Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(++++ @ 2011 06 20, 00:13)
Sveikos. Sugalvojau ir as pasisiuti pleduku vaikui ant lovos. Nusipirkau medziagos,vienspalves ir su paveiksleliais. Tai galvoju imsiu siuti,tik nezinau kaip. Pradejau landzioti po interneta ir galvoju kur as ibridau.  biggrin.gif  Cia nera taip lengva,kaip atrode. As ne nuo to galo pradejau.  g.gif
Tai jus man pasakykit dabar ko man reikia,nes siaip niekur neradau,kad butu parasyta viska nuo A iki Z.
1. turiu medziaga
2. Kiek supratau tai dar reikia kazkokio sintepono ar kaip jis vadinas  biggrin.gif
Darysiu toki paprasta, nu isivaizdavau taip. Paimu paprasta vienspalve medziaga ir ant jos prisiunu paveikslelius (issikirpus is kitos medziagos) bet tai tuos paveikslelius as turesiu tikriausiai kirpti ir juos kazkaip ireminti i kita mediaga ir paskui tik siuti ant pagrindo. Galvojau kokiais kvadratais daryti,kad legviau,kaip pradziamokslei butu. Bet paskui pagalvoju,taigi ten kiaura bus (nu kur tas kvadratas,nes jis didokas bus kokie 20x20 (nes tokio dydzio paveiksleliai) tai kaip ten bus ??? bus atsoke nuo medziagos? O kaip padaro su siuvimo masina,kad viskas apsisiuna visokiais ornamentais? Nu nepykit uz kvailus ir galbut kazkam juokingus klausimus  biggrin.gif  Turiu siuvimo masina Janome,bet nezinau ar ten yra tas apsiuvimas  lotuliukas.gif
ir dar kaip paskui susisiuva kita puse medziagos. T. y darau viena pledo puse paskui ant kitos medziagos kita,t.y viena puse ir kita,o paskui kaip sujungti,kad nebutu taip kaip uzvalkalas vidus kiauras?
Didelis aciu iskart kas nores padeti man.
Jei tingit rasyt tai gal kokia nuoroda turit,nes jau daug kur landziojau,bet nieko neradau tinkamo

As tik viena labai paprasta pasiuvau nelabai dar zinau visu niuansu, radau sia nuoroda http://folomyova.nar...u/kursy/049.htm gal bus kiek aiskiau, dar perziurekit senas temas yra nuorodu geru buvau radus bet dabar nerandu
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2011 06 21, 01:05)
As tik viena labai paprasta pasiuvau nelabai dar zinau visu niuansu, radau sia nuoroda http://folomyova.nar...u/kursy/049.htm gal bus kiek aiskiau, dar perziurekit senas temas yra nuorodu geru buvau radus bet dabar nerandu

Super pradzia yra,dabar aiskiau pasidare,kaip siuti. Supratau,kad apmetyti nieko nereikia. O tai butina ta lenta tureti ir ta rieztuka? su zirklem ir liniuote galbut nesigaus taip lygiai ?
Dar klausimas. Pasidarau tokiu atraizeliu,o kas paskui,kaip susiuti ta sintepona prie virsutines ir apatines medziagos ir kad dar nesimatytu siuliu ? (nes as pas kitas tu siuliu nematau kazkaip)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ++++: 21 birželio 2011 - 07:41
QUOTE(++++ @ 2011 06 21, 08:34)
Super pradzia yra,dabar aiskiau pasidare,kaip siuti. Supratau,kad apmetyti nieko nereikia. O tai butina ta lenta tureti ir ta rieztuka? su zirklem ir liniuote galbut nesigaus taip lygiai ?
Dar klausimas. Pasidarau tokiu atraizeliu,o kas paskui,kaip susiuti ta sintepona prie virsutines ir apatines medziagos ir kad dar nesimatytu siuliu ? (nes as pas kitas tu siuliu nematau kazkaip)

Ieskojau ieskojau ir radau daug paprastu nuorodu pradziamokslem. Pabandysiu ikelti.
Tai cia youtube ikelkit siuos sakinius ir rasit tokiu idomybiu !!!

