Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 02 01, 13:34)
Sveikos,
Labai gražūs visų darbukai  wub.gif , o kai skiautinys prie širdies  wub.gif , tai netgi dvigubas grožis  tongue.gif

Pasirodau ir aš savo darbuką

Žaidimų kilimėlis dukrytei (120X90)

O čia paskutiniai mano darbukai ( smulkmenos)

Dovanų maišeliai berniukams




Labai grazus pledukas! Is paprastu vienspalviu lino gabalu, sudeliotas paveikslas.
Puiku!
Atsakyti
QUOTE(UgneA @ 2012 02 01, 14:57)
Labai grazus pledukas! Is paprastu vienspalviu lino gabalu, sudeliotas paveikslas.
Puiku!


ačiū flirt.gif
Atsakyti
kokios jūs šaunuolės. gražuoliai darbeliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 02 01, 12:34)
Sveikos,
Labai gražūs visų darbukai  wub.gif , o kai skiautinys prie širdies  wub.gif , tai netgi dvigubas grožis  tongue.gif

Pasirodau ir aš savo darbuką

Žaidimų kilimėlis dukrytei (120X90)


Rasa_zyk, labai grazus zaidimu kilimelis! Kiek tau uztrunka toki pasiuti?

Atsakyti
QUOTE(Bitute Pilkoji @ 2012 02 07, 22:08)
Rasa_zyk, labai grazus zaidimu kilimelis! Kiek tau uztrunka toki pasiuti?


Ačiū 4u.gif . Kartu su vaikų auginimu lotuliukas.gif , apie savaitę smile.gif .

Va šitas darbukas anos savaitės darbo rezultatas smile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 02 10, 14:45)
Ačiū  4u.gif . Kartu su vaikų auginimu  lotuliukas.gif ,  apie savaitę  smile.gif .

Va šitas darbukas  anos savaitės darbo rezultatas smile.gif 

user posted image
user posted image

Pasaka, kokios grazios spalvytes ir kaip puosniai kaspinukai dera wub.gif
Kaip jus suspejat su vaikuciais doh.gif Man jau irgi niezti nagai trauktis siuvimo masina, kaip paslepiau su mazojo gimimu, taip ir nebeistaikau prisest biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gretchene @ 2012 02 10, 13:54)
Pasaka, kokios grazios spalvytes ir kaip puosniai kaspinukai dera wub.gif
Kaip jus suspejat su vaikuciais doh.gif Man jau irgi niezti nagai trauktis siuvimo masina, kaip paslepiau su mazojo gimimu, taip ir nebeistaikau prisest biggrin.gif

Ačiū 4u.gif . Taip ir spėju pribėgom, kol miega , arba leidžiu į medžiagas įsisukt doh.gif , tada irgi kurį laiką visos turim ką veikt lotuliukas.gif , tik paskui tvarkymosi trigubai daugiau biggrin.gif
Atsakyti
Rasa-zyk labai dailūs ir jaukūs darbeliai
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 02 10, 14:45)
Ačiū  4u.gif . Kartu su vaikų auginimu  lotuliukas.gif ,  apie savaitę  smile.gif .

Va šitas darbukas  anos savaitės darbo rezultatas smile.gif 


Puikūs darbai! bigsmile.gif
Atsakyti
merginos ,atsiprasau ne i tema,pasakykit prasau kur klaipedoje galiu nusipirkti tokios medvilnes,jus visvien savo skiautinukams perkat ,o man pan tokios ir reikia ,prasau pagelbekit ,nes tikrai nezinau kur ieskoti.

user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 02 11, 19:15)
merginos ,atsiprasau ne i tema,pasakykit prasau kur klaipedoje  galiu nusipirkti tokios medvilnes,jus visvien savo skiautinukams perkat ,o man pan tokios ir reikia ,prasau pagelbekit ,nes tikrai nezinau kur ieskoti.


oj kokie grazus pvz bigsmile.gif
O kur Kaunietes perka medvilne? g.gif as pati zn tik bazej 5sk. Kai ne siuveja, o tik megeja esu, tai nesigaudau medziagu parduotuvese blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 02 11, 21:41)
oj kokie grazus pvz  bigsmile.gif
O kur Kaunietes perka medvilne? g.gif as pati zn tik bazej 5sk. Kai ne siuveja, o tik megeja esu, tai nesigaudau medziagu parduotuvese  blush2.gif

pavyzdukai is rusaiciu rolleyes.gif jos tai ten urmu kaupiasi ax.gif
Atsakyti