Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(mama_gulbe @ 2012 02 12, 19:26)
bet tokiu graziu vistiek nera  lotuliukas.gif


Keistai sakote Mama_gulbe, juk tai tu paciu fabriku medziagos kurias galite pirkti visuose ebay parduotuvese, jos specialios quilting medžiagos. Dėl skonio nesiginčijima, tačiau šios medžiagos tikrai nėra negražesnės negu ebay medžiagos, tiesiog kiekvienas renkamės skirtingą raštą gėlėtos, dryžuotos, taškuotos.
Aš tikrai ankščiau buvau nemažai ebay medžiagų pirkus, bet jos buvo mažais komplektais, ir Vytenio medžiagos buvo atradimas, nes visada atrasdavau ką priderinti prie ebay medžiagos, ko niekada negalėčiau padaryti su Kalvarijų medžiagom.

Čia yra tik tik maža dalis medžiagų kurios tarpusavy gražiai dera:

http://public.fotki.com/AUgne/pvz/


Kalvarijų gatvėje renkuosi tik lietuviškas ar prancūzišką medžiagą, nė iš vienos lenkiškos ar pakistanietiškos nesiūčiau, man jos skiautiniams netinkamos atrodo...








Atsakyti
UgneA - tu tikrai visiskai teisi ir labai grazus tavieji derinukai, ten tikrai visko daug...

bet man kai uzsinori ryskiu - ruzavu zydru oranziniu salotiniu ir tt... nu tokiu tikrai nemaciau g.gif
va kaip siu zuikyciu braskine ir su boruzem wub.gif atisiunciaui s USA po gabaleli...ech kad tokios turetu Vytenio g tai griebciau visa rulona wub.gif lotuliukas.gif

1
2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 18 vasario 2012 - 23:03
naujas siuvinukas


Margaspalvė skiautinė lovatiesė

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Pavasariškas ir saulėtas skiautinukas/lovatiesė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2012 02 26, 16:26)
Pavasariškas ir saulėtas skiautinukas/lovatiesė  thumbup.gif

aciu wub.gif
Atsakyti
sveikos siuvejeles smile.gif niekad nemeginau skiautiniu. noriu pabandyt. kur tureciau ieskoti paciu elementariausiu schemuciu?
medziageles turbut geriausia siustis is ebay? gal pradeciau nuo puodkeliu ar serveteliu, ko nors labai paprasto.
is anksto dekui uz pagalba
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2 @ 2012 03 02, 14:29)
sveikos siuvejeles smile.gif niekad nemeginau skiautiniu. noriu pabandyt. kur tureciau ieskoti paciu elementariausiu schemuciu?
medziageles turbut geriausia siustis is ebay? gal pradeciau nuo puodkeliu ar serveteliu, ko nors labai paprasto.
is anksto dekui uz pagalba

Man buvo nepamainomas pagalbininkas SIS PUSLAPIS mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretchene: 02 kovo 2012 - 15:38
QUOTE(gretchene @ 2012 03 02, 16:37)
Man buvo nepamainomas pagalbininkas SIS PUSLAPIS mirksiukas.gif

aciu labai 4u.gif
panarsiau ir kitose nuorodose is pirmo temos psl..
bet man viskas labai sudetingai atrodo g.gif
issirinkau regis jau paprasciausia schema, kvadrateli. reikalingos trys medziagos, jas turiu.
bet ten aprasyta tik kaip tuos kvadratelius jungti, eiliskumas. sakykime, tiek sugebesiu g.gif o kas toliau?
noreciau deti paminkstinima. turiu sintepono, bet jis padrikas, toks kur labiau zaislu kimsimui... ar buna kitoks? cia, kur gyvenu, nemaciau pirkti unsure.gif nebent dar pas siuvejus uzeiti i parduotuve.
ir kaip su apatine dalim bei apkrastavimu? kur ieskot pamokeliu?
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2 @ 2012 03 03, 20:41)
aciu labai 4u.gif
panarsiau ir kitose nuorodose is pirmo temos psl..
bet man viskas labai sudetingai atrodo g.gif
issirinkau regis jau paprasciausia schema, kvadrateli. reikalingos trys medziagos, jas turiu.
bet ten aprasyta tik kaip tuos kvadratelius jungti, eiliskumas. sakykime, tiek sugebesiu g.gif  o kas toliau?
noreciau deti paminkstinima. turiu sintepono, bet jis padrikas, toks kur labiau zaislu kimsimui... ar buna kitoks? cia, kur gyvenu, nemaciau pirkti unsure.gif nebent dar pas siuvejus uzeiti i parduotuve.
ir kaip su apatine dalim bei apkrastavimu? kur ieskot pamokeliu?

Sinteponas buna pirkti ir rulone, vientisas kaip audinys, ieskokit audiniu parduotuvese mirksiukas.gif
Kai susiuvat kvadraciukus, galit dar prisiuti krastus is juosteliukrastai, tada klojat sintepona ir apatini medziagos sluoksni taip.
Po to pagal fantazija siuvinejat taip
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 02 26, 13:14)
naujas siuvinukas




Labai gražu, labai pavasariškas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2 @ 2012 03 03, 19:41)

noreciau deti paminkstinima. turiu sintepono, bet jis padrikas, toks kur labiau zaislu kimsimui... ar buna kitoks? cia, kur gyvenu, nemaciau pirkti unsure.gif nebent dar pas siuvejus uzeiti i parduotuve.
ir kaip su apatine dalim bei apkrastavimu? kur ieskot pamokeliu?


jei nerandart pirkt sintepono matuojamo, tai nusipirkit ploną pigiausią sinteponinę antklodę... puikiausias vidurinis sluoksnis ir dydis bus ištisas ir nereikės durstyt smile.gif
galit rast netgi pigučiuose papigiai, išorine išvaizda nesvarbi gi. išskalbsite gerai ir tiks smile.gif esu taip iš situacijos gelbėjusis....
Atsakyti
QUOTE(RyzaLape @ 2012 03 15, 11:07)
jei nerandart  pirkt  sintepono matuojamo, tai nusipirkit ploną pigiausią  sinteponinę  antklodę... puikiausias vidurinis sluoksnis ir  dydis bus  ištisas ir nereikės  durstyt smile.gif
galit  rast  netgi pigučiuose  papigiai, išorine išvaizda nesvarbi gi. išskalbsite  gerai ir  tiks smile.gif  esu taip  iš situacijos  gelbėjusis....

bigsmile.gif radau netoliese diiiidele parduotuve...tai ten visko tiek, kad ojoj apsipirkau rolleyes.gif tiesa, Velykiniai kiskiai mane uzpuole ir ateme skiautiniams numatyta laika...bet nieko tokio, megstu, kad "projektai" mintyse susiguletu.
dekui uz patarimus, malonu gauti atsakymus 4u.gif tikiuosi netrukus turesiu ka parodyt
Atsakyti