Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(UgneA @ 2011 04 19, 22:40)
Kodėl bijote? smile.gif

Bijau ,nes kaip pradesiu nebus galo!!!
dabar siuvimams nelabai turiu laiko ,tai jei pradesiu ka tai visi kiti darbai uzsimes...
Atsakyti
Kažkada, gal prieš1-2 metus knyga apie skiautinius kainavo apie 70lt, dabar Kasiuluose TIK 36lt http://www.kasiulai....tes-p-3694.html
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2010 11 27, 18:20)


Misty, labai gražus darbelis, ypač spalvų derinys labai malonus akiai 4u.gif
Norėjau paklaust, kokio dydžio ši lovatiesė?
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 05 04, 14:05)
Kažkada, gal prieš1-2 metus knyga apie skiautinius kainavo apie 70lt, dabar Kasiuluose TIK 36lt http://www.kasiulai....tes-p-3694.html


Ten kitos autorės knyga kainavo 70 LT, Dabar ji kainuoja 100 LT.
Atsakyti
QUOTE(Inska @ 2011 05 14, 15:23)
Misty, labai gražus darbelis, ypač spalvų derinys labai malonus akiai  4u.gif
Norėjau paklaust, kokio dydžio ši lovatiesė?


Ačiū 4u.gif

Lovatiesė maždaug 130 x 200 cm ax.gif
Atsakyti
Sveikutes!!!
Ziemai vistiek siusiu dukrai kokia kaldra.Jusu prasau patarimo del ikloto i vidu.
nenoriu to sintefono ar sintepono (nezinau kaip pavadinti doh.gif )noreciau ka naturalaus
det.Jus siunciates is uzsienio medziageles ,tai gal uzmatet ka???Buciau labai dekinga jei nurodytumet parduotuve.
Bandziau pati narsyt ,bet nekokia as kompiuteriste -neradau schmoll.gif .
Dekui is anksto.
baigiu salono uzvalkalus siut .Greit pasirodysiu.tik dabar supratau ,kad jie visai
skiautininiai lotuliukas.gif
Atsakyti
gali det medvilne. tokia kaip buna tos vatines kaldros, tik plonesne. buna tokio pirkt naturalaus sintepono. tiesa, LT retai kur. kaune bazej vienam sandely budavo, kur lininem medziagom prekiauja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RyzaLape: 17 gegužės 2011 - 19:16
QUOTE(RyzaLape @ 2011 05 17, 20:16)
gali  det  medvilne. tokia kaip  buna tos vatines kaldros, tik plonesne.  buna tokio pirkt naturalaus sintepono.  tiesa,  LT retai  kur. kaune bazej  vienam  sandely budavo, kur  lininem medziagom prekiauja.

Dekui ,tai as ir klausiu tu internetiniu pardaskiu .Lietuvoj tikrai sunkiai gausi.
Atsiprasau kad neaiskiai parasiau .As apie e bay turejau galvojau. ax.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankes, jau tokiu groziu prisiziurejau cia wub.gif labai noreciau prie jusu burio prisijungti, bet esu visai nepatyrus sitam reikale biggrin.gif Na, as neturiu jokios patirties siuvime, bet turiu labai daug noro mokintis, jau nemazai pasiskaiciau ir video visokiu prisiziurejau hihihi.gif vis laukiau kol atsilaisvinsiu nuo darbu ir galesiu tam susikoncentruoti.. biggrin.gif db pradejau savo mintis igyvendinti ax.gif Bet kaip ir visiems mokinukams, man daug klausimu iskilo biggrin.gif Na priemones beveik visas turiu, medziageliu visokiu pirkau po biski, dar vakar vaziavom i turgu, tai ten prisipirkau visokiu uzuolaidu medvilniniu, reikia nuardyt graziai ir dar medziageles bus daugiau.. Siaip gal ir viska turiu, isskyrus siuvimo masina, kurios db ir ieskau pirkti.. hihihi.gif Tai db pabersiu klausimu biski blush2.gif

1. Mergaites, sakykit, ar jus visos siunat skiautinukus su specialiai tam pritaikytom masinom? As labai daug nenoriu isleisti ant masinos, visa praeita savaite ziurinejau jas, bet jei turi quilt funkcijas, tai labai brangios.. esu nusiziurejus viena, nebrangia, bet firma toyota, ne kokia bernina, ar kita gera.. Bet galvoju, gal uztektu man ir tokios, juk as pradinukas, noriu pagrinde daryti skiautinukus, o ji siuna per kelis sluoksnius.. gal uztektu man ir tokios..
2. Perskaiciau visa sita tema ir kaip suprantu jus medziagas labiau linke siustis is uzsienio? Na, as gyvenu UK, parduotuvese paziurejau, kad grazesnes medziageles po 10-20 svaru uz metra, tai galvojau gal brangiai cia, kaip tik ruosiames i LT greit, galvojau ten prisipirksiu medziagu visokiu, bet is jusu pokalbiu susidariau vaizda, kad nera ten Lietuvoj tokio pasirinkimo ir kainos visgi panasios.. As irgi ebay daug medziageliu esu pirkus, buna tie aukcionai ir atraizeliu visokiu gan nebrangiai galima paimti.. Ar galetu kas nors apsviesti kokios kainos LT uz metra spalvingesnes geros medvilnes?
3. Na as ziuriu tik 100% medvilnes, visgi vaikams noriu daryti, o ir siaip man medvilne patinka. Tik maciau kalbejot, kad medvilne medvilnei nelygi, tai kaip man zinot, kad as ne ta prastesne perku. Atleiskit, visai nenusimanau sitam reikale.. blush2.gif
4. Dar man labai aktualu tas pasiltinimas(na vidurinysis sluoksnis), noreciau, ne to sintetinio sintepono, o medvilninio, yra cia UK jo pirkti, brangesnis, nei tas kitas, radau viena maisyta 80% medvilne 20%, tai gal kuri naudojot panasu, idomu jis neblogas, ar tada jau geriau ziuret 100% medvilnes. O gal galetumet, kuri apsviesti, kiek tie sinteponai LT kainuoja?
5. Maciau jus labai gyret ta parduotuve Vilniuje Vytenio gatveje, gal kuri zino tikslesni adresa ar galetu man kaip nors paaiskinti kaip ta parduotuve surasti. As labai ten noreciau apsilankyti,kai busim LT.

