Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(kristinkag @ 2011 05 28, 21:38)
Susidomejau skiautiniais visai neseniai pradejau mazyliui skiautinuka tik liko kita puse tai neturiu sintepono, reiks nusipirkti ir pabaigsiu. Noriu jusu paklausti kiek kainuoja senukuose tas ratukas medziagai pjauti?
Papildyta:

Bet man atrodo vasarai uzsikloti labai gerai plonas medvilninis


Senukuose tas ratukas seniau kainavo apie 12 Lt/
Atsakyti
QUOTE(UgneA @ 2011 05 29, 00:31)
Senukuose tas ratukas seniau kainavo apie 12 Lt/

Orentuosiuosi i panasia kaina, aciu
Atsakyti
Merginos, gal galite patarti, kur koncentruotai pasiskaityti skiautinių gaminimo pradmenis. Domina, kaip skaičiuojama, kiek užmetama bepjaustant medžiagą, koks eiliškumas siuvimo, kaip gražiai apkantuoti ir pan. dalykai. Galbūt yra tekę kam nors rasti (o gal net paruošti) tokias bendrąsias gaires pradedantiesiems? Būčiau labai dėkinga, nes noriu pabandyti šią įdomią rankdarbių formą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2011 05 26, 16:33)
rugseje - labai grazus skiautinukas  wub.gif , o cia tos medziageles butent is vytenio g? reikia vadinas ir man ten apsilankyti  bigsmile.gif


Čia Vilniuje Vytenio g? O kaip vadinasi parduotuvė, arba tiksliau - gal yra koks orientyras, šalia ko ji yra, kad lengviau būtų rasti?
Atsakyti
Tikriauiai šita
Tik ten jų žemėlpy tai ne ten tas žymeklis uždėtas, parduotuve Vytenio/Ševčenkos kampe...
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2011 06 02, 12:03)
Vytenio/Ševčenkos kampe...


Parduotuvę radau, ačiū už atsakymą 4u.gif Medžiagų prisipirkau. Dabar reikia pradėti. Nežinau - nuo ko g.gif Tai vis skaitau ir kol kas bijau ką nors sugadinti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 06 05, 14:38)
Parduotuvę radau, ačiū už atsakymą  4u.gif Medžiagų prisipirkau. Dabar reikia pradėti. Nežinau - nuo ko  g.gif Tai vis skaitau ir kol kas bijau ką nors sugadinti  unsure.gif

as tokia pati biggrin.gif irgi medziagas jau visas turiu ir siuvimo masina atkeliavo ir visi irankiai yra, tik pradet reikia, bet sakiau po Lietuvos atostogu, dar ten medziageliu paziuresiu. As ziurejau youtubej pamokeles - ivesk quilting for beginners ( bet ten angliskai) siaip visokiuose saituose palandziojau. Dar pora knyguciu nusipirkau, kur yra breziniu, kad isivaizduociau, kaip ten teisingai daryti, bet per interneta pirkau, tai dar knygutes neatkeliavo. Del tos medziagos, tai is sonu nusimeta kaip supratau 1/2 inch( cia per abu sonus), nes siuvimo masinos kojele skirta quilting siuna 1/4 inch nuo krasto g.gif o gal ir ne taip supratau.. na, as tai kaip galvoju, mano pirmas blynas bus vistiek prisviles hihihi.gif bet as nedideli skiautinuka darysiu kaip pirma, tik lovelei pupos uzklot..
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2011 06 06, 16:09)
as tokia pati  biggrin.gif  irgi medziagas jau visas turiu ir siuvimo masina atkeliavo ir visi irankiai yra, tik pradet reikia, bet sakiau po Lietuvos atostogu, dar ten medziageliu paziuresiu. As ziurejau youtubej pamokeles - ivesk quilting for beginners ( bet ten angliskai) siaip visokiuose saituose palandziojau. Dar pora knyguciu nusipirkau, kur yra breziniu, kad isivaizduociau, kaip ten teisingai daryti, bet per interneta pirkau, tai dar knygutes neatkeliavo. Del tos medziagos, tai is sonu nusimeta kaip supratau 1/2 inch( cia per abu sonus), nes siuvimo masinos kojele skirta quilting siuna 1/4 inch nuo krasto  g.gif o gal ir ne taip supratau.. na, as tai kaip galvoju, mano pirmas blynas bus vistiek prisviles hihihi.gif bet as nedideli skiautinuka darysiu kaip pirma, tik lovelei pupos uzklot..


