Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 09 27, 17:48)
Bet manau žmogus neklaustų, ar įmanoma pasiūti vien su dviem būdais siuvančia mašina, jei omenyje turėtų tik atraižėlių susiuvimą tarpusavyje. mirksiukas.gif

tikrai imanoma net ir siuvimo masinai siuvant viena tiesia siule ax.gif pagrindas yra tvarkingai sujungt detales, o kita galima labai graziai ir rankom sujungt.
Dargi yra skiautiniai kurie siuvami tik rankomis.
Tiesiog viskas priklauso nuo galimybiu ir noru.
o del nedygsniuotu skiautiniu mano nuomone tokia, kad nieko gero, sukrenta, suplysta tas vidinis sluoksnis ir darbas suniui ant uodegos. kuo tankiau sudaigstytas, tuo jis geriau turetu devetis, lengvesne prieziura plovimui/valymui , ilgaamziskesnis
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2010 09 27, 18:15)
tikrai imanoma net ir siuvimo masinai siuvant viena tiesia siule  ax.gif pagrindas yra tvarkingai sujungt detales, o kita galima labai graziai ir rankom sujungt.
Dargi yra skiautiniai kurie siuvami tik rankomis.
Tiesiog viskas priklauso nuo galimybiu ir noru.
o del nedygsniuotu skiautiniu mano nuomone tokia, kad nieko gero, sukrenta, suplysta tas vidinis sluoksnis ir darbas suniui ant uodegos. kuo tankiau sudaigstytas, tuo jis geriau turetu devetis, lengvesne prieziura plovimui/valymui , ilgaamziskesnis

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tikrai palaikau. mano irgi tokia nuomone.. nori ilgaamzio - sudaigstyk mirksiukas.gif
as cia ilgai galvojau kuo tie quitingai nuo pachworku skiriasi ir man rods, tai quilt, tai butent daugiau rankom tiek siuvimas tiek daigstymas turimas omeny.. o pachwork, tai siuvimas masina, ir daigstymas masina... tiksliau persiulejimas..koks ten daigstymas... zodizu, kadangi dabar daug kas tik masina siuva o ir masinos milijonus operaciju atlieka, ka anksciau tik rankos atlikdavo, tai ir susimaise tie stiliai.. ir budai.. kaip apvadinsi taip nepagadinsi.. o skirtumas ten minimalistinis...
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 09 27, 16:48)
O tai gal įmesk kokią nuorodėlę, kur būtų pavyzdžių, kaip tie nedygsniuoti skiautiniai atrodo? g.gif
A, pasižiūrėjau Tavo darbus. Na gražu, patiko. 4u.gif Bet manau žmogus neklaustų, ar įmanoma pasiūti vien su dviem būdais siuvančia mašina, jei omenyje turėtų tik atraižėlių susiuvimą tarpusavyje. mirksiukas.gif


Na va vienas is pavyzdziu. Kitas.. Trecias.
Man atrodo, kad mes sita diskusija vedam, nes as mastau ne vien apie kilimelius kalbedama ax.gif Kilimeliu, uztiesalu klausimu, tai sutinku su issakytom mintim. Bet net ir turint dvi siules siuvancia masina, galima pridaryti siuliu skersai isilgai ir bus ilgaamzis daiktas.
Visoms po baliona 4u.gif
O beje, ar cia yra baigusiu skiautiniu kursus?
Atsakyti
QUOTE(flour-pasta @ 2010 09 28, 11:08)

O beje, ar cia yra baigusiu skiautiniu kursus?

kazkada senai, kai buvau jauna lotuliukas.gif ... mokiausi VALPM, dabar nezinau kaip vadinasi, nepamenu ir destytojos pavardes, deste lietuviu liaudies mena ar kazka pan (kazkur apie 96-97metus) ir tada kelios destytojos buvo tik tik uzsikabliave uz tu skiautiniu, kad net bachurus priverte po skiautini padaryt doh.gif lotuliukas.gif , dydzio 20*20cm ir ne maziau kaip 20 detaliu, viska susiut rankom. Sake kad jungs i viena dideli... nezinau ar pavyko, bet keleta esminiu dalyku paaiskino apie skiautinius, skaiutiniu siuvima rankomis. Tada buvo be rysio, o dabar idomu ax.gif , tad tenka placiau knistis per visur ieskant reikiamos informacijos.
o gincuose gimsta tiesa ir iskyla daug idomiu dalyku ir naudingos info smile.gif
Atsakyti
as pati savamoksle, tik teko bendrauti su viena skiautininke Svedijoje, pasidalino siek tiek patirtimi. Paskolino literaturos, po to pati siek tiek literaturos isigyjau ir bandymu paklaidu metodu bandau siuti, kai tik vaikai leidzia.
Atsakyti
QUOTE(flour-pasta @ 2010 09 28, 11:08)
Bet net ir turint dvi siules siuvancia masina, galima pridaryti siuliu skersai isilgai ir bus ilgaamzis daiktas.

Aš nebandžiau, bet šioje temoje daug kalbėta, kad per tuos visus tris sluoksnius su specialios funkcijos neturinčia mašina nepersiūsi, nes slidinės. g.gif Na gal profesionalioms siuvėjoms tai ir negalioja. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flour-pasta @ 2010 09 28, 11:08)


O beje, ar cia yra baigusiu skiautiniu kursus?



As smile.gif pas Grazina Kriauneviciene
Papildyta:
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 09 28, 14:07)
Aš nebandžiau, bet šioje temoje daug kalbėta, kad per tuos visus tris sluoksnius su specialios funkcijos neturinčia mašina nepersiūsi, nes slidinės. g.gif Na gal profesionalioms siuvėjoms tai ir negalioja. biggrin.gif  4u.gif


Su paprasta masina galima susiuti visus tris sluoksnius, pries tai viska adatelem susidaigstai ir niekas neslysta.
Atsakyti
QUOTE(UgneA @ 2010 09 28, 14:50)
As smile.gif pas Grazina Kriauneviciene
Papildyta:
Su paprasta masina galima susiuti visus tris sluoksnius, pries tai viska adatelem susidaigstai ir niekas neslysta.


ir kokie atsiliepimai apie kursus? ar naudos bus, jei esi pakankamai toeriskai kaip ir apsisvietes?
Skambinausi, tai kursai nuo 600 litu, o jei mazai zmoniu susirenka, tai brangsta jie.
Atsakyti
QUOTE(flour-pasta @ 2010 09 28, 10:08)

nugi manau didziai klysti... siuta, tik per siules... ir atrodo kad nedaigstyta mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kas turit nuorodą kaip vis tik pradėti tuos skiautinius.Nu niekaip nepagaunu minties.Sakykit kaip išmokti derinti tarpusavy tas spalvas.Na nepasitikiu savim nors kuolu trenk.Atrodo gausis makalynė ,o bus tiek darbo įdėta.Galvoju gal tai duota iš gamtos žmogui tuos spalvų derinius pagaut, išgalvot.Paimu vieną gabaliuką ir galvoju kaip čia ir koks turėtų derėti ir niekaip nedaeina.Gal jūs turit minčių kaip pradėti.Kaip užsikabinti, įsivažiuoti, įsimylėti..................
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2010 09 29, 14:33)
Paimu vieną gabaliuką ir galvoju kaip čia ir koks turėtų derėti ir niekaip nedaeina

na man derinimas tai sunkus dalykas, kol pagaunu minti, delioju medziagytes kokios turetu tikti, po to ornamenta kazkoki apgalvoju...
mano vienas is rimtesniu bandymu uzklotas vaiko lovai. pirmiausia jungiau i kvadratus vienokias detales, po to kitokias, maciau, kad dar truksta, tada dar ir trecios rusies konstravau, dar truko, tada is galu priduriau, dar is sonu ir is galu ir gavosi kas gavosi, maniau visiska nesamone bus, bet galutiniam rezultate patinka viskas man smile.gif
jei idomu gali cia pamatyt ta mano darbeli, yra kelios fotkes ir is eigos kas kaip vyko http://picasaweb.goo...28/Skiautiniai#
prisisiuvau vienodo dydzio kvadratu ir juos deliojau vienaip ir kitaip
gal kazkas profesionaliau ir issamiau paaiskins ir duos pavyzdziu
Atsakyti
nu geriau spalvu derinimo ir pavaizduoti negalima... imk pavyzdi is gamtos. joje viskas labai graziai dera smile.gif
o sis skaiutinys tiesiog ir atspindi tai... artodo cia ir turi buti , grazuolis 4u.gif
user posted image
Atsakyti