Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(soula @ 2011 10 21, 13:18)
Merginos, ieškojau nusipirkti to "rėžtuko" medžiagytės pjaustymui. Kiek pamenu, kažkuri buvot minėjusi, jog kažką tokio galima nusipirkti Senukuose, bet neradau..... Gal žinote, kur jų ieškoti? labai išlaidauti nenoriu.... blush2.gif

Man irgi iskilo toks klausimas, ar yra ju kur pirkti ir kiek daugmaz kainuoja g.gif O pjaustyti turbut reiktu ant kokios medines lentos pasidejus g.gif Internete maciau, kad yra netgi kazkoks spec. liniuote-tinklelis languotas, su kurio pagalba tiksliai raizoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretchene: 21 spalio 2011 - 15:20
QUOTE(gretchene @ 2011 10 21, 16:18)
Man irgi iskilo toks klausimas, ar yra ju kur pirkti ir kiek daugmaz kainuoja g.gif O pjaustyti turbut reiktu ant kokios medines lentos pasidejus g.gif  Internete maciau, kad yra netgi kazkoks spec. liniuote-tinklelis languotas, su kurio pagalba tiksliai raizoma.

pjaustymui irgi yra spec kilimėliai
user posted image

man labai palengvino gyvenimą šitas kilimėlis, o va prie to ratukinio peilio nepripratau doh.gif arba nemoku su juo elgtis, arba nelabai kokybiškas papuolė, tad karpausi susibraizius blush2.gif .
nors apie tą liniuotę su tinkleliu pasvajoju, bet 100-150 lt kainuoja kur aš noriu, o jei dar peilį kitą pirkt doh.gif ... dar jiems eilė neatėjo, gal netyčia kokią gerą nuolaidą užmatyčiau tada jau žiebčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
rugsėjė - matyt prastas peiliukas, nes turint si padekla ir nepjaustyt o karpyt tai jau baisus diskomfortas cool.gif

as ratukini peiliuka pirkau audiniu ir siuvimo prekiu parduotuvej, jau senokai, tada mokejau apie 30 lt... pradzioj irgi bandziau pjaustyt ant lentos pasidejus... bet ir peilis gadinasi ir lenta susipjausto doh.gif

tas dovanu gavau spec lenta wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 21 spalio 2011 - 21:25
QUOTE(gretchene @ 2011 10 19, 20:27)
Laba diena 4u.gif

Labai aciu uz sia nuoroda  thumbup.gif  jos deka pasiuvau pirma savo skiautinuka blush2.gif
user posted image
Aisku kampuciu tiksliai nenutaikiau, yra dar kur tobuleti doh.gif  biggrin.gif


Gretchene,

labai smalsu kokio dydzio jusu kvadrateliai? Nes man tai atrodo, kad jie panasaus dydzio kaip manuosuose pledukuose, t.y. 9x9cm.

O kazkuri mergina rase del pleduku dygsniavimo, kad atrodo kaip koldros. Tai juk kiekviena skirtinga viduriniaja dali dedam. Vienur sinteponas plonesnis, kitur storesnis, vienur medvilninis baldinis intarpas, kitur vilna, tai kaip gali vienodai atrodyti dygsniavimas ir iskilumas pacio pleduko?
Atsakyti
QUOTE(UgneA @ 2011 10 21, 23:30)
O kazkuri mergina rase del pleduku dygsniavimo, kad atrodo kaip koldros. Tai juk kiekviena skirtinga viduriniaja dali dedam. Vienur sinteponas plonesnis, kitur storesnis, vienur medvilninis baldinis intarpas, kitur vilna, tai kaip gali vienodai atrodyti dygsniavimas ir iskilumas pacio pleduko?

Aš rašiau ax.gif , tiesiog parašiau kas man labiau patinka ir tikrai nekoneveikiu kam kitaip patinka, juk skoniai skiriasi ir tikrai nesakau, kad negražu.
Juk kiekviena turim savitą braižą kuriuo būtent ir išsiskiriam bigsmile.gif . Be to manau su tais pūstais daigstymais tikrai nėra labai paprasta susitvarkyt, manau naudojant tą labiau suplotą tarpinį sluoksnį daug paprasčiau sudaigstyt nei pūstą sinteponą.
Atsakyti
QUOTE(UgneA @ 2011 10 21, 23:30)
Gretchene,

labai smalsu kokio dydzio jusu kvadrateliai? Nes man tai atrodo, kad jie panasaus dydzio kaip manuosuose pledukuose, t.y. 9x9cm.

