Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

wub.gif laba grazus skiautinys gavosi,

del krasto as darau taip - arba atlenkiu is apatines medziagos, kaip rugseje lyg minejo, arba kerpu juostas, jas prisiuvu uzdejus ant blogosios puses, tada atlenkiu du kartus ir is gerosios puses siuvu masina, bet atlenkti reikia teisingai, kad graziai gautusi ir geroji ir blogoji puse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 28 gruodžio 2011 - 21:36
Aha, aš taip ir dariau su apvadais. Gavosi visai neblogai, kaip pirmam kartui ax.gif

Dar pasiuvau iš likučių pagalvę prie užkloto biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
puikiai pasidarbava pumpurėli. O pagalvėlė man daug jaukesnė atrodo, ta "žvaigždė-malūnėlis" tokio gyvumo, žaismingumo priduoda
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 12 29, 15:55)
Aha, aš taip ir dariau su apvadais. Gavosi visai neblogai, kaip pirmam kartui  ax.gif

Labai zaisminga thumbup.gif Tos masinytes liuks atrodo 4u.gif
Atsakyti

wub.gif wub.gif
Kaip gražu.
QUOTE(UgneA @ 2011 12 27, 17:02)
Skubu ir as parodyti savo priessventinius siuvinius smile.gif

user posted image
Papildyta:


Atsakyti
mano naujas darbelis blush2.gif

paprasta, bet "tuscius" plotus sugalvojau prasiuvineti bigsmile.gif
si akrta ja ulabai lengvai ejosi thumbup.gif

b]Skiautinė lovatiesė "Drugelių šokis"[/b]


user posted image

user posted image

Daugiau FOTO
Atsakyti
Mama Gulbe kokios spalvos wub.gif tik lėkt dabar laukan basom lyg pavasaris būtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2012 01 04, 13:28)
Mama Gulbe kokios spalvos  wub.gif  tik lėkt dabar laukan basom lyg pavasaris būtų lotuliukas.gif

thumbup.gif tikrai taip, tik gyvai tos spalvos tokiso gaivesnes, cia biski prigeltusios blush2.gif
Atsakyti
visai netycia cia uzklydau smile.gif o jau kokias grozybes gaminat wub.gif
zinokit susigundziau ir as. Esu studijavusi pas Kriauneviciene, tai kaip siuvasi zinau, taciau suku galva g.gif o kaip jus apskaiciuojat kiek reikes medziagos tiems gabaliukams? tarkim, dydis 220x170, o medziagas gabaliukams pirksiu, nes likuciu neturiu. Tai kiek man reikia nusipirkti tu gabaleliams skirtu medziagos gabalu? 6 x50cm uztektu?
Atsakyti
QUOTE(Tulla @ 2012 01 29, 13:28)
visai netycia cia uzklydau smile.gif o jau kokias grozybes gaminat  wub.gif
zinokit susigundziau ir as. Esu studijavusi pas Kriauneviciene, tai kaip siuvasi zinau, taciau suku galva  g.gif  o kaip jus apskaiciuojat kiek reikes medziagos tiems gabaliukams? tarkim, dydis 220x170, o medziagas gabaliukams pirksiu, nes likuciu neturiu. Tai kiek man reikia nusipirkti tu gabaleliams skirtu medziagos gabalu? 6 x50cm uztektu?



Sveiki, neuzteks. Pasiimkite popieriaus lapa ir pagal langelius skaiciuokite kiek planuojate pirkti ir kiek reikia. Tai pvz Jusu siuvinio plotis yra 170cm. Tai trys gabaliukai po 50cm, bus tik 150cm. Trys gabaliukai dar tai iseina 150cmx100cm. Ir kur dar siunant uzlaidai ir pan, tai tikrai neuzteks...
Atsakyti
dekoju labai 4u.gif nes taip ir mastau, kad juk dar jie susisius. Bijau, kad nepritruktu.
Atsakyti
Sveikos,


Labai gražūs visų darbukai wub.gif , o kai skiautinys prie širdies wub.gif , tai netgi dvigubas grožis tongue.gif

Pasirodau ir aš savo darbuką

Žaidimų kilimėlis dukrytei (120X90)
user posted image
Papildyta:
O čia paskutiniai mano darbukai ( smulkmenos)

Dovanų maišeliai berniukams
user posted image
ir dovanų maišeliai mergaitėms
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa_zyk: 01 vasario 2012 - 12:35