Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

Linutuke ačiū tau už įkvepiančią pradžią. 4u.gif Pasižiūrėjau ir užsimaniau parodyti savo naują užlotėlį.
user posted image
user posted image

čia pirmas didesnis bandymas dygsniuoti mašina.
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2009 05 23, 10:52)
Linutuke ačiū tau už įkvepiančią pradžią.  4u.gif Pasižiūrėjau ir užsimaniau parodyti savo naują užlotėlį.
user posted image
user posted image

čia pirmas didesnis bandymas dygsniuoti mašina.



MM labai smagiai atrodo! Ar cia ta speciali masina su kuria galima dygsniuoti uzstatant rasta?
Atsakyti
QUOTE(UgneA @ 2009 05 23, 10:55)
MM labai smagiai atrodo! Ar cia ta speciali masina su kuria galima dygsniuoti uzstatant rasta?

ir man iskilo toks klausimas,kaip cia dygsniuota g.gif
dar va noriu paklaust(gal biski ne i tema),ar jus naudojat tas lentas kur pribraizyta kazkas,liniuote sone g.gif kas tai per daiktas?gal palengvina sukirpima?
Atsakyti
QUOTE(UgneA @ 2009 05 23, 10:55)
MM labai smagiai atrodo! Ar cia ta speciali masina su kuria galima dygsniuoti uzstatant rasta?


Dėkui. Ne, čia laisvas siuvimas neprogramuojant.Nuleidi apatinį transporterį, uždedi specialią kojelę ir po truputį vingiuoji. biggrin.gif
Atsakyti
Labai gražiai atrodo tas dygsniavimas. Ir tie kvadratukai tokie užburiantys, norisi žiūrėti ir žiūrėti...

O kaip atrodo ta speciali kojelė? Niekada nesu bandžiusi nuleistu trukimo mechanizmu siūt. Gal ir bandžiau, bet taip ir nesupratau kaip...
Atsakyti
turiu plana grandiozini, gal kokiu 5-7 metu doh.gif lotuliukas.gif , noriu dideli uztiesala ant lovos pasiut is skiautiniu, bet niekaip nesugalvoju is kur gauti medziagos treciam sluoksniui, kad be jokiu sudurimu gautusi mastau.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2009 05 24, 15:17)
turiu plana grandiozini, gal kokiu 5-7 metu  doh.gif  lotuliukas.gif , noriu dideli uztiesala ant lovos pasiut is skiautiniu, bet niekaip nesugalvoju is kur gauti medziagos treciam sluoksniui, kad be jokiu sudurimu gautusi mastau.gif .
nu placiausia audini, koki teko matyti LT, tai 220m plocio, gal kitur ir platesniu buna g.gif , o siaip gali bandyti uzuolaidiniuose audiniuose pasiieskoti, ten tikrai 3 metru plocio ymanoma rasti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 24 gegužės 2009 - 16:25
bigsmile.gif
wow

Sedonelei pagyrimas uz tokia kantrybe taip dygsniuoti thumbup.gif thumbup.gif
ir siaip paprastutis ir super smagutis pledukas wub.gif wub.gif
nu reiks ir man pabadyti savo jegas nes turiu ta ale dygsniavimo pedele, bet dar neisbandzius, tai reiks ant naujojo sunaus pledo isbandyt thumbup.gif

as viena syk nuspirkau 3 m plocio audini, bet vaikiskas buvo....
bet siaip tai 220 placiausias
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2009 05 24, 10:41)
Labai gražiai atrodo tas dygsniavimas. Ir tie kvadratukai tokie užburiantys, norisi žiūrėti ir žiūrėti...

O kaip atrodo ta speciali kojelė? Niekada nesu bandžiusi nuleistu trukimo mechanizmu siūt. Gal ir bandžiau, bet  taip ir nesupratau kaip...


Žiūrint kokia tavo siuvimo mašina. Gal tiesiog užsuk į kokį siuvimo mašinų saloną ir ten parinks, patars kokia kojelė tinkamesnė.
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2009 05 24, 09:23)
Dėkui. Ne, čia laisvas siuvimas neprogramuojant.Nuleidi apatinį transporterį, uždedi specialią kojelę ir po truputį vingiuoji. biggrin.gif


klausyk, man klausimukas toks. kai siuvi tuo laisvuoju, tai ir aukstyn ir zemyn? man tai problemu vis tuo klausimu buna. nutraukia siula kai tik i virsu pasiuva daugiau. sakau tikriaus nemoku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jenna @ 2009 05 25, 00:41)
klausyk, man klausimukas toks.  kai siuvi tuo laisvuoju, tai ir aukstyn ir  zemyn?  man tai problemu vis  tuo klausimu buna. nutraukia  siula kai tik i virsu pasiuva daugiau. sakau tikriaus nemoku  unsure.gif

Stengiuosi vingiuoti po truputį į visas puses .Man tai nutraukia siūlą, kai mašina per daug lekia. Kartais , vien pakeitus adatą ,ima siūti tvarkingai. Man atrodo , čia tik praktika ir treniruotė reikalinga. Aš irgi dar tik pradedu.
Atsakyti
Mokykloje mums uždavė pasiūti kokį tik norim rankinuką ir pasirinkau skiautinukus.
darbo įdėjau begalo daug, vis dėlto pirmasis rimtas darbelis. 4u.gif
kelios foto:
http://img198.images...7/dsc02616d.jpg
http://img198.images...1/dsc02622e.jpg
http://img198.images...6/dsc02615p.jpg
user posted image
Atsakyti