Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

mama_gulbe jau koks grozis wub.gif visi jusu darbai tokie jaukus atrodo 4u.gif

O man tai klausimas iskilo, as buvau minejus, kad ta medvilnini pluosta i vidu uzsisakiau per interneta, nu bet zinokit gavau vakar ir galvoju, ar cia as kazko nesuprantu, ar cia tikrai kazkas ne taip - na jis toks plonas plonas, as pavadinciau flaneline paklode, na gal dviguba flaneline paklode.. Nesuprantu,ka jis toks plonas ir turi buti? mastau.gif kazkaip tikejausi tokio storesnio to pasiltinimo mastau.gif Man jusu visu tie skiautinukai, tokie papusti lyg atrodo, o as db galvoju, jei idesiu sita i vidu, tai gal net nesimatys, kad ten kazkas viduj yra..
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2011 05 26, 12:15)
mama_gulbe jau koks grozis wub.gif  visi jusu darbai tokie jaukus atrodo 4u.gif

O man tai klausimas iskilo, as buvau minejus, kad ta medvilnini pluosta i vidu uzsisakiau per interneta, nu bet zinokit gavau vakar ir galvoju, ar cia as kazko nesuprantu, ar cia tikrai kazkas ne taip - na jis toks plonas plonas, as pavadinciau flaneline paklode, na gal dviguba flaneline paklode.. Nesuprantu,ka jis toks plonas ir turi buti? mastau.gif kazkaip tikejausi tokio storesnio to pasiltinimo mastau.gif Man jusu visu tie skiautinukai, tokie papusti lyg atrodo, o as db galvoju, jei idesiu sita i vidu, tai gal net nesimatys, kad ten kazkas viduj yra..



Mama gulbe, medžiagų skirtumai... Hm, na jos kitokios smile.gif Jos švelnesnės, minkštesnės. Nebūna taip, kad audimo raštas susisukęs. Ta prasme kur perkamos tos patalų medvilnė, tai jos kartais būna nukreivotos ir tada medžiaga negerai kreipiasi. O aišku išskirtiniausia tai yra spalvų ir raštų margumas. Tos medvilnės kurios skirtos patalams, niekada nebūna tokios spalvingos, smulkių raštų. Žodžiu, nemoku tiksliai apsakyti, bet labai retai naudoju tas paprastas medvilnes, nes jos man gali tik papildyti darbą, bet pagrindinėmis medžiagomis negali būti.
O ir ne kartą buvo taip, kad nusipirkau vienspalvę 100% medvilnę kalvarijų g-veje. O kai išplauni tai galiu nebent skudurams naudoti, nes ji tokia "surukuusi" pasidaro, negaliu išlyginti tų raukšlių. Toks vaizdas , kad jos kaip koks kartonas, kur persilenkė, ten normaliai neišsilygina.
Žodžiu noriu i JAV, ir turbūt nepatemčiau lagaminų nuo medžiagų gausybės. Va pvz, kas gali būti tobuliau, kai taip gražiai tarpusavy dera visos medžiagos?

http://www.amybutler...a...n-2&flid=15

Asvi, įdėkite foto su nupaveiksluota medžiaga, ką ten nusipirkote smile.gif
Atsakyti
dėl medžiagėlių tai pritariu Ugnei drinks_cheers.gif
tik kainos jų tai kanda , nors kokybė nepalyginama ir malonumas su jom dirbti wub.gif
užžiūrėjau , kad nuolaida tai po 20lt metras tekainavo thumbup.gif
user posted image
ir papildžius medžiagų atsargai pabaigiau skiautinį, apatiniam sluoksniui naudojau satiną, labai atsitiktinai papuolė parduotuvėj į rankas 1,5m gabalas
user posted image
user posted image

Asvi gal tas tavo tarpinis sluoksnis toks kamšytinis, na panašiai kaip veltinio lakštai būna, aš būtent tokį šiam naudojau, man nereik to pūstumo schmoll.gif , čia pagal kekvienos norą.