Atleiskit uz paklode 4u.gif
Atsakyti
Laba vakara,

trumpai atsakau i klausimus:

Medziagos metras Vytenio gatveje, jau grazios, tinkamos skiautiniams kainuoja 30 Lt.
Tai tikrai pigiau nei pas jus UK. Pas jus nebent is aukcionu apsimoka pirkti. As taip dazniausiai ir darau. Gal turite kokia ebay gera skiautiniu medziagu shop'a parekomenduot?
Vytenio g-veje adreso nezinau tiksliai, bet visiskai salia sios parduotuves:

DAIKTŲ VIEŠBUTIS
(parduotuvė ir ofisas)
T.Ševčenkos g. 16A, Vilnius Lt-03111

I vidu dedu medvilnini sluuoksni. Nepamenu kiek jis tiksliai kainuoja, bet tikrai ne baisiai daug. Gal kokiu 10 Lt metras, o plotis jo nemazas.
Ir va kuri pleduka su tokiu intarpu siuvau, tai jau ne karta plove skalbiankeje, ir viskas tvarkoje, nesitraukia ir pan.

Atsakyti
QUOTE(UgneA @ 2011 05 23, 21:52)
Laba vakara,

trumpai atsakau i klausimus:

Medziagos metras Vytenio gatveje, jau grazios, tinkamos skiautiniams kainuoja 30 Lt.
Tai tikrai pigiau nei pas jus UK. Pas jus nebent is aukcionu apsimoka pirkti. As taip dazniausiai ir darau. Gal turite kokia ebay gera skiautiniu medziagu shop'a parekomenduot?
Vytenio g-veje adreso nezinau tiksliai, bet visiskai salia sios parduotuves:

DAIKTŲ VIEŠBUTIS
(parduotuvė ir ofisas)
T.Ševčenkos g. 16A, Vilnius Lt-03111

I vidu dedu medvilnini sluuoksni. Nepamenu kiek jis tiksliai kainuoja, bet tikrai ne baisiai daug. Gal kokiu 10 Lt metras, o plotis jo nemazas.
Ir va kuri pleduka su tokiu intarpu siuvau, tai jau ne karta plove skalbiankeje, ir viskas tvarkoje, nesitraukia ir pan.

aciuks.gif uz info aciuks.gif
tai as butinai ten apsilankysiu, aciu uz adresa, svarbu netoli ta parduotuve nuo to viesbucio, tai tikrai rasiu smile.gif Na del medvilnes to vidurinio sluoksnio,tai tada irgi Lietuvoj pigiau, cia 100% baltos poka as pirkau uz beveik 12 svaru su atsiuntimu (ismatavimai 114cmx160cm) na, dar neatejo, tai neciupinejau.. va tokia : medvilne siom dienom turi ateiti, tai ziuresiu, kokia ten ta medvilne..
o parduotuves as e-bay konkrecios neturiu, as gi visai zalia tuose reikaluose blush2.gif bet kelias kruveles skiautinuku pirkau is cia : skiautinukai nezinau, ar ten pigiau, man patiko spalvu ivairove, bet ten jau sukarpyta kvadrateliais, nors turi ji toje parduotuveje ir tu vadinamu Fat quaters. Is tikro tai prisipirkau, nes siaip atrode grazus deriniai, o kur juos panaudot dar nezinau mastau.gif biggrin.gif Nes pradziai noriu pradet nuo skiautinuku maziukams savo, tai daugiau vaikiskos medziagytes man reikia, o veliau gal daaugsiu ir prie kazko didesnio biggrin.gif Tai db galvoju va is cia medziagos uzsisakyti: USA ebay,nes cia didelis pasirinkimas vaikiskos, ir visa 100% medvilne, tik kad siuntimas brangus doh.gif tai galvoju, gal daugiau kokiu skirtingu imti, nes ar imsi 1 ar 8 yardus(na ten tais yardais), kaina siuntimo ta pati.. tik kad kainuos baisiai daug tie 8 yardai, tai taip ir blaskausi biggrin.gif o siaip as irgi ebay aukcionus ziuriu, jei neprazioplinu.. buna graziu tikrai medziagyciu ir nemazai, galvoju dar daug laiko, ateisiu veliau ir taip pramiegu biggrin.gif
Atsakyti
Ugne, o ta spec skiautiniam medziaga kazkuom kitokia? nes realiai dar nesu gyvai ciupinejus tokios sepc medziagos...

as dedu ivairu pasiltinima, sintetini, medvilnini, tik vilnonio nebededu, nes kazkaip atrodo kad vilna "prasimusa" per audini g.gif

mano paskutinis paprastas skiautinukas


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti