Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

Jungiuosi ir as prie skiautiniu megeju, va rugseji plusejau prie savojo skiautinio, vertinkit, kritikuokit 4u.gif

http://s1235.photobu...ff439/mopasann/
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 11 02, 12:50)
Ugne koks mielas margumas wub.gif
studijavau kaip kas padaryta tai čia iš kvadratėlių ar dar vieni kvadratėliai sudurstyti (ar ten toks medžiagos margumas)?


Cia dvieju spalvu medziaga tik naudota smile.gif Abi pjaustytos kvadrateliais, bet ta labiau rozine/violetine tai mati medziaga tokia alia skiautinine. Labai grazi ji, tokia deficitine smile.gif
Atsakyti
Shandy puikiai medžiagėlės suderintos thumbup.gif
UgneA jau ta deficitinė medžiagėlė tikrai nereali thumbup.gif
Atsakyti
Ugne, labai grazu wub.gif Atrodo tik dvi medziagytes, o taip graziai marga wub.gif

Shandy, koks grazus spalvu derinukas, ir dydis ispudingas wub.gif thumbup.gif

As vis ruosiuosi per medziagu parduotuves prasieit, idomu, koks asortimentas, ar imanoma ka grazaus rast, simtas metu nebuvau g.gif Kiek anksciau uzmesdavau aki, tai vis toks beveik tarybinio skonio arba super ryskiu spalvu asortimentas budavo, tai ir siuti net nekildavo noras doh.gif O internete tokiu grozybiu yra, tik tas siuntimas man toks sudetingas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gretchene @ 2011 11 04, 13:58)
internete tokiu grozybiu yra, tik tas siuntimas man toks sudetingas doh.gif  biggrin.gif

manau greitu laiku turėsim ir Lietuvoje padorių medžiagėlių bigsmile.gif , o Vilniuje ir gyvą parduotuvėlę thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugsėjė: 04 lapkričio 2011 - 14:58
QUOTE(rugsėjė @ 2011 11 04, 11:28)
Shandy puikiai medžiagėlės suderintos  thumbup.gif
UgneA jau ta deficitinė medžiagėlė tikrai nereali  thumbup.gif



QUOTE(gretchene @ 2011 11 04, 11:58)

Shandy, koks grazus spalvu derinukas, ir dydis ispudingas wub.gif  thumbup.gif

As vis ruosiuosi per medziagu parduotuves prasieit, idomu, koks asortimentas, ar imanoma ka grazaus rast, simtas metu nebuvau g.gif Kiek anksciau uzmesdavau aki, tai vis toks beveik tarybinio skonio arba super ryskiu spalvu asortimentas budavo, tai ir siuti net nekildavo noras doh.gif O internete tokiu grozybiu yra, tik tas siuntimas man toks sudetingas doh.gif  biggrin.gif



Aciu mergytes uz komplimentus, as tai vis rausiuosi mociuciu, tetu, mamos spintose. Turiu dabar gal kokius 50 medziagu uzsitaupius. Geriems zmonems atsilyginu kokiais siuviniais savo. Dabar vis neturiu ikvepimo sesti prie sekancio projekto, tai sakau paplepesiu su jumis, gal kokiu ideju kils drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 11 04, 15:57)
manau greitu laiku turėsim ir Lietuvoje padorių medžiagėlių bigsmile.gif , o Vilniuje ir gyvą parduotuvėlę  thumbup.gif



Rugsejele ka turime omeny? smile.gif Isduokit paslapti apie kokia parduotuve kalbate.
Siandien buvau litexpo parodoje, tai buvo stendas lyg Any Butler (ar kaip ten tiksliai nepamenu) medziagu, bus galima pirkti KA siuluose internetu. Bet kainos tai kosmines 39 Lt/metras...
Atsakyti
QUOTE(UgneA @ 2011 11 04, 18:20)
Rugsejele ka turime omeny? smile.gif  Isduokit paslapti apie kokia parduotuve kalbate.
Siandien buvau litexpo parodoje, tai buvo stendas lyg Any Butler (ar kaip ten tiksliai nepamenu) medziagu, bus galima pirkti KA siuluose internetu. Bet kainos tai kosmines 39 Lt/metras...

Kai jau bus konkreti info pasidalinsiu, nes kolkas kiek žinau viskas ruošiama, tad nekantriai ir aš laukiu, manau dar šiemt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 11 04, 19:14)
Kai jau bus konkreti info pasidalinsiu, nes kolkas kiek žinau viskas ruošiama, tad nekantriai ir aš laukiu, manau dar šiemt  thumbup.gif

Kaip fainai, butinai pranesk, kai jau bus konkreciu naujienu bigsmile.gif Bus dar viena gera priezastis iki Vln atlekt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 11 04, 19:14)
Kai jau bus konkreti info pasidalinsiu, nes kolkas kiek žinau viskas ruošiama, tad nekantriai ir aš laukiu, manau dar šiemt  thumbup.gif

bigsmile.gif kokios fainos zinios!!!!

labai grazus darbukai abieju wub.gif wub.gif

Atsakyti
atsinaujinusi thumbup.gif http://darbstuole.eu
medžiagėlės skiautiniams ten, kur Audiniai.
Keletą išbandžius ir man jie tikrai patinka dėl savo kokybės ir perkant visą metrą nemaža nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gretchene @ 2011 10 19, 19:27)
Laba diena 4u.gif

Labai aciu uz sia nuoroda  thumbup.gif  jos deka pasiuvau pirma savo skiautinuka blush2.gif
user posted image
Aisku kampuciu tiksliai nenutaikiau, yra dar kur tobuleti doh.gif  biggrin.gif



Smagu, kad pasinaudojot nuoroda, o as deja jokiais rezultatais dar negaliu pasigirti blush2.gif
ieskojau medziagyciu, nusivyliau ju pasirinkimu, tai taip ir nepradejau....
Atsakyti