Įkraunama...
Įkraunama...

Parsisiųsk gidą nemokamai

QUOTE(Rimukas @ 2012 08 29, 16:02)
Gal kas turit Italijos Lonely planet gida?  4u.gif


As turiu LP, bet 2008 metu. DK turiu naujesni ir dar atskiru Italijos regionu ir miestu.
Atsakyti
QUOTE(gile363 @ 2012 08 29, 17:13)
As turiu LP, bet 2008 metu. DK turiu naujesni ir dar atskiru Italijos regionu ir miestu.

DK jau jusu deka atsisiunciau, bet kazkaip man labiau prie sirdies LP ax.gif Tiktu ir 2008 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimukas @ 2012 08 29, 16:18)
DK jau jusu deka atsisiunciau, bet kazkaip man labiau prie sirdies LP  ax.gif  Tiktu ir 2008  4u.gif


Man tai irgi LP labiau patinka, praktiskesnes, o DK tik paveiksliukai grazus smile.gif
Parasykit i az el. pasta, atsiusiu, nes zip formatas i sendspace ilgai keliasi. Tik Italija ar regionus/miestus? Turiu Roma, Naples and Amalfi coast, Sicilija, Umbrija ir Toskana, Venecija ir Veneto regionas.
Atsakyti
Mergaites, labai labai prasau nepatingekit dar kas nors imesti Ispanijos kelioniu vadova, senesni linkai neatsidaro, sirdingai dekoju!!!! :**** 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimukas @ 2012 08 29, 18:02)
Gal kas turit Italijos Lonely planet gida?  4u.gif


Jeigu draugaujat su epub failais t.y. turite elektronine knygu skaitykle, ar plantsetini kompiuteri arba siaip programele epub failams skaityti, tai labai grazi knyga yra padeta cia:

2012 Lonely Planet Italy epub

O cia jau ne toks grazus konvertuotas i pdf tos pacios knygos failas:

Lonely planet Italy 2012 pdf
Atsakyti
QUOTE(gile363 @ 2012 08 29, 18:01)
Man tai irgi LP labiau patinka, praktiskesnes, o DK tik paveiksliukai grazus  smile.gif
Parasykit i az el. pasta, atsiusiu, nes zip formatas i sendspace ilgai keliasi. Tik Italija ar regionus/miestus? Turiu Roma, Naples and Amalfi coast, Sicilija, Umbrija ir Toskana, Venecija ir Veneto regionas.

QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 08 31, 17:16)
Jeigu draugaujat su epub failais t.y. turite elektronine knygu skaitykle, ar plantsetini kompiuteri arba siaip programele epub failams skaityti, tai labai grazi knyga yra padeta cia:

2012 Lonely Planet Italy epub

O cia jau ne toks grazus konvertuotas i pdf tos pacios knygos failas:

Lonely planet Italy 2012 pdf

Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turite nuorodą į knygas apie Vietnamą, Kambodžą ir Laosą? Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina Les @ 2012 09 03, 17:10)
Gal kas turite nuorodą į knygas apie Vietnamą, Kambodžą ir Laosą? Būčiau labai dėkinga 4u.gif


Kambodza

Laos

Vietnam

Vietnam Cambodia Laos & Greater Mekong1st Edition September 2007
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 09 03, 18:42)


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų pagelbėti su Graikijos (žemyninės dalies) DK gidu ax.gif Būčiau dėkinga labai.
Atsakyti
QUOTE(turlaurita @ 2012 09 04, 12:00)
Gal kas galėtų pagelbėti su Graikijos (žemyninės dalies) DK gidu  ax.gif Būčiau dėkinga labai.


http://www.sendspace.com/file/mhq6ah
Atsakyti
ačiūūūūūū. Jūsų padedama turėsiu greit ir aš visą komplektą.
O gal galit pasidalinti sankt Peterburgo - mačiau yra toks...
Atsakyti