Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(mama_gulbe @ 2010 11 02, 13:23)
o kada planuoji pirkti? as visai ir prisideciu, keleta nuziurejus esu irgi  bigsmile.gif

pametek nuorodu kokius nusiziurejai mirksiukas.gif
Atsakyti
va sito labai noreciau

tokie mazi kvadratukai

siti taskuotukai patinka

juosteles
tokiu gal neverta, ale grazios, rasciau kur panaudot

ir dar daugybe kitu wub.gif
Papildyta:



siti kokie faini wub.gif

situs vien del spalvu imciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 03 lapkričio 2010 - 21:57
kažkodėl niekas nebepasigiriat skiautinukais unsure.gif Aš tai jau kaupiuosi skiautininiai lovatiesei į dukros kambarį, medžiagos supirktos, reikia tik pradėti doh.gif Labai bijau, kad mano pirmas didelis skiautinys nebūtų ir paskutinis unsure.gif

O kol kas "žaidžiu" su skiautinininėm detalėm ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Misty - labai grazus tavo pasizaidimai wub.gif

manau pasiusi ir dukrai dideli skiautini ir maziulei bigsmile.gif wub.gif maziuka wub.gif

mano pupa va po tokiu miega , jau gal ir rodziau, ale jokios kitos kaldrytes ji nepripazysta ( blink.gif nors jai tik metukai)
vaiksto sita savo apsikabinus ir viskas wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2010 11 02, 14:23)
o kada planuoji pirkti? as visai ir prisideciu, keleta nuziurejus esu irgi  bigsmile.gif


Laba,

Ir aš norėčiau prisidėt smile.gif o ten kaina pateikta nurodytam kiekiui nurodyto dydžio gabalėlių, taip?
Kiek siuntimas kainuotų?

Papildyta:
QUOTE(mama_gulbe @ 2010 11 04, 10:33)
Misty - labai grazus tavo pasizaidimai  wub.gif

manau pasiusi ir dukrai dideli skiautini ir maziulei  bigsmile.gif  wub.gif  maziuka  wub.gif

mano pupa va po tokiu miega , jau gal ir rodziau, ale jokios kitos kaldrytes ji nepripazysta ( blink.gif  nors jai tik metukai)
vaiksto sita savo apsikabinus ir viskas  wub.gif



Labai gražu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pagaliau pirmą kartą gyvenime ėmiausi didelio skiautinio ax.gif Ir iškilo klausimas - kada daromas kraštų apkantavimas? g.gif Turbūt geriausia būtų pirmiausiai sudygsniuoti viską ir tik galutiniame etape sutvarkyti kraštą, bet gal galima ir prieš dygsniavimą. Aš mat kol kas svaigstu mintim dygsniuoti rankomis, o ne mašina, tai būtų gal smagiau dygsniuoti jau galutinį vaizdą turinčią lovatiesę unsure.gif
Atsakyti
Misty dailios tavo dezutes ir kosmetine wub.gif
Mama Gulbe saldziai mergaitiska lovatiese thumbup.gif

skiautinio krastus dazniausia darau kai jau viskas susiuta, sudaigstyta. na bent jau sudygsniuot ar adatelem sukabint visus sluoksnius reik, nes buna , kad siektiek pasislenka krastas, na kad isvengt pusliu. Dar apatini sluoksni (tarpini irgi) palieku siektiek ilgesnius, kad nepritruktu, veliau apkerpu. Taip darau as, kitos gal su didesne patirtim gudriau kazka zino smile.gif
Atsakyti
Misty
kaip man tavo smulkmenos patinka thumbup.gif ir ne tik smulkmenos. Įsivaizduoju kokį grožį sukursi su ta lovatiese wub.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės, kad giriat blush2.gif

QUOTE(rugsėjė @ 2010 11 11, 08:19)
skiautinio krastus dazniausia darau  kai jau viskas susiuta, sudaigstyta. na bent jau sudygsniuot ar adatelem sukabint visus sluoksnius reik, nes buna , kad siektiek pasislenka krastas, na kad isvengt pusliu. Dar apatini sluoksni (tarpini irgi) palieku siektiek ilgesnius, kad nepritruktu, veliau apkerpu. Taip darau as, kitos gal su didesne patirtim gudriau kazka zino smile.gif


hi.gif dėkui už atsakymą 4u.gif Jaučiu, kad didelis siuvinys bus pirmas ir paskutinis doh.gif Jau iš anksto pradedu pergyventi, kaip jį tokį reiks sudygsniuoti doh.gif Paprasčiausia būtų rankomis, bet man čia bus mėnesiui darbo, o aš noriu greičiau doh.gif


