Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(rugsėjė @ 2011 11 09, 13:58)
atsinaujinusi  thumbup.gif  http://darbstuole.eu
medžiagėlės skiautiniams ten, kur Audiniai.
Keletą išbandžius ir man jie tikrai patinka dėl savo kokybės ir perkant visą metrą nemaža nuolaida thumbup.gif

bigsmile.gif
bet pasirinkimas vistiek mazokas blush2.gif ant Vytenio kampo daugiau pasirinkimo ir rastu smulkiu daug ir kaina metro panasi rolleyes.gif

o kokia nuolaida 1 m perkant ? bigsmile.gif cia gal tik tau dave ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2011 11 19, 17:31)

o kokia nuolaida 1 m perkant ?  bigsmile.gif cia gal tik tau dave ?  blush2.gif

jeigu dedi į pirkiniu krepseli 4 gabaliukus (gaunasi metras ilgio ir kaina 32 lt, o jeigu tik ketvirti tai 8,90(8,9*4= 35,60 ))
Na aš ant Vytenio kampo nepapulsiu blush2.gif , toloka smile.gif (bet , kad jau visos giriat, reiks kada daugiau pasitaupius ekskursiją suorganizuot).
O šiaip manau, kad kuo daugiau prekiaujančių bus tai mums tik geriau gal bus ir pasirinkimas didesnis ir gal kokios akcijos bus rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=mama_gulbe,2011 11 19, 18:31]
bigsmile.gif
bet pasirinkimas vistiek mazokas blush2.gif ant Vytenio kampo daugiau pasirinkimo ir rastu smulkiu daug ir kaina metro panasi rolleyes.gif

O vytenio kampas su kokia gatve ? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Tyliai skaitinėju jūsų temą, žaviuosi jūsų darbais ir bandau susikaupti seniai supirktoms medžiagoms paversti skiautiniu sūnaus lovai užtiesti. Bet vis nesusikaupiu blush2.gif Taigi pradėjau nuo mažesnio darbo, techniškai čia turbūt net ne skiautinys. Na bet man pačiai gavosi visai mielas papuošimas laukiamo antro sūnaus kambariui papuošti - pagalvėlė ir dekoratyvinis laivas rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Pumpurėli, kaip dailu thumbup.gif
labai sužavėjo laivas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 12 01, 16:37)
Taigi pradėjau nuo mažesnio darbo, techniškai čia turbūt net ne skiautinys.

kad būtų lovatiesė iš 5 dalių tikrai nesakyčiau, kad skiautinys schmoll.gif , bet kaip pagalvėlė iš tiek detalių tai jau tikras skiautinys (skiautinių yra visokių technikų ir konstrukcijų), labai jaukus ir simpatiškas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 12 01, 16:37)
Tyliai skaitinėju jūsų temą, žaviuosi jūsų darbais ir bandau susikaupti seniai supirktoms medžiagoms paversti skiautiniu sūnaus lovai užtiesti. Bet vis nesusikaupiu blush2.gif Taigi pradėjau nuo mažesnio darbo, techniškai čia turbūt net ne skiautinys. Na bet man pačiai gavosi visai mielas papuošimas laukiamo antro sūnaus kambariui papuošti - pagalvėlė ir dekoratyvinis laivas rolleyes.gif



daili pagalvele ir laivukas 4u.gif
auksines rankos, pritrukau zodziu, pamaciusi visus siuvinetus darbus....na daug ka moku....bet siuvinejimas man tamsus ir gudus miskas blush2.gif
superiniai darbai, ypac feja wub.gif
Atsakyti
Ačiū už įvertinimą blush2.gif Rankos tai ne auksinės, o siuvinėjimas iš tiesų labai paprasta, tik kantrybės reikia nemažai biggrin.gif
Atsakyti
Mums visoms

Gruodžio 1 dieną atsidaro Darbštuole.eu parduotuvė. Mus rasite Vilniaus Centrinėje universalinėje parduotuvėje (Konstitucijos pr. 16) 5 aukšte
Atsakyti
Aplankiau ir aš "gyvą" darbštuolę, keletą gabalėlių medžiagos nusipirkau ir atidarymo proga dar neblogą nuolaidėlę gavau smile.gif . Šis tas jau susiūta, kai kas eigoje ir planuose ax.gif
Atsakyti
Toks techninis klausimas dėl apvadų siuvimo. Ar jūs juos siuvate, kaip knygos rašo, iš įstrižos medžiagos, ar galima ir paprastai? Ir ką patogiau pirma daryti - sudaigstyti ir tik po to apsiūti apvadus, ar pirma siūti apvadus tik po to daigstyti?
Atsakyti
Aš įsivaizduoju, kad tik sudaigsčius apvadus reikia siūt.
O tie patys apvadai bloguose mačiau labai skirtingai siuvami ir iš skerso audinio ir ne skerso ir viengubo ir dvigubo audinio.
Pati ir iš to apatinio sluoksnio užlenkus ax.gif
Atsakyti