Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

Artinasi Kaledos ir Naujeji Metai, gal kas nores pasiuti toki kilimeli... ax.gif Radau viename ispaniskame saite.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(RyzaLape @ 2010 11 13, 12:17)
merginos,  kas norėsit  dėl audinių jungtis-  tai  taip užsivertus darbais, kad neturiu net kada prisėst pasižiūrėt ko noriu...  gal po poros savaičių organizuojames. mirksiukas.gif  tada jau prisijungčiau  mirksiukas.gif


Laba,

ir aš mielai prisijungsiu 4u.gif
Atsakyti
jei kas kas siustusi dar galim susimest.. pigiau kainuos smile.gif



ir as labai labai noreciau prisijungti prie jusu biggrin.gif
pries tai net nemaciau, kad galima tokius komplektukus pirkti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jelk: 20 lapkričio 2010 - 22:42
Kažkada ir aš buvau susižavėjusi tais medžiagėlių komplektais iš interneto unsure.gif Bet paskui kažkaip supratau, kad skiautinio esmė - būtent tų medžiagėlių suderinimas, parinkimas. ax.gif O tiesiog susiūti kažkieno jau parinktus kvadratėlius gali bet kuri bent kiek siūti mokanti mergina unsure.gif Tai kažkaip ir praėjo noras tuos rinkinius pirkti doh.gif

Galiu pasidžiaugti, kad jau artėju prie pabaigos savo pirmosios lovatiesės thumbup.gif Dabar vargstu su dygsniavimu doh.gif
Atsakyti
Pagaliau pabaigiau... thumbup.gif Mano trijų savaičių "projektas" - skiautininė lovatiesė dukrai blush2.gif Pati savim labai didžiuojuosi tongue.gif Tik jau nufotografuoti tai nemoku blush2.gif Pusė grožio prapuola doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2010 11 27, 18:20)
Pagaliau pabaigiau...  thumbup.gif Mano trijų savaičių "projektas" - skiautininė lovatiesė dukrai blush2.gif Pati savim labai didžiuojuosi tongue.gif Tik jau nufotografuoti tai nemoku blush2.gif Pusė grožio prapuola  doh.gif


wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Fantastiška lovatiesė 4u.gif O galima būtu pamatyti kitą pusę? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2010 11 27, 18:20)
Pagaliau pabaigiau...  thumbup.gif Mano trijų savaičių "projektas" - skiautininė lovatiesė dukrai blush2.gif Pati savim labai didžiuojuosi tongue.gif Tik jau nufotografuoti tai nemoku blush2.gif Pusė grožio prapuola  doh.gif




LABAi labai grazu!!!

O srdutes su masina siuvinejote ar rankomis?
Papildyta:
As va tiesa pamirsau irgi pasirodyti ka naujo esu padarius smile.gif
Tik nemoku cia foto ikelti, tai dedu nuoroda :0

http://www.facebook.com/#!/photo.php?f...147263825295603
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo UgneA: 28 lapkričio 2010 - 00:59
Misty labai daili lovatiese dukrytei wub.gif
Atsakyti
Ačiū, kad giriat 4u.gif blush2.gif

QUOTE(pirmaargenta @ 2010 11 27, 17:40)
O galima būtu pamatyti kitą pusę?  ax.gif


Prašau 4u.gif

user posted image

QUOTE(UgneA @ 2010 11 28, 00:59)
O srdutes su masina siuvinejote ar rankomis?


Mašina nusiuvau tiesias siūles, o širdutes rankom dygsniavau 4u.gif


UgneA, gražus skiautinukas wub.gif Kokio jis dydžio?
Atsakyti
Misty - kokia grazi, labai patinka spalvos wub.gif o vidus sinteponas ar medvilnes pasiltinimas ?
Papildyta:
Ugne - tavo taip pat labai mielas skaiutinukas, man labai patinka malunelio motyvas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(UgneA @ 2010 11 28, 01:59)
As va tiesa pamirsau irgi pasirodyti ka naujo esu padarius smile.gif
Tik nemoku cia foto ikelti, tai dedu nuoroda :0

Labai miela antklodėlė thumbup.gif

QUOTE(Misty @ 2010 11 28, 11:26)
Prašau 4u.gif
Mašina nusiuvau tiesias siūles, o širdutes rankom dygsniavau 4u.gif


thumbup.gif 4u.gif Man ir antroji pusė nuostabi, širdelės dar ryškesnės nei gerojoje pusėje wub.gif
ir dar "o širdutes rankom dygsniavau" doh.gif Čia tiek darbo ir širdies įdėta thumbup.gif Šaunuolė
Atsakyti
Ačiū dar kartelį 4u.gif

QUOTE(mama_gulbe @ 2010 11 28, 17:23)
Misty - kokia grazi, labai patinka spalvos  wub.gif  o vidus sinteponas ar medvilnes pasiltinimas ?


Sinteponas viduje ax.gif
Atsakyti