek daug blush2.gif
Gal kuri nors yra tinkama ax.gif Gal ta plastmasine tamsiai gelsva?

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 27 kovo 2012 - 19:44
gal kas pasidalins kokiais nors rastais kaip reikia susiuleti pvz vienspalvi skiautini..
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 03 27, 20:44)
Na stai, nepatingejau, nufotkinau visas turimas kojeles, net nemaniau kad ju tiek daug  blush2.gif
Gal kuri nors yra tinkama  ax.gif Gal ta plastmasine tamsiai gelsva?


na si kazkiek panasi i ta kuria reikia (kitos tikrai ne) bigsmile.gif


b.kite
- rastai tai arba vingiuoji is galvos arba gal nusipiesi paskui letai atsargiai "apvedzioji"
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 03 27, 23:37)
na si kazkiek panasi i ta kuria reikia (kitos tikrai ne)  bigsmile.gif 



he... na bandysiu tada su ja... aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2012 03 27, 20:54)
gal kas pasidalins kokiais nors rastais kaip reikia susiuleti pvz vienspalvi skiautini..


Manau cia rasite kokiu tik norite pvz smile.gif
http://quiltingstenc...wallblocks.aspx
Atsakyti
QUOTE(j_tina87 @ 2012 03 28, 08:09)
Manau cia rasite kokiu tik norite pvz smile.gif
http://quiltingstenc...wallblocks.aspx

bet cia jau spec masinom siuvinejimo... gali itk paziuret ir persipiesus bandyt siuvineti rankiniu-stumdymo budu ...
Atsakyti