Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(mama_gulbe @ 2011 02 01, 22:33)
tikrai nemesk, gali man atiduot  biggrin.gif  biggrin.gif

o siaip tai pasiuk isskalbk ir pati matysi ka nera taip blogai  4u.gif

oj ne... ne tas eiliškumas.. pirma išskalbk, pažiūrrėk kas gaunas.. jei nelogai - išlygini ir karpai siuvi ką tik nori.
gaila siūti ir tik tada tikrinti - geras ar ne daiktas.. siuvimas man vertingesnis ... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(milda.25 @ 2011 01 31, 18:17)
sveikos merginos. nepasiskaiciau ir prisipirkau pakistanietiskos medziagos po 6-10 lt. matau jusu nuomone apie ja ne kokia... ko man laukt is jos pasisiuvus? na kokie minusai. nes ismest tikrai gaila...

aš pirma išskalbčiau
Atsakyti
Dar kartą ačiū visoms už paryrimus 4u.gif

QUOTE(Mingomi @ 2011 02 02, 00:02)
Misty fantastika  wub.gif  wub.gif  wub.gif  nerealus grozis  4u.gif

o is kur tokia nuostabi medziagele?  thumbup.gif


Dalį medžiagėlių pirkau audinių parduotuvėje, kur Vytenio/Ševčenkos gatvių sankirtoje yra. 4u.gif Likusios surankiotos iš belekur - seni vyriški marškiniai, vaikiška pižama, lietuviško lino gabalas blush2.gif
Atsakyti
aciu uz atsakyma:) o jei skalbti tai man jos neissipasys? o ir siaip prisipirkau as jos kaip durnius duonos. ir beveik visa vaikiska. ir nezinau dabar ka cia pasiuvus. pledukas aisku ir daugiau nesumastau. maniskiui 5 men db. sakau gal kokia deze zailam. o ka dar?
Atsakyti
QUOTE(milda.25 @ 2011 02 02, 21:12)
aciu uz atsakyma:) o jei skalbti tai man jos neissipasys? o ir siaip prisipirkau as jos kaip durnius duonos. ir beveik visa vaikiska. ir nezinau dabar ka cia pasiuvus. pledukas aisku ir daugiau nesumastau. maniskiui 5 men db. sakau gal kokia deze zailam. o ka dar?

seilinukus, lavinantį kilimėlį ( kol pasiūsi bus pats tas žaidėjas ), minkštų žaislų ir pan.
Atsakyti
QUOTE(CDA @ 2011 02 03, 08:55)
seilinukus, lavinantį kilimėlį ( kol pasiūsi bus pats tas žaidėjas ), minkštų žaislų ir pan.

Sveikos auksarankes, be galo grazu man skiautiniai..
pati nebandzius, bet labai noreciau.. Gal kas zino, uzmate kokios info kaip zaisliukus siuti? Kazko elementaraus, nesudetingo.. dekinga 4u.gif
Atsakyti
Cheles
Pažiūrėk čia
Atsakyti
QUOTE(RyzaLape @ 2011 02 02, 01:23)
oj ne...  ne tas  eiliškumas.. pirma išskalbk, pažiūrrėk kas  gaunas.. jei nelogai  -  išlygini ir  karpai siuvi ką tik nori.
gaila siūti ir tik tada  tikrinti  - geras ar ne daiktas..  siuvimas man vertingesnis ... mirksiukas.gif

as jau ne pirma taip pasiuvau ir isbandziau, skalbiau ir 40 laipsniu ir 60 laipsniu - viskas buvo tvarkoje (skalbiau 3 skirtingus - ne ta pati lotuliukas.gif )



aisku niekad negali zinot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2011 01 24, 16:39)
Statau dukrai namelį  mirksiukas.gif Šiandien vieną sieną "pastačiau", tai giriuosi ax.gif

Tik tamsu namie, tai nuotraukos tokios šiaip sau doh.gif



Labai grazu, labai!!!
Papildyta:
QUOTE(Misty @ 2011 02 02, 18:43)
Dar kartą ačiū visoms už paryrimus 4u.gif
Dalį medžiagėlių pirkau audinių parduotuvėje, kur Vytenio/Ševčenkos gatvių sankirtoje yra.  4u.gif Likusios surankiotos iš belekur - seni vyriški marškiniai, vaikiška pižama, lietuviško lino gabalas blush2.gif



Pritariu Misty kad ta parduotuve Vytenio tobula, tik galetu kainos kiek zemesnes buti smile.gif

Milda, pries siunant skiautini medziagos turi buti isplautos ir islygintos. Nes vienos pasitraukia, kitos gali dazyti. Aisku kratais matai, kad medziaga kokybiska ir nieko jai neaatsitiks, bet niekada negali zinoti...

Kai lankiau pas G.Kriauneviciene kursus, tai parode nuostabu savo darbo, kurio kai kuriu medziagu pries siuvima nebuvo isplovus. O paskui jos nudaze visa skiautini... Labai gaila darbo, jis buvo 2x2metru dydzio...
Atsakyti
aš taip pat sėkmingai išbandžiau aplikaciją. Tema Eglė- žalčių karalienė. Nuotraukoje darbas buvo dar nebaigtas, bet jau pasibaigiau beveik. Užtrukau 2,5 menėsio įtempto darbo ir pareikalavo daug laiko. Teko suvaldyti chaosą ir viską suderinti. Tekstilė. Mano Baigiamasis darbas smile.gif


http://public.fotki....iu-karalie.html
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2011 01 24, 17:39)
Statau dukrai namelį  mirksiukas.gif Šiandien vieną sieną "pastačiau", tai giriuosi ax.gif

user posted image

Tik tamsu namie, tai nuotraukos tokios šiaip sau doh.gif



Nuostabu!!! thumbup.gif Tikras Grazumelis
Atsakyti
meilas diena mielos skiautininkės smile.gif kad meilės skiautelėms nepritrūktų wub.gif
user posted image
Atsakyti