O kazkuri mergina rase del pleduku dygsniavimo, kad atrodo kaip koldros. Tai juk kiekviena skirtinga viduriniaja dali dedam. Vienur sinteponas plonesnis, kitur storesnis, vienur medvilninis baldinis intarpas, kitur vilna, tai kaip gali vienodai atrodyti dygsniavimas ir iskilumas pacio pleduko?

Maniskiai taip pat 9x9cm drinks_cheers.gif
O viduri as dejau toki jau sudygsniuota nelabai stora medvilnini, kaip buna paltu pasiltinimai. Ko gero lengviau ir daigstyti su tokiu, negu paprastu sinteponu g.gif As tiesiog negavau pirkti sviesaus sintepono, buvo tik juodo, tai nusipirkau pilka jau sudaigstyta. Dar patiko, kad ten su medvilne, ne vien sintetika thumbup.gif
O man irgi patinka, kai smulkiai daigstyta, jaukiai atrodo tokie kaip tarybines kaldrytes ir "vatinkos" biggrin.gif Ypac grazus tie kur rastais daigstyti, bet man ten jau kaip siuvinejimo menas, toli dar iki to doh.gif O kaip tokius rastuotus reiketu daigstyt, ar ispiesiant rasta, ar tiesiog is galvos sukinejant g.gif
O medziagyte visada "kartuna" naudojat? Kazin kaip ziuretusi is flaneles arba velveto g.gif As tik pati krasteli apsiuvau velveto medziagyte, tai labai graziai ziurisi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretchene: 22 spalio 2011 - 10:28
flanelės nepatarčiau, nes ji traukiasi. Nebent darytai iš gerokai paskalbtos, tada nesitrauktų. Bent jau dabartinės kiek turėjus tai tikrai pasitraukia labiau nei kartūnas
Atsakyti
QUOTE(gretchene @ 2011 10 22, 11:24)
Maniskiai taip pat 9x9cm drinks_cheers.gif
O viduri as dejau toki jau sudygsniuota nelabai stora medvilnini, kaip buna paltu pasiltinimai. Ko gero lengviau ir daigstyti su tokiu, negu paprastu sinteponu g.gif As tiesiog negavau pirkti sviesaus sintepono, buvo tik juodo, tai nusipirkau pilka jau sudaigstyta. Dar patiko, kad ten su medvilne, ne vien sintetika thumbup.gif
O man irgi patinka, kai smulkiai daigstyta, jaukiai atrodo tokie kaip tarybines kaldrytes ir "vatinkos" biggrin.gif Ypac grazus tie kur rastais daigstyti, bet man ten jau kaip siuvinejimo menas, toli dar iki to doh.gif O kaip tokius rastuotus reiketu daigstyt, ar ispiesiant rasta, ar tiesiog is galvos sukinejant g.gif
O medziagyte visada "kartuna" naudojat? Kazin kaip ziuretusi is flaneles arba velveto g.gif As tik pati krasteli apsiuvau velveto medziagyte, tai labai graziai ziurisi.


Flanele ir labai nusidevi, tai nerizikuociau naudoti, o plonas velvetas priderinus labai grazu butu.
As pati kol kas naudoju tik 100% medvilne, kartunas irgi medvilne kaip suprantu visada, bet kartunas kazkoks kitoks ir rastu man patinkanciu nerandu, bet ir nebeieskau, nes dar daug ko neisbanciau is tu tobulu medvilnes medziagu smile.gif
Atsakyti
Lapkričio 3 d. 17.30 val. vyks parodos ,, SKIAUTINIŲ LAIKAS” atidarymas ,,Jūratės” manufaktūroje-galerijoje (Didžioji g. 20 / Savičiaus g. 1, Vilnius). Paroda veiks iki lapkričio 17 dienos.
Atsakyti
Naujasis siuvinys smile.gif

http://www.facebook....6...e=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo UgneA: 02 lapkričio 2011 - 10:06
Ugne koks mielas margumas wub.gif
studijavau kaip kas padaryta tai čia iš kvadratėlių ar dar vieni kvadratėliai sudurstyti (ar ten toks medžiagos margumas)?
Atsakyti
QUOTE(UgneA @ 2011 11 02, 10:06)
Naujasis siuvinys smile.gif


UgneA thumbup.gif gražu.
Atsakyti