Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(Lorettta @ 2010 07 11, 23:04)
Merginos, o kur Vilniuje perkate sintepona?

Aš planuoju pirkti audinių išparduotuvėje prie Kalvarijų turgaus - neseniai mačiau, kad ten yra, o ir kainos ten tokios, kad vargu ar kur būtų pigiau (jei klystu, labai prašom pasufleruoti ax.gif ).
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 07 11, 22:12)
Aš planuoju pirkti audinių išparduotuvėje prie Kalvarijų turgaus - neseniai mačiau, kad ten yra, o ir kainos ten tokios, kad vargu ar kur būtų pigiau (jei klystu, labai prašom pasufleruoti ax.gif ).

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorettta @ 2010 07 11, 23:04)
Merginos, o kur Vilniuje perkate sintepona?



Laba vakara,

Vilniuje sintepono ivairaus yra prie Kalvariju turgaus esancioje parduotuveje. Turbut zinote kuria turiu omeny. Ji is tos puses kur bulves pardavineja..smile.gif

Siaip yra ir naturalas toks sinteponas, medvilninis. Jo storio nezinau, gal 1cm, bet tai galima ji dviguba deti, ir vaikui nereikes sintetinio sintepono...
Butent sis medvilninis parduodamas sioje minetoje parduotuveje, rusyje. Ten visa medvilne perkelta is antro auksto.

Atsakyti
QUOTE(UgneA @ 2010 07 11, 23:55)

Siaip yra ir naturalas toks sinteponas, medvilninis

vatalinas. Kiek teko susidurt jis buna medvilnes/vilnos sudeties, buna su didesniu kiekiu vilnos ir mazesniu, vatalinas aisku geriau, bet jei neklosit ant nuogo kunelio ir daugiau kaip dekoratyvinis bus , tai su sinteponu lengviau susitvarkyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugsėjė: 12 liepos 2010 - 05:57
QUOTE(UgneA @ 2010 07 11, 23:55)
Laba vakara,

Vilniuje sintepono ivairaus yra prie Kalvariju turgaus esancioje parduotuveje. Turbut zinote kuria turiu omeny. Ji is tos puses kur bulves pardavineja..smile.gif

Siaip yra ir naturalas toks sinteponas, medvilninis. Jo storio nezinau, gal 1cm, bet tai galima ji dviguba deti, ir vaikui nereikes sintetinio sintepono...
Butent sis medvilninis parduodamas sioje minetoje parduotuveje, rusyje. Ten visa medvilne perkelta is antro auksto.

Dabar ši parduotuvė turi ir filialą - išparduotuvę kitoje gatvelės pusėje (irgi pusrūsyje), kur prekiaujama likučiais (bet tie "likučiai" kai kurie visai dideli), o kainos dar gerokai mažesnės. mirksiukas.gif Į sinteponą nepasigilinau, bet kažkokio tikrai mačiau, o šiaip kas perkat naujus audinius skiautiniams, tai labai verta eiti tiesiai į išparduotuvę - juk vis tiek nedidelių gabalėlių reikia.

O dėl vatalino tai mastau.gif na aš nematau didelių pranašumų - išskalbus labiau susivelia, ilgiau džiūsta, o ir erkutės natūraliame daikte labiau veisiasi nei sintetikoje (aktualu, jei kokiai antklodėlei). Nors man ir dėl sintepono neramu - kažin kaip jis atlaikys ganėtinai dažną skalbimą ir ar lyginant nesusiplos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 12 liepos 2010 - 14:37
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 07 12, 15:35)
Nors man ir dėl sintepono neramu - kažin kaip jis atlaikys ganėtinai dažną skalbimą ir ar lyginant nesusiplos? g.gif

atlaikyt atlaikys jei skalbis rankom, dazniau sudaigstysi per visus sluoksnius, bet del lyginimo tai susiplos is po pirmo karto
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2010 07 12, 17:06)
atlaikyt atlaikys jei skalbis rankom, dazniau sudaigstysi per visus sluoksnius, bet del lyginimo tai susiplos is po pirmo karto

Bet tai ką daryti - negi išvis nelyginti? unsure.gif Vatalinas turbūt irgi susiplotų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 07 12, 17:15)
Bet tai ką daryti - negi išvis nelyginti? unsure.gif Vatalinas turbūt irgi susiplotų? g.gif

man asmeniskai su sinteponu skiautiniai geriau gal.
NES - vatalinas su medvilne ir vilna buna, tas pasako, kad esant aukstesnei temperaturai, ar netgi ir 30-40 laipsniu jau trauksis
o kad susiplos taigi ne kazkokia pukine koldra darot, as net specialiai palyginu, kad susiplotu pries daigstant, nezinau ar teisingai darau, bet tada grazesnes daigstymo siules buna, maziau pusliu gaunasi ir klosciu, trumpiau- man taip lengviau ir graziau galutiniam rezultate ax.gif

Papildyta:
lyginkit su mazesnes temperaturos lygintuvu, tai netaip smarkiai susiplos, jei lyginsit su labai auksta tempa, pacia auksciausia- nenustebkit jei pasilydys sinteponas, tiesiog galit paeksperimentuot su mazais gabaliukais ir matysit kas jums arciau dusios, labiau patinka ir tinka
Atsakyti
seip jau skiautinio grozis - iskilusios detales tarp sudaigstymu... tai jei viska uzlyginti suspausti, tai jau gaunasi paprasta antlode... g.gif tada net ir daigstyti nelabai tereikia... susiuvai ir viskas blink.gif
profesionalus ilgai isliekancios vertes skaiutiniai daromi is naturaliu medziagu - medvilne vilna. dazniausiai medvilne
paziurekit, kartais uztenka minimalaus skaiutinio, o visas grozis sudaigstyme...

user posted image
user posted imageuser posted image

na cia mano tokia nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RyzaLape: 13 liepos 2010 - 01:36
QUOTE(RyzaLape @ 2010 07 13, 02:26)
visas  grozis  sudaigstyme...



drinks_cheers.gif
tikrai taip

as dar iki tokiu nedaaugau, bet tikiuosi nors viena panasia linkme isspaust
Atsakyti
QUOTE(RyzaLape @ 2010 07 13, 02:26)
seip jau  skiautinio  grozis -  iskilusios  detales tarp sudaigstymu... tai jei  viska  uzlyginti  suspausti, tai  jau gaunasi paprasta antlode... g.gif  tada net ir daigstyti nelabai  tereikia... susiuvai ir  viskas  blink.gif
profesionalus ilgai isliekancios vertes  skaiutiniai  daromi is naturaliu medziagu -  medvilne  vilna.  dazniausiai  medvilne
paziurekit, kartais  uztenka minimalaus skaiutinio,  o visas  grozis  sudaigstyme...

Negaliu ginčytis, bet visgi - negi originalūs skiautiniai skirti tik ant sienos kabinti? Vargu ar susitepusius juos kas lengva ranka meta į šiukšles. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 07 13, 11:28)
Negaliu ginčytis, bet visgi - negi originalūs skiautiniai skirti tik ant sienos kabinti? Vargu ar susitepusius juos kas lengva ranka meta į šiukšles. unsure.gif


niekas ju nemeta smile.gif skiautini , kurio ir vidus ir isore giminingos medziagos dar lengviau priziureti smile.gif skalbiant nesitraukia nei viena dalis, o visos vienodai smile.gif beto, jei noresit islyginti skaiutini, kurio viduje ne sinteponas o medvilne, tai galesit puikiausiai padaryti, nes medvilne nebijo lyginimo kaip sinteponas , nesusilydo, nesusiploja... mirksiukas.gif
Atsakyti