mama gulbe jaukus užtiesaliukas wub.gif
Atsakyti
rugseje - labai grazus skiautinukas wub.gif , o cia tos medziageles butent is vytenio g? reikia vadinas ir man ten apsilankyti bigsmile.gif

ugneA - del persikreipimo tai jau zinau, visad ciupineju, yra ten ir geru medvilniu,
ka pamatai tik paciupinejus
o tavo ideta nuoroda thumbup.gif ... tikrai, ir as noriu i USA lotuliukas.gif vien del medziagu biggrin.gif

as i vidu dedu pasipusisi pasiltijima, man patinka putlus wub.gif ir minksti blush2.gif
Atsakyti
aš internetu perku is kasiūlų arba darbštuolės. Šįkart darbštuolėj apsiprekinau http://www.darbstuol...=...0&Itemid=64 (akcija tai pigiau buvo, kiek bus ta akcija nežinau) , tik klausiau, tai į elektroninį paštą daugiau pavyzdžių gavau rolleyes.gif ,tos parduotuvėlės šeimininkė Vilniuj gali ir į rankas atiduoti, pirkau po metrą , tai pigiau nei ketvirtį perkant
Beje tų medžiagėlių bent dalį manau ir čia galima gaut , kur nuoroda įdėta į užsieninį tinklapį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugsėjė: 26 gegužės 2011 - 15:52
bigsmile.gif
nebuvau uzmacius sito puslapio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(UgneA @ 2011 05 26, 13:16)
Asvi, įdėkite foto su nupaveiksluota medžiaga, ką ten nusipirkote smile.gif

butinai idesiu, nerandu laido nuo fotoporato, paieskosiu sian geriau ir vakare imesiu, man ir paciai idomu ka as cia nusipirkau, ir gi pirkau specialiai skirta for quilts, tai todel ir nustebau, kai atejo toks plonas tas audinys..

QUOTE(rugsėjė @ 2011 05 26, 13:33)
Asvi gal tas tavo tarpinis sluoksnis toks kamšytinis, na panašiai kaip veltinio lakštai būna, aš būtent tokį šiam naudojau, man nereik to pūstumo  schmoll.gif , čia pagal kekvienos norą.

tai kad galeciau as tuos sluoksnius atskirt doh.gif gyvenime nieko panasaus nedarius, jauciu tiek medziagu ismest teks kol kazkas normalaus gausis..

Va as, kaip Ugne ir minejo, labai bijau nusipirkti tos medvilnes, kur isplovus buna kaip is uzpakalio istraukta, nezinau, kaip ja atskirti nuo tos geresnes medvilnes. Kazkada pirkau patalynes komplekta, ziurejau specialiai kad buu 100% medvilne, paskaiciau - tai Egiptietiska, tai zinokit, isplovus taip susiglamzo kad lygink nelygines, vistiek blogai... Is tikro, tai nekenciu tos patalynes.. Tai ir sakau, kad db tokiu neprisipirkciau nesuprasdama..

O dar radau medvilne maisyta su silku (70% medvilne, 30% silkas) gal kuri esat su tuo susidurusi, kazin ji butu nebloga? Kainuoja siek tiek daugiau nei paprasta medvilne, tai galvoju, gal kokybiskesne. Tik idomu as tiktu mazam vaikui, nors silkas juk irgi naturalus pluostas.. nezinau.. Sakau, as kai nieko nesiuvus, tai kol nepabandysiu, tikriausiai tol supratimo ir neturesiu.. Ir ar galit kas nors ka nors pasakyti apie satina? Mano supratimu, tai irgi cia yra kokybiska medvilne, ir glamzytis turetu maziau, ar ne taip as suprantu?
Atsakyti
Satinas tikrai kokybiškesnis audinys nei paprasta medvilnė, aš dažnai satiną naudoju tam apatiniam pagrindui, nes jo man neteko matyt smulkiu raštu, greičiau vienspalvį
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 05 27, 16:35)
Satinas tikrai kokybiškesnis audinys nei paprasta medvilnė, aš dažnai satiną naudoju tam apatiniam pagrindui, nes jo man neteko matyt smulkiu raštu, greičiau vienspalvį

na as taip irgi pamaniau, bet kaip suprantu, tai cia vistiek ta pati medvilne, tik gerai isdirbta? As ebay tai maciau satino ir spalvoto, na geleto, aisku nera toks pasirinkimas kaip paprastos medvilnes, daugiau gal tikrai vientisos spalvos, kaip jus ir sakot..
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2011 05 27, 19:18)
na as taip irgi pamaniau, bet kaip suprantu, tai cia vistiek ta pati medvilne, tik gerai isdirbta? As ebay tai maciau satino ir spalvoto, na geleto, aisku nera toks pasirinkimas kaip paprastos medvilnes, daugiau gal tikrai vientisos spalvos, kaip jus ir sakot..


