Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(Misty @ 2010 11 29, 12:35)
Ačiū dar kartelį 4u.gif
Sinteponas viduje ax.gif

thumbup.gif
tai dabar eile kitom dukrytem bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2010 11 29, 14:15)
thumbup.gif
tai dabar eile kitom dukrytem  bigsmile.gif


kol kas nenoriu schmoll.gif Matyt vėl brandinsiuosi kelis metus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2010 11 29, 15:19)
kol kas nenoriu schmoll.gif Matyt vėl brandinsiuosi kelis metus doh.gif


poster_offtopic.gif Misty, noriu paklausti ne visai į temą, kokia siūle siuvote širdeles, man reikėtų prisiūti aplikaciją prie rankšluosčio, kad abi pusės gražiai atrodytų, bet neįsivaizduoju, kaip tą padaryti, doh.gif kad abi pusės gražios būtų g.gif Gal siūlė, kurią naudojate širdelių daigstymui tiktų ir man? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 11 29, 14:33)
poster_offtopic.gif Misty, noriu paklausti ne visai į temą, kokia siūle siuvote širdeles, man reikėtų prisiūti aplikaciją prie rankšluosčio, kad abi pusės gražiai atrodytų, bet neįsivaizduoju, kaip tą padaryti,  doh.gif kad abi pusės gražios būtų  g.gif  Gal siūlė, kurią naudojate širdelių daigstymui tiktų ir man?  g.gif


Siūlė paprasčiausia dygsniavimo, tik tankesnė, dygsniukai trumpesni 4u.gif
Aplikacijai prisiūti netiks schmoll.gif

Aš aplikaciją siūčiau taip, kad iš kitos pusės visai siūlo nesimatytų - čia jei rankomis. O mašininis zigzagas abiejose pusėse vienodai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Misty, nuostabaus grozio lovatiese wub.gif wub.gif wub.gif

ziuriu ziuriu neatsiziuriu 4u.gif
Atsakyti
[quote=Misty,2010 11 27, 17:20]
Pagaliau pabaigiau... thumbup.gif Mano trijų savaičių "projektas" - skiautininė lovatiesė dukrai blush2.gif Pati savim labai didžiuojuosi tongue.gif

Vienas zodis FANTASTIKA!!! thumbup.gif wub.gif laba labai grazuuuuuuu...sedziu apsiseilejusi ... blush2.gif
Atsakyti
Misty aš gi dar nemačius tau sakiau, kad bus gražu smile.gif Bravo, tu tikra šaunuolė thumbup.gif ir spalvytės suderintos ir išdaigstyta superiškai first.gif first.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2010 11 28, 11:26)
Ačiū, kad giriat  4u.gif  blush2.gif
Prašau 4u.gif

user posted image
Mašina nusiuvau tiesias siūles, o širdutes rankom dygsniavau 4u.gif
UgneA, gražus skiautinukas wub.gif Kokio jis dydžio?



Misty,

mano skiautinukas yra 120x60cm

Atsakyti
misty, gražuma tavo skiautinys.. spyglys į gerą vietą.. kad pradėč judėt, o tai skaiutinius užmetus nežinau kur..
šaunuolė šaunuole...
Atsakyti
Ačiū blush2.gif
Atsakyti
skiautinukas daigstytas su siuvimo masina
user posted image user posted image
Atsakyti
Mano kalėdinė koinė

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti