Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai

QUOTE(pirmaargenta @ 2010 03 30, 10:04)
Vaikelis apgaubtos mamos rankų šiltais darbeliais wub.gif  thumbup.gif

aciu 4u.gif
na isties vaikui mano rankdarbiu netruksta ir tas baltas (na kazkada buves baltas) meskutis irgi mano siutas pries 8-9 metus ax.gif , bet kaip sirdi paglosto kai kazka darai ir pamates klausia - Cia man? ir pasakai taip, tai akys net padideja ir sypsena nuo ausies iki ausies ir pasako - Aciu mama wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2010 03 30, 10:56)
aciu 4u.gif
na isties vaikui mano rankdarbiu netruksta ir tas baltas (na kazkada buves baltas) meskutis irgi mano siutas  pries 8-9 metus ax.gif , bet kaip sirdi paglosto kai kazka darai ir pamates klausia - Cia man? ir pasakai taip, tai akys net padideja ir sypsena nuo ausies iki ausies ir pasako - Aciu mama wub.gif


Tikrai smagus darbai!
Atsakyti
smile.gif

rugseje - koks fainutis tavasis skaiutinukas
ir kitu darbukai labai faini
tie antukai tikrai smagus Ugne

mano melsvasis, seniai jau berodziau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
koks fainutis dangiskas skiautinukas su meskuciais wub.gif
Atsakyti
labai grazus jusu darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Noriu ir as taip ismokti ax.gif
Atsakyti
Mano siuta nediduke antklode/kilimelis kudikiui (beje, laisva):

user posted image

user posted image
Atsakyti
Tikros auksarankės - tokių gražių dalykėlių prisiuvusios thumbup.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
smulkmenele namams
user posted image
Atsakyti
Žiūriu truputį apmirusi ši graži tema (gal kad vasara mastau.gif ), bet tikiuosi, jog kas nors gal vis tiek atsakys. Susigundžiau ir aš pamėginti pasisiūti skiautinį - kilimėlį kūdikiui ir nelabai įsivaizduoju, kokio reiktų sintepono? Čia buvo minėta, kad storesnio, bet kokių storių jie apskritai būna ir ar būna užrašyta pvz. kiek mm? g.gif (Tikriausiai ne pati važiuosiu pirkti, todėl "užsakymas" turi būti tikslus).

Ir atsiprašau, jei apie tai jau buvo kalbėta - skaičiau nemažai, bet ne viską. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 07 11, 11:36)
Žiūriu truputį apmirusi ši graži tema (gal kad vasara mastau.gif ), bet tikiuosi, jog kas nors gal vis tiek atsakys. Susigundžiau ir aš pamėginti pasisiūti skiautinį - kilimėlį kūdikiui ir nelabai įsivaizduoju, kokio reiktų sintepono? Čia buvo minėta, kad storesnio, bet kokių storių jie apskritai būna ir ar būna užrašyta pvz. kiek mm? g.gif  (Tikriausiai ne pati važiuosiu pirkti, todėl "užsakymas" turi būti tikslus).

Ir atsiprašau, jei apie tai jau buvo kalbėta - skaičiau nemažai, bet ne viską. blush2.gif

nelabai isivaizduoju to storio, bet kazkur apie 1,5cm gal. na to storesnio kaina buna apie 5-6lt, o plonas tai gal iki 5mm buna.
Atsakyti
Rugsėje, labai dėkui už atsakymą. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o kur Vilniuje perkate sintepona?
Atsakyti