Va va.. smile.gif Aš irgi ketinu sūnaus lovai pagaminti užtiesalą. Eisiu pieštis, kaip jis turėtų atrodyti... smile.gif Reiks pažiūrėti youtube pamokėles (ar angliškai, ar lietuviškai, man skirtumo nėra). Na ir jau tada teks imtis darbų - nebeliks pasiaiškinimų, ko vis delsiu pradėti biggrin.gif
Atsakyti
O toks techninis klausimas: ar prieš susiuvinėjant mažus gabaliukus, reikia juos apmėtyti zigzagu ar pan.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 06 08, 17:26)
O toks techninis klausimas: ar prieš susiuvinėjant mažus gabaliukus, reikia juos apmėtyti zigzagu ar pan.?  g.gif

nereikia apmėtyt nė gabaliukų, nė susiūtų, jeigu dėsi apatinį sluoksnį ar visus tris.
Apmėtyt reiktų tuo atveju jeigu darytai tik vieno sluoksnio ir "nepakavotai" blogos pusės siūlių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugsėjė: 08 birželio 2011 - 21:17
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 06 01, 10:32)
Merginos, gal galite patarti, kur koncentruotai pasiskaityti skiautinių gaminimo pradmenis. Domina, kaip skaičiuojama, kiek užmetama bepjaustant medžiagą, koks eiliškumas siuvimo, kaip gražiai apkantuoti ir pan. dalykai. Galbūt yra tekę kam nors rasti (o gal net paruošti) tokias bendrąsias gaires pradedantiesiems? Būčiau labai dėkinga, nes noriu pabandyti šią įdomią rankdarbių formą  rolleyes.gif


http://www.kasiulai....tes-p-3694.html
http://www.kasiulai....tai-p-1434.html
Atsakyti
Sveikos. Sugalvojau ir as pasisiuti pleduku vaikui ant lovos. Nusipirkau medziagos,vienspalves ir su paveiksleliais. Tai galvoju imsiu siuti,tik nezinau kaip. Pradejau landzioti po interneta ir galvoju kur as ibridau. biggrin.gif Cia nera taip lengva,kaip atrode. As ne nuo to galo pradejau. g.gif
Tai jus man pasakykit dabar ko man reikia,nes siaip niekur neradau,kad butu parasyta viska nuo A iki Z.
1. turiu medziaga
2. Kiek supratau tai dar reikia kazkokio sintepono ar kaip jis vadinas biggrin.gif
Darysiu toki paprasta, nu isivaizdavau taip. Paimu paprasta vienspalve medziaga ir ant jos prisiunu paveikslelius (issikirpus is kitos medziagos) bet tai tuos paveikslelius as turesiu tikriausiai kirpti ir juos kazkaip ireminti i kita mediaga ir paskui tik siuti ant pagrindo. Galvojau kokiais kvadratais daryti,kad legviau,kaip pradziamokslei butu. Bet paskui pagalvoju,taigi ten kiaura bus (nu kur tas kvadratas,nes jis didokas bus kokie 20x20 (nes tokio dydzio paveiksleliai) tai kaip ten bus ??? bus atsoke nuo medziagos? O kaip padaro su siuvimo masina,kad viskas apsisiuna visokiais ornamentais? Nu nepykit uz kvailus ir galbut kazkam juokingus klausimus biggrin.gif Turiu siuvimo masina Janome,bet nezinau ar ten yra tas apsiuvimas lotuliukas.gif
ir dar kaip paskui susisiuva kita puse medziagos. T. y darau viena pledo puse paskui ant kitos medziagos kita,t.y viena puse ir kita,o paskui kaip sujungti,kad nebutu taip kaip uzvalkalas vidus kiauras?
Didelis aciu iskart kas nores padeti man.
Jei tingit rasyt tai gal kokia nuoroda turit,nes jau daug kur landziojau,bet nieko neradau tinkamo
Atsakyti