Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

wub.gif Misty - labai grazius darbeliai wub.gif man tavieji visad zavi, tokie mazi smuluciai wub.gif

del audinio kokybes - buna ir tarp tu pakistanietisku geru audiniu,reikia tik atsirinkti paciupineti ir tikrai ne po 5 lt schmoll.gif

dar yra estiska medvilne - tikrai kokybiska...

mano vaikas vyresnelis turi skiautinuka jau gal kokie penkti metai, pastoviai skalbiamas... ir visai nenusidevejo, gal ciut pabluko smile.gif bet grozio neprarado tongue.gif
Atsakyti
Žiūrinėju internete ir užtikau štai ką bigsmile.gif :

user posted image

user posted image

user posted image

thumbup.gif senų džinsų panaudojimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras, kažkada domėjausi skiautiniais ax.gif dar per darbų pamokas šis dalykas man labiausiai patiko, nes nei mezgimas, nei siuvinėjimas manęs nesužavėjo. Dabar, kai turiu šeimą, kai prasidėjo visokie lėlių namelių statymai, lėlių drabužėlių siuvimai, vėl pradėjau domėtis skiautiniais- noriu pasisūti, susidygsniuoti tiek vaikams, tiek sau lovatieses wub.gif
QUOTE(mama_gulbe @ 2010 11 03, 21:55)
va sito labai noreciau
tokie mazi kvadratukai
siti taskuotukai patinka
juosteles
tokiu gal neverta, ale grazios, rasciau kur panaudot

o tai čia per ebay? tiesiog skiaučių rinkinys ir viskas? atsiprašau už gal keistai skambančius klausimus, bet pirmą kartą matau tas naujoves, tai ir klausiu blush2.gif
beje, norėčiau paklaust, kaip pradedate procesą: gal kuri gali aprašyti ką pradeda pirma, kaip susibraižo, apgalvojate piešinį, matmenis ir t.t būčiau labai dėkinga, norėčiau kažką pabandyt ax.gif
QUOTE(Misty @ 2010 11 27, 17:20)
user posted image

fantastiškai gražu wub.gif negaliu atsižiūrėt 4u.gif
Atsakyti
Statau dukrai namelį mirksiukas.gif Šiandien vieną sieną "pastačiau", tai giriuosi ax.gif

user posted image

Tik tamsu namie, tai nuotraukos tokios šiaip sau doh.gif
Atsakyti
labai labai grazu smile.gif
ir taip idomiai sugalvota smile.gif



Atsakyti
misty ,tu šaunuolė kokių reta... ir kokia kūrybinga. man bežiūrint irgi norisi kažką siūti.. ačiū, kad esi įkvėpėja smile.gif
Atsakyti
Misty - pasakiska bigsmile.gif man labai grazus zaliu atspalviu audinukai, ir tie kur juosteles is krasciuku wub.gif labai labai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2011 01 24, 12:39)
Statau dukrai namelį  mirksiukas.gif Šiandien vieną sieną "pastačiau", tai giriuosi ax.gif



bigsmile.gif Kaip grazu. Auksaranke thumbup.gif
Atsakyti
Misty, nerealiai grazu wub.gif Labai kruopstus ir dailus darbas bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos merginos. nepasiskaiciau ir prisipirkau pakistanietiskos medziagos po 6-10 lt. matau jusu nuomone apie ja ne kokia... ko man laukt is jos pasisiuvus? na kokie minusai. nes ismest tikrai gaila...
Atsakyti
QUOTE(milda.25 @ 2011 01 31, 18:17)
sveikos merginos. nepasiskaiciau ir prisipirkau pakistanietiskos medziagos po 6-10 lt. matau jusu nuomone apie ja ne kokia... ko man laukt is jos pasisiuvus? na kokie minusai. nes ismest tikrai gaila...

tikrai nemesk, gali man atiduot biggrin.gif biggrin.gif

o siaip tai pasiuk isskalbk ir pati matysi ka nera taip blogai 4u.gif
Atsakyti
Misty fantastika wub.gif wub.gif wub.gif nerealus grozis 4u.gif

o is kur tokia nuostabi medziagele? thumbup.gif
Atsakyti