Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(mama_gulbe @ 2009 06 15, 21:32)
gerai prie progos
parasyk man savo e-meila  bigsmile.gif
a cia toks skiautinukas is gabaliuku audinuko
graziso buvo spalvytes tai gailejau ismesti  wub.gif

user posted image

vau bigsmile.gif stengiuosi ne rasyt komentaru "be reikalo"tokiose temose,bet cia tai thumbup.gif o kaip tas zuvytes prisiuvai g.gif zigzagu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pagrandukasss @ 2009 06 16, 00:25)
vau  bigsmile.gif stengiuosi ne rasyt komentaru "be reikalo"tokiose temose,bet cia tai  thumbup.gif o kaip tas zuvytes prisiuvai  g.gif zigzagu?  blush2.gif

aciu wub.gif
a zuvytes taip, tankiu tankiu zigzagu thumbup.gif

ir dabar kratau visas spintas, nes tokiu atraizeliu juosteliu turiu daugybe
tai vel koki nors sukursiu

kazkaip labai patiko ir tokiu gabaliuku siuti wub.gif
Atsakyti
O kaip siuvot paveikslėlius, ant lankelio ištempus, jau kraštais apkarpytais ar po to apkarpėt, žodžiu priusivimo aplikacijos būdas koks? O šiaip labai mielas siuvinys.
Atsakyti
QUOTE(Lijundra @ 2009 06 16, 14:26)
O kaip siuvot paveikslėlius, ant lankelio ištempus, jau kraštais apkarpytais ar po to apkarpėt, žodžiu priusivimo aplikacijos būdas koks? O šiaip labai mielas siuvinys.


as taip uzdejau ir aspiuvau
rolleyes.gif
Atsakyti
mama gulbe, nu fantastiskas darbelis.. o man dabar lauku , zoliu ir pomidoru metas... siusiu kai ateis ruduo... kai reikes surinktom arbatom maiseliius siuti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jenna @ 2009 06 18, 00:55)
mama gulbe,  nu fantastiskas darbelis..  o man  dabar lauku , zoliu ir  pomidoru metas... siusiu kai  ateis ruduo... kai reikes  surinktom arbatom  maiseliius siuti smile.gif

rolleyes.gif
aciu
man ir savaitgaliais oanasus metas lotuliukas.gif tik maziau jau nes gi nestuke.gif lotuliukas.gif tai naudojuos savo padetim biggrin.gif
o kai lietus lyja tai is vis super - tupiu ir siuvu ka nors wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
mama gulbe, kokie fainuoliški vaikiški apklotėliai thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
mama gulbe nu sitas skaiutinukas su zuviukais man pats paciausias ir mieliausias is visu tavo vaikisku apklotuku wub.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
aciuuuu wub.gif

bus dar vienas su sitom zuvytem wub.gif
dabar bus didesnis wub.gif mano sunaiteliui thumbup.gif
jau trecdali pasiuvau thumbup.gif
letai juda nes is skiauteliu mazu darau wub.gif jungiu panasius atspalvius i viena medziagos gabala thumbup.gif
Atsakyti
siuvau siuvau ir pagaliau pasiuvau
biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Koks gražus šitas paskutinis wub.gif Tik sunku dydį suprasti - ar čia koks nedidelis, ar čia ant lovos užklota? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2009 07 16, 19:13)
Koks gražus šitas paskutinis wub.gif  Tik sunku dydį suprasti - ar čia koks nedidelis, ar čia ant lovos užklota? g.gif

ai dydis tai milziniskas
cia ne sitai lovai
210x240 kazkur rolleyes.gif
Atsakyti