Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 02 10, 13:45)
Ačiū  4u.gif . Kartu su vaikų auginimu  lotuliukas.gif ,  apie savaitę  smile.gif .

Va šitas darbukas  anos savaitės darbo rezultatas smile.gif 

user posted image
user posted image

labai gražu.. o čia lėlių baldai ar žmonių?
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 02 11, 20:15)
merginos ,atsiprasau ne i tema,pasakykit prasau kur klaipedoje  galiu nusipirkti tokios medvilnes,jus visvien savo skiautinukams perkat ,o man pan tokios ir reikia ,prasau pagelbekit ,nes tikrai nezinau kur ieskoti.

user posted image
user posted image
user posted image

Man irgi idomu, kol kas nerandu, bet dar ir nespejau visko apeiti ax.gif
Atsakyti
tokiu medziagyciu abejoju ar yra LT kur nors, viena kita gal ir rastum... bet labai sudetinga tokiu graziu surasti

http://www.clotilde....html?cat_id=505

wub.gif
Atsakyti
Vilniuje Vytenio gatveje tikrai galima taip komplektais spalviskai susideliot is geletu medziagu, rastai smulkus. Nuostabios medziagos, nezinau kur kitur ieskot reiktu jei ne joje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(UgneA @ 2012 02 12, 17:26)
Vilniuje Vytenio gatveje tikrai galima taip komplektais spalviskai susideliot is geletu medziagu, rastai smulkus. Nuostabios medziagos, nezinau kur kitur ieskot reiktu jei ne joje smile.gif

bet tokiu graziu vistiek nera lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=UgneA,2011 12 27, 18:02]
Skubu ir as parodyti savo priessventinius siuvinius smile.gif

user posted image
Papildyta:
Dar toks, man jis rudeniskas smile.gif

user posted image
Papildyta:


Koks grozis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RyzaLape @ 2012 02 11, 20:30)
o čia  lėlių baldai ar žmonių?



Vaikų, mano trimetei pats tas (tiesa, atsigulus kojos netelpa) , o metinukei dar truputi didokas tongue.gif
Atsakyti
Klaipedoj viena idomi parduotuve yra senamiesti,nezinau kaip ji vadinasi,bet ta gatvele yra lygiagreti H.Manto juros puseje ir ji visai arti to senamiescio turgaus,ten yra daug atraizu.
Atsakyti
QUOTE(fragolyte @ 2012 02 12, 23:47)

Koks grozis   thumbup.gif

kai cituoja,merginos istrina nuotraukos nuoroda mirksiukas.gif taip nuotrauka nesicituos galybe kartu 4u.gif




QUOTE(Lliucija6 @ 2012 02 13, 10:50)
Klaipedoj viena idomi parduotuve yra senamiesti,nezinau kaip ji vadinasi,bet ta gatvele yra lygiagreti H.Manto juros puseje ir ji visai arti to senamiescio turgaus,ten yra daug atraizu.

bet kur tatai h. manto gatve ,toleliau nei senamiestis ir turgus.gal zemelapyje paziurekit,pasakytumet tiklesne gatve ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 13 vasario 2012 - 10:01
QUOTE(Uodegyte @ 2012 02 13, 11:01)
kai cituoja,merginos istrina nuotraukos nuoroda  mirksiukas.gif taip nuotrauka nesicituos galybe kartu  4u.gif
bet kur tatai h. manto gatve ,toleliau nei senamiestis ir turgus.gal zemelapyje paziurekit,pasakytumet tiklesne gatve  ax.gif

Man atrodo ta parduotuvyte yra uz Frydricho pasazo, perejus ji iki galo reikia sukti i desine mirksiukas.gif Kazkada seniai esu buvus kai ieskojau tiulio atraizu, bet tada medvilnes nereikejo, tai neatkreipiau demesio, reikes vel uzsukt g.gif
Atsakyti
QUOTE(gretchene @ 2012 02 13, 13:23)
Man atrodo ta parduotuvyte yra uz Frydricho pasazo, perejus ji iki galo reikia sukti i desine mirksiukas.gif Kazkada seniai esu buvus kai ieskojau tiulio atraizu, bet tada  medvilnes nereikejo, tai neatkreipiau demesio, reikes vel uzsukt g.gif

šalkalviu g. smile.gif zinojau ,tik niekad ir man nereikejo,tad ir neatkreipiau doh.gif
Atsakyti
Nezinau, kur kreiptis, bet ar nesiuvate kas pardavimui leliu-pirstiniu (ne ant pirstu, o ant rankos plastakos)? Reiketu vienos pasakos personazu.
Atsakyti