Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

Lace, kokia grazi kosmetine wub.gif turejo draugei labai patikti dovana smile.gif

mama_gulbe, koks nuostabus paskutinis skiautinukas wub.gif o kiek darbo ideta su tuo issiuvinejimu..

Aciu visoms uz patarimus ir info del medziagu parduotuves vytenio g. pasiuvau ir as savo pirmaji skiautinuka, tiksliau visus pataliukus belaukiant savo pupos. Na skiautinuko rezultatu as nesu visai jau patenkinta, siules biski kreivos biggrin.gif bet kai pirmas kartas gyvenime buvo siuti kazka, tai tiks ir taip.. Tik geda man cia rodyti tarp jusu tokiu graziu darbu.. blush2.gif

Tiesa tik nufotografavus pamaciau, kad mano skiautinukas pasitrauke kampuose ir nelygus tapo unsure.gif nors as pries ji siunant visas medziageles perploviau, kaip ir rekomenduojama, nesuprantu ka ne taip padariau, atrodo ir visa medziaga lygiai sukarpiau.. Gal siules kreivos ties galais buvo, nes kaip man, tai net ta tiesia siule ne taip paprasta buvo nusiuti blush2.gif va mano skiautinukas: user posted image user posted image

o cia pataliukai: user posted image user posted image

patersiau biski eteri.. Labai noriu skiautinuko ant savo lovos, prisipirkus medziagu esu tai kokiems keliems dideliems skaiutiniams, bet vis kazko laukiu ir toliau medziagas perku.. biggrin.gif Bet sakiau si savaitgali jau pradesiu siuti.. Tik kazin kiek uztruksiu, kai reikia tokio didelio..
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2011 09 28, 09:16)



Labai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2011 09 28, 18:15)
Labai grazu  bigsmile.gif

aciu, tik dar tobulet ir tobulet, bet toks uzkabinantis dalykas, kad taip ir norisi prisest ir vel kazka bandyt.. biggrin.gif
Atsakyti
wub.gif
asvi. - nuostabus darbas thumbup.gif thumbup.gif , gal isuvant siules kiek pasitrauke, tai lgyginant patempk krastelius, gal issitiesins rolleyes.gif

o kaip originaliai isprestas apsaugeliu klausimas thumbup.gif

o audinukai is kur? fantastiski meskiukai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 01 spalio 2011 - 09:00
QUOTE(mama_gulbe @ 2011 10 01, 07:58)
o audinukai is kur? fantastiski meskiukai  wub.gif  wub.gif

tuos meskiukus tai pirkau is ebay. tiesiog toks gabaliukas su kvadraciukais, ten daug visokiu panasiu yra: medziagytes dar nusipirkau panasu gabaliuka su masinom, galvoju reiks ateity berniukui padaryt skiautinuka, jis kaip del mainu pamises, tai patikt turetu smile.gif o kita geltona medziaga su meskuciais, parsisiunciau is amerikos(irgi ebay), tai man gavosi su atsiuntimu 4 svarai uz metra, tai man pasirode nedaug, kaip cia angliskom kainom, nes parduotuvej, tai ir 10 ir 16 svaru uz medziagyte.. Dabar pjaustau medziaga savo lovos skiautiniui biggrin.gif nezinau.. tokio maziuko tiesiai nepasiuvau, tai neisivaizduoju kaip man eisis su dideliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2011 10 03, 15:34)
Dabar pjaustau medziaga savo lovos skiautiniui  biggrin.gif nezinau.. tokio maziuko tiesiai nepasiuvau, tai neisivaizduoju kaip man eisis su dideliu  biggrin.gif

Jeigu tai pirmas tavo skiautinukas, tada viskas puiku, su patirtim ir kokybė atsiras, svarbiausia rankų nenuleist mirksiukas.gif (mačius kur skiautiniai prasilenkia po 1-2 cm siūlė su siūle doh.gif )
Nesustok, žygiuok toliau ir manau tikrai turėsi kuo čia mus nustebint thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 10 03, 17:02)
Jeigu tai pirmas tavo skiautinukas, tada viskas puiku, su patirtim ir kokybė atsiras, svarbiausia rankų nenuleist mirksiukas.gif  (mačius kur skiautiniai prasilenkia po 1-2 cm siūlė su siūle  doh.gif )
Nesustok, žygiuok toliau ir manau tikrai turėsi kuo čia mus nustebint  thumbup.gif

1-2 cm tai dar nedaug bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2011 10 03, 15:34)
tuos meskiukus tai pirkau is ebay. tiesiog toks gabaliukas su kvadraciukais, ten daug

Oi labai grazu.faina labai ideja del apsaugeliu.noreciau paklausti kaip ten jos pasiutos nelabai fotkej suprantu.
Dekui
Manoji taip neramiai miega -gaila vaiko girdziu kaip ji dauzosi.Pusiniu jau nebeuztenka.Reikes siuti noreciau tavuju.....
Atsakyti

QUOTE(rugsėjė @ 2011 10 03, 15:02)
Jeigu tai pirmas tavo skiautinukas, tada viskas puiku, su patirtim ir kokybė atsiras, svarbiausia rankų nenuleist mirksiukas.gif  (mačius kur skiautiniai prasilenkia po 1-2 cm siūlė su siūle  doh.gif )
Nesustok, žygiuok toliau ir manau tikrai turėsi kuo čia mus nustebint  thumbup.gif

Nu kad nustebinsiu, tai tikrai ne smile.gif pradejau skaityt buvusias skiautinuku temas, tai tokiu groziu prisiziurejau wub.gif noriu to medziaginio bliudelio kur is virveles, to piestuku ideklo is skiauteliu.. wub.gif jei tik laiko butu tiek kiek as noriu visko padaryt, tai sedeciau ir krapstyciaus.. Is tikro as pailsejau moraliskai siudama ta skiautinuka ir pataliukus biggrin.gif dabar vakare medziagytes pjaustau, tai jauciuosi, kad atitrukstu nuo namu ruosos biggrin.gif su metais gal ir patirties igausiu biggrin.gif

QUOTE(Magira @ 2011 10 03, 20:40)
Oi labai grazu.faina labai ideja del apsaugeliu.noreciau paklausti kaip ten jos pasiutos nelabai fotkej suprantu.
Dekui
Manoji taip neramiai miega -gaila vaiko girdziu kaip ji dauzosi.Pusiniu jau nebeuztenka.Reikes siuti noreciau tavuju.....

as ryt pasizadu nufotografuot ir vakare imesiu foto, nes ir kitoj temoj klause, o man cia rytas, cia vakaras ir vis pamirstu.. Nesunku ten, raistelius i apsaugele viena sona isiuni ir apsirisa aplink jais ir uzsikisa galiukai po savim, bet is foto bus aiskiau, nufotkinsiu pacia apsaugele ir kaip as aprisu ir uzkisu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asvi.: 04 spalio 2011 - 00:18
aš ir pasirodau su savo šiltutėliu darbeliu ax.gif

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2011 10 04, 18:57)

o kvadratukuose mergytes rankomis siuvineta? ar toks audinukas, kazkaip nebeiziuriu per kompa  blush2.gif

kryželiu ant lino/medvilnės audinuko siuvinėta rankom ax.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 10 04, 19:37)
kryželiu ant lino/medvilnės audinuko siuvinėta rankom ax.gif
ačiū 4u.gif

wub.gif wub.gif ojei kiek darbelio, bet labai grazuuu wub.gif wub.gif
Atsakyti