Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

ogo Gulbele, čia jau pasidarbavai su daigstymu thumbup.gif , čia jau nemažas žingsnis link aukštesnio lygio (link profesionalumo).
Gal kada nors ir aš tam suaugsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugsėjė: 22 birželio 2011 - 16:58
QUOTE(rugsėjė @ 2011 06 22, 17:58)
ogo Gulbele, čia jau pasidarbavai su daigstymu  thumbup.gif , čia jau nemažas žingsnis link aukštesnio lygio (link profesionalumo).
Gal kada nors ir aš tam suaugsiu

wub.gif aha
zinok realiai ejosi labai lengvai, tik kitam sykiui nusipirksiu tvirtu adatu, nes su paprastom doh.gif gal kokias 8 tikrai sulauziau, ir labai reik pirstukus saugot, kad po adata kartu su skiautiniu ju nepakistum rolleyes.gif
Atsakyti
mama gulbe - neapsakomas grožis!!! thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 06 01, 12:32)
Merginos, gal galite patarti, kur koncentruotai pasiskaityti skiautinių gaminimo pradmenis. Domina, kaip skaičiuojama, kiek užmetama bepjaustant medžiagą, koks eiliškumas siuvimo, kaip gražiai apkantuoti ir pan. dalykai. Galbūt yra tekę kam nors rasti (o gal net paruošti) tokias bendrąsias gaires pradedantiesiems? Būčiau labai dėkinga, nes noriu pabandyti šią įdomią rankdarbių formą  rolleyes.gif



As taip pat ruosiuosi kazka pagaminti is skiautiniu, kol kas tik skaitineju smile.gif
Jei skaitote angliskai, man atrodo, gana aiskiai aprasoma skiautiniu gamyba siame bloge nuo medziagu pasirinkimo, atspalviu derinimo, sonu apsiuvimo :
http://www.diaryofaq...ger-fabric.html
Atsakyti
Manau, kad skiautinys grazus butu yra labai svarbu audiniu derinimas. Tai ne siaip sau kvadratuku sudeliojimas.
O derinimas prasideda atsizvelgiant i medziagos spalva ir rasto dydi.
Imamos sviesios ir ryskios spalvos arba sviesios ir tamsios, bet svarbu, kad ir kontrasto didelio nebutu. Taip pat imami tos pacios spalvos audiniai, bet skirtingu atspalviu. Na taip pat svarbu, kad butu naudojamas audinys ne tik su dideliais rastais, bet ir smulkesniais, kad tas didelis rastais audinys nelabai "issisauktu", kad kiekvienas paveikslelis susilietu i visuma.

http://www.diaryofaq...2-choosing.html


Vienu zodziu nera taip paprasta, kaip man is pradziu atrode smile.gif Audiniu derinimas manau menas, kas skiautini padaro meno kuriniu, o ne paprastu siuviniu.


Kur Jus perkates medziagytes skaiutiniams, pvz Vilniuje, ar ieskote namuose tarp turimu? Nes man norisi kazko isskirtinio, jei jau pasirysiu skirti tam laiko.
Atsakyti
QUOTE(Agė2 @ 2011 08 03, 10:49)

Kur Jus perkates medziagytes skaiutiniams, pvz Vilniuje, ar ieskote namuose tarp turimu? Nes man norisi kazko isskirtinio, jei jau pasirysiu skirti tam laiko.



Age,

tai jau tikrai, kad spalvu derinimas yra tikras menas... Ir su musu parduotuviu turimamomis medziagomis, tai yra gana sunku. Tai as pvz derinu is to ka turiu spintoje, bet tai yra naujos medziagos, pirktos sveciose salyse kelioniu metu, suu kazkokiom paprastesnem vienspalvem is Kalvariju turgaus medziagu parduotuves, arba su brangesnem medziagom is Vytenio gatves medziagu parduotuves. As vis nepamenu tikslaus adreso (prie daiktu viesbucio).
Dar kartais ir Kalvariju parduotuuveje buna tokiu subtiliu sukneliniu medziagu medvilnes, bet retai smile.gif Dar tiesa perku komplektelius is ebay.

Va cia pvz mano siuvinys su medziagos is ebay, is kalvariju turgaus ir vytenio smile.gif

http://www.facebook....0...e=1

Zodziu, perku, kaupiu, o paskui ziuriu kas gaunas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(UgneA @ 2011 08 03, 12:04)
Age,

tai jau tikrai, kad spalvu derinimas yra tikras menas... Ir su musu parduotuviu turimamomis medziagomis, tai yra gana sunku. Tai as pvz derinu is to ka turiu spintoje, bet tai yra naujos medziagos, pirktos sveciose salyse kelioniu metu, suu kazkokiom paprastesnem vienspalvem is Kalvariju turgaus medziagu parduotuves, arba su brangesnem medziagom is Vytenio gatves medziagu parduotuves. As vis nepamenu tikslaus adreso (prie daiktu viesbucio).
Dar kartais ir Kalvariju parduotuuveje buna tokiu subtiliu sukneliniu medziagu medvilnes, bet retai smile.gif Dar tiesa perku komplektelius is ebay.

Va cia pvz mano siuvinys su medziagos is ebay, is kalvariju turgaus ir vytenio smile.gif

http://www.facebook....0...e=1

Zodziu, perku, kaupiu, o paskui ziuriu kas gaunas smile.gif



Ugne,
siose parduotuvese apsilankau, vat is ebay dar neteko audiniu pirkti. Labai grazus pledukas, kaip ir kiti darbeliai. Puikumelis!
Atsakyti
bigsmile.gif
as nesenai parsisiunciau keleta gabaleliu is USA, audinukai fantastiski, kerpu ir gailiu kiekvieno cm lotuliukas.gif bet labai kokybiskas audinys, pasiusiu ka nors is ju , parodysiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2011 08 04, 18:48)
kerpu ir gailiu kiekvieno cm  lotuliukas.gif

aš ir baisiai taupau tuos spec. audinukus skiautiniams blush2.gif , nu galvoju jei liks kokių 2 cm šniūrelis, gi galima kokią gėlytę susukt ir maišelį papuošt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 08 04, 19:32)
aš ir baisiai taupau tuos spec. audinukus skiautiniams blush2.gif , nu galvoju jei liks kokių 2 cm šniūrelis, gi galima kokią gėlytę susukt ir maišelį papuošt  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif tikrai taip wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2011 06 22, 17:37)
mano paskutinis darbas- ilgai ilgai daigsciau siuvimo masina





Mama Gulbe, ar pas jus speciali skiautiniu masina? Ar tiesiog su paprasta masina sukinejote skiautinuka ir taip sudaigstete?

Atsakyti
QUOTE(UgneA @ 2011 08 17, 20:11)
Mama Gulbe, ar pas jus speciali skiautiniu masina? Ar tiesiog su paprasta masina sukinejote skiautinuka ir taip sudaigstete?

oi paprasta masina blush2.gif visaip sukiojau ir sudaigsciau, tik adata dejau stipresne biggrin.gif
Atsakyti