Satino pasirinkimas Kalvariju g-veje yra nemazas, siaip labai maloni medziaga.
Bet turiu du komplektus patalynes satinines:
Viena pirkau ermitaze pries gal 7metus, uz 130 Lt, iki siol tikrai graziai atrodo ir tokia nenusiskalbus.
Kita pirkau SBA, uz 240 Lt, pries metus, ir po dvieju kartu atrodo tragiskai, net nebevelku, spalvos nubluko visiskai.
Taip, kad...

Asvi, jei perkate medziagas per ebay, ir parasyta, kad skiautiniams, tai visos bus geros,
dar nera buve, kad prasta nusipirkciau.
Atsakyti
QUOTE(UgneA @ 2011 05 27, 22:26)
Satino pasirinkimas Kalvariju g-veje yra nemazas, siaip labai maloni medziaga.
Bet turiu du komplektus patalynes satinines:
Viena pirkau ermitaze pries gal 7metus, uz 130 Lt, iki siol tikrai graziai atrodo ir tokia nenusiskalbus.
Kita pirkau SBA, uz 240 Lt, pries metus, ir po dvieju kartu atrodo tragiskai, net nebevelku, spalvos nubluko visiskai.
Taip, kad...

Asvi, jei perkate medziagas per ebay, ir parasyta, kad skiautiniams, tai visos bus geros,
dar nera buve, kad prasta nusipirkciau.

as tai jo, perku tas kur skiautiniams, nes nesuprantu toje srityje nieko, tai nenoriu po to ismesti.. Bet turiu nemazai ir siaip medziagu, na is namu, vyro marskiniu yra keliu metu senumo seniai nenesiojamu, o tokie spalvingi, kazkada madingi buvo, o db neiseisi jau i gatve biggrin.gif tai tuos sukarpiau, tai dar ka, tai uzuolaidas medvilnines devetas pirkau, isardziau, isploviau, nenubluke, lengvai issilygino, tai neturetu buti prasta ta medvilne, bet cia,jauciu, kol nepabandysiu siuti, tai to suvokimo ir nebus, kokia medziaga mielesne, geresne, su kuria lengviau dirbti.. Na, vistiek uz 3 savaiciu griztam i Lietuva, tai dar ten sakiau pasiziuresiu medziagu ir man labai idomu tie pasiltinimai, na kur i viduri dedasi, noriu kazkur realiai paciupinet ir kokiu skirtingu, o tada jau grizus bandysiu kazka. Uzsibreziau busimamam leliukui pasiuti pataliukus ir skiautini jiems uzkloti, kad galeciau ir siaip kaip dekuti ar patiesaliuka vaikiukui panaudot, tai nezinau, kaip cia man seksis, kaip pirma karta kazka siuvanciai biggrin.gif
Atsakyti
Susidomejau skiautiniais visai neseniai pradejau mazyliui skiautinuka tik liko kita puse tai neturiu sintepono, reiks nusipirkti ir pabaigsiu. Noriu jusu paklausti kiek kainuoja senukuose tas ratukas medziagai pjauti?
Papildyta:
QUOTE(asvi. @ 2011 05 26, 12:15)
mama_gulbe jau koks grozis wub.gif  visi jusu darbai tokie jaukus atrodo 4u.gif

O man tai klausimas iskilo, as buvau minejus, kad ta medvilnini pluosta i vidu uzsisakiau per interneta, nu bet zinokit gavau vakar ir galvoju, ar cia as kazko nesuprantu, ar cia tikrai kazkas ne taip - na jis toks plonas plonas, as pavadinciau flaneline paklode, na gal dviguba flaneline paklode.. Nesuprantu,ka jis toks plonas ir turi buti? mastau.gif kazkaip tikejausi tokio storesnio to pasiltinimo mastau.gif Man jusu visu tie skiautinukai, tokie papusti lyg atrodo, o as db galvoju, jei idesiu sita i vidu, tai gal net nesimatys, kad ten kazkas viduj yra..

Bet man atrodo vasarai uzsikloti labai gerai plonas medvilninis
Atsakyti