Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(Famili @ 2009 08 24, 14:19)
O kur Kaune galima atlikti GN, išskyrus VK?


Kai sau ieskojausi,tai radau tik Motina ir vaikas klinikoje.Is visu esanciu,tik gydytojas Zeba daro.Pasak registratores,kiti ,dirbantys ten,gydytojai gal tik kolegoms i klinikas siuntima duotu.Reiskias ir klinikose galimapasidaryti.
VK Kaune,kiek supratau,nedaro,siuncia i VK Vilniuje.

Atsakyti
Sveikutes.. Ir manes laukia GN nuotrauka. Tai va koki lapeli gavau Vaisingumo klinikoj klaipedoje. "Pirma menesiniu diena paskambinti i Vaisingumo klinika ir uzsiregistruoti gimdos nuotraukai. Paskirta diena atvykti i Jurininku ligonine priemimo skyriu 9 kab. 7:20 nevalgius, negerus. Is vakaro pasidaryti klizmute su "Microlax". Su savimi tureti siuntima, pasa, du iklotus ir 200 lt. Nusipirkti vaistineje Urografino ampule 76%-20 ml. Kaina apie 25lt. Ampule atsinesti paskirta diena i Jurininku ligonine."
Atsakyti
QUOTE(*Zylute* @ 2009 08 28, 15:41)
Sveikutes.. Ir manes laukia GN nuotrauka. Tai va koki lapeli gavau Vaisingumo klinikoj klaipedoje. "Pirma menesiniu diena paskambinti i Vaisingumo klinika ir uzsiregistruoti gimdos nuotraukai. Paskirta diena atvykti i Jurininku ligonine priemimo skyriu 9 kab. 7:20 nevalgius, negerus. Is vakaro pasidaryti klizmute su "Microlax". Su savimi tureti siuntima, pasa, du iklotus ir 200 lt. Nusipirkti vaistineje Urografino ampule 76%-20 ml. Kaina apie 25lt. Ampule atsinesti paskirta diena i Jurininku ligonine."

ogo. tiek visko daug reikia...O darys su narkoze?
Atsakyti
Sveikos,as dariausi Klaipedos Jurininku ligoninej nuotrauka gavau toki pati lapeli kur pries tai rase,jokios narkozes ten nera tik kazkokie vaistai kur atpalaiduoja.Nezinau kaip kitoms,bet skausmo didelio nebuvo,pati skaudziausia kai dezinfekuoja tada