Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 12 10, 12:12)
Toks techninis klausimas dėl apvadų siuvimo. Ar jūs juos siuvate, kaip knygos rašo, iš įstrižos medžiagos, ar galima ir paprastai? Ir ką patogiau pirma daryti - sudaigstyti ir tik po to apsiūti apvadus, ar pirma siūti apvadus tik po to daigstyti?



Pirma sudaigstau, tik tada apvadus siuvu. Esu siuvus ir is istrizos medziagos ir paprastai.
Atsakyti
keletas mano skiautinukų. Pastaruoju metu skiautiniai "veža" labiau nei kiti rankdarbiai, bet kai yra kitų darbų, svarbesnių, tenka nustumt į šoną blush2.gif
6 mažos servetėlės ir didesnė viena.
user posted image user posted image
čia šiaip, dėl smagumo gimę darbai, o tą kišenėlę (gėlytės žiedlapius) apsiuvinėjau rankom
user posted image user posted image
ir šis tas Kalėdoms, siuvinėta dalis ant lino skirto siuvinėjimui (dar pernai išsiuvinėta ir pamaniau, kad geriau ir pigiau bus pasiūt kažką, nei tupdyt į rėmus)
user posted image
Atsakyti
Skubu ir as parodyti savo priessventinius siuvinius smile.gif

user posted image
Papildyta:
Dar toks, man jis rudeniskas smile.gif

user posted image
Papildyta:
Tokius Kaledinius padekliukus siuvau smile.gif

user posted image
Atsakyti
Rugsėje, UgneA - nerealiai gražūs darbai wub.gif Ypač sužavėjo Rugsėjės darbas su siuvinėtu centru, puikiai apipavidalinta thumbup.gif

Man liko visai nedaug iki pirmojo didelio skiautinio pabaigos. Bet dabar reikia apsiūti apvadus, o aš nemoku. Kaip jie apsiuvami - gal kas galėtų paaiškinti? g.gif Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 27 gruodžio 2011 - 18:26
UgneA kaip griūčiau į tuos tavo "plunksninius patalus". Bandau ir vieną ornamentą konstruot ir kitą, bet smagiausia man su kvadratėliais žaist ir spalvom. Liuks derinukai thumbup.gif ir eglutės wub.gif
Dėkui Pumpurėli 4u.gif , o dėl kraštų apdirbimo, tai jau buvo čia nuorodų kažkada.
Aš "išminties" daug gavau čia http://www.modabakeshop.com/
Tik nepatingėk pasikuist po šitą blogą, čia viskas nuo medžiagų paruošimo iki pabaigto darbo yra ir tikrai rasi bent keletą kraštų apdirbimo būdų. Ir šiaip kaip pradedančiam manau tai labai vertingas blogas - informatyvus
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 12 27, 21:28)
Aš "išminties" daug gavau čia http://www.modabakeshop.com/


Aha, geras šitas blogas, peržiūrėjau, ačiū už nuorodą 4u.gif Bet tiek čia, tiek mano skiautinių knygoje aš išskaitau, kad apvadą tik iš gerosios pusės prisiuvi su mašina, o iš blogosios pusės reikia siūti rankomis. Čia tikrai taip? g.gif Apsiūti rankomis beveik 7 metrus apvado taigi savaitę užtruks doh.gif Negi nėra kažkokio būdo viską susiūti mašina?
Atsakyti
Tikrai gali prisiūti ir mašina,
aš tai mėgstu labiau pabaigti rankomis, nes dailiau atrodo, bet jei tingu, tai ir mašina puikiai pabaigsi
Atsakyti
O jeigu mašina iš blogosios pusės siūti, tai ta siūlė matysis ir gerojoje pusėje, ar ne? Ar kažko visai nesuprantu? g.gif doh.gif blush2.gif
Atsakyti
mažesniems rankom iš geros pusės prisiuvu apdailą, o didesniems tai siuvimo mašina, prieštai susistriguoju rankom
Atsakyti
Taip, matysis
Atsakyti
kiek mačiau tai čia mašina prisiūta buvo
http://www.modabakes...elly-quilt.html
Atsakyti
Na galiausiai pribaigiau savo pirmą ir greičiausiai paskutinį didelį skiautinį. Sako, iki naujųjų reikia pabaigti visus pradėtus darbus - tik dėl šios priežasties susikaupiau ir užbaigiau biggrin.gif Užklotas sūnaus lovai, skiaučių dėliojimo schemą galvoje keičiau gal kokius 5 kartus, tai, kas gavosi, visiškai skiriasi nuo pradinio plano biggrin.gif
Man su skiautiniais gavosi taip, kad labai norėjau pabandyti, bet neužkabino. Su tokio dydžio skiautiniu baisiai bjauru susitvarkyti, kol sudygsniavau ir apsiuvau apvadus, sulaužiau kelias adatas ir dabar jaučiuosi gerai pasportavusi (nenustebčiau jei ir pagimdysiu po to sporto biggrin.gif, tiesa, jau ir laikas...). Gal smagu maži skiautiniai, nežinau, reiks gal kada ateity dar pabandyti...

user posted image
Atsakyti