Aprenda a técnica Nine Patch de Patchwork - byBeth Patchwork


Turnovers - Brand New to Quilting Series - Quilting Tutorial

Make a "Summer in the Park" Quilt Using Jelly Rolls

Rag Quilt Project | Beverly's How-To

Super Knot a quilt

Papildyta:
Gal kas turit parduoti skiautiniu lenta,kurios jau nenaudojat. Arba ka naudojat vietoj jos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ++++: 21 birželio 2011 - 08:55
Aš lentos neturiu ir kol kas išsiverčiu be jos. Ir rėžtuką tik neseniai įsigijau, puikiai tvarkiausi ir su žirklėmis mirksiukas.gif

O ir tos lentos ne milijonus kainuoja, berods audinių parduotuvėje prie turgaus mačiau už 40 ar 50 litų. Man vietoj lentos puikiai tarnauja linoleumo gabalas tongue.gif

Kad netuščiažodžiaut - pasirodysiu. Vakar taip beveik priverstinai surankdarbiavau kosmetinę - šiandien einu į gimtadienį, tai dovanos reikėjo doh.gif Šita kosmetinė tokia pusiau baigta gulėjo beveik porą metų, štai ir atėjo jos laikas smile.gif

user posted image
Atsakyti
šauni kosmetinė... kad man taip privertinai kas nors.. o tai laiko juodai trūksta..
Atsakyti
Puiki kosmetinė thumbup.gif Dailiai padaryta cool.gif

Dėl sintepono įsiuvimo: pirmiausiai reikia pasiūti visą susiuvinėtą viršutinį sluoksnį (jei užklotas, tai stačiakampio formos). Tik tuomet dėti sinteponą ir apatinį sluoksnį ir juos sujungti. Apsiuvus kraštus dar reikia sudygsniuoti, kad trys sluoksniai "sukibtų" vienas su kitu.
Čia kalbu kaip žinovė, bet viso to atlikti dar neteko - dar siuvu gabaliukus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 06 21, 21:46)
Puiki kosmetinė  thumbup.gif Dailiai padaryta  cool.gif

Dėl sintepono įsiuvimo: pirmiausiai reikia pasiūti visą susiuvinėtą viršutinį sluoksnį (jei užklotas, tai stačiakampio formos). Tik tuomet dėti sinteponą ir apatinį sluoksnį ir juos sujungti. Apsiuvus kraštus dar reikia sudygsniuoti, kad trys sluoksniai "sukibtų" vienas su kitu.
Čia kalbu kaip žinovė, bet viso to atlikti dar neteko - dar siuvu gabaliukus  doh.gif  biggrin.gif

nu as irgi suprantu,kad juos reikia sujungti,bet kaip? ir dar kad siuliu nesimatytu? biggrin.gif o gal jos turi matytis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(++++ @ 2011 06 21, 23:03)
nu as irgi suprantu,kad juos reikia sujungti,bet kaip? ir dar kad siuliu nesimatytu?  biggrin.gif o gal jos turi matytis?  g.gif


siūlės turi matytis, jos labai daug grožio skiautiniui suteikia. Daigstoma ir dėl tvirtumo, ir dėl grožio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 06 21, 21:46)
Apsiuvus kraštus dar reikia sudygsniuoti, kad trys sluoksniai "sukibtų" vienas su kitu.

Beveik teisingai eigą aprašei, tik sudaigstyt reik prieš apsiuvant kraštus mirksiukas.gif .
Aš apatinį sluoksnį visada palieku keliais cm didesnį, nes daigstant gali šiek tiek pasislinkt į vieną ar kitą kraštą

Gal čia kažkiek matysis kaip tas daigstymo procesas pas mane vyksta
Pradžioj adatėlėm prismaigstau, po to rankom sudaigstau, vėlaiu jau siuvimo mašina "pribaigiu", nors galima ir rankom dailiai sudaigstyt
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugsėjė: 22 birželio 2011 - 12:37
Rugsėje, koks tavo švelnus mergaitiškas skiautinukas wub.gif Kokio jis dydžio?
Atsakyti
Lace jis mažutis, greičiau staltiesėlė 50*62cm dydžio tiktai
Atsakyti
mano paskutinis darbas- ilgai ilgai daigsciau siuvimo masina

tik foto nelabai gerai gavosi

user posted image

user posted image

user posted image

del lentos skiautiniam - manau linoleumas netiktu - nes jis per minkstas, greit issipjaustys... as lenta nusipirkau www.kasiulai.lt, toje parduotuveje prie turgaus nesu macius uz tokia maza kaina... nebent lentute mazute kaip A4 lapas g.gif

rugseje - labai mielas skiautinukas wub.gif wub.gif

Lace - kosmetine zavi kaip visad wub.gif
Atsakyti