QUOTE(CDA @ 2010 11 11, 21:03)
Misty
Įsivaizduoju kokį grožį sukursi su ta lovatiese  wub.gif


Susigėdau blush2.gif Nieko mandro nedarau, jungiu elementariausius kvadratus ir tiek bigsmile.gif iš pradžiu kažkaip net abejojau, kad tokį paprastą darau, aš gi maksimalistė, noriu iš karto sudėtingai, o dabar džiaugiuosi - jei būčiau ėmusis rimtus blokus iš smulkių detalių kurti, tai tas skiautinys būtų numestas dar net neįpusėjus doh.gif Dabar yra šansų, kad pabaigsiu...

Ai, dar klausimų turiu:
1. mačiau yra pirkti guttermano siūlų specialiai dygsniavimui rankomis. Ar kuri naudojat? Ar verta? g.gif
2. Dygsniuojat viengubu ar dvigubu siūlu? jei viengubu - kaip slepiat mazgelius?
3. Kuo pasižymit dygsniavimo piešinį? Kreida turėtų būti labai nusitrinanti, o kažkuo rimtesniu - matysis, reiks skalbti iš karto pabaigus, o aš nenoriu...
4. Turbūt dygsniuoti reikia kažkaip nuo vidurio į kraštus, kad kuo mažiau prasislinkimo ir pūslių gautųsi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misty: 12 lapkričio 2010 - 10:42
Guterman nenaudoju siulu, bet zinau , kad daigstymui rekomenduojama medvilniniai ssiulai
dygsniuojama viengubu siulu, tik manau , kad jis buna siektiek storesnis nei siuvimo
mazgeliai ir man buvo klausimas, bet kazkur buvau radus video internete, kad uzmezgamas toks mazgelis "ale prancuziskas" is virsaus daigstant jis itraukiamas i vidu (tarp tu sluoksniu), jei reik skylute padidinant adata, po to ja pakavojant, uzbaigiama irgi tuo paciu principu - mazgelis "ale pranc." koks 0.5cm nuo audinio, ji itraukt po audiniu ir tik po to nukirpt siula
buna nykstantys markeriai kurie nunyksta arba ir tie siuvinejimo- jei nelaikysi labai ilgai ispiesta, tada turetu dingt vos uzpurskus vandens arba tiesiog dregna merliu uzdejus.
o daygstyt arba nuo vidurio, arba nuo kazkurio krasto (man nuo krasto, tiksliau nuo kampo smagiau ir gerai lyg gaunas)

tai cia tiek kiek sugebejau per metus isstudijuot internete, Gal kazkas geriau ismano tas taisykles skiautiniu, laukciau gal kas dar ka pamokys
Atsakyti
su viskuo sutinku. tik dygsniuoti sveikiau nuo vidurio.. nebent labai gerai susikabinsi sluoksnius, tada nelabai svarbu, bet kad islaikyti simetriją ir šeip nepasiklysti, geriau nuo centro i šonus.. ypač tai tinka dieliems skaiutiniams, linkę sluoksniai pasislinkti.. tai nuo centro visi tolygiau pasisikirsto. kitaip kokioos nors pūslės gausis, negražu..

merginos, kas norėsit dėl audinių jungtis- tai taip užsivertus darbais, kad neturiu net kada prisėst pasižiūrėt ko noriu... gal po poros savaičių organizuojames. mirksiukas.gif tada jau prisijungčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RyzaLape @ 2010 11 13, 12:17)

merginos,  kas norėsit  dėl audinių jungtis-  tai  taip užsivertus darbais, kad neturiu net kada prisėst pasižiūrėt ko noriu...  gal po poros savaičių organizuojames. mirksiukas.gif  tada jau prisijungčiau  mirksiukas.gif

as jungsiuos bigsmile.gif
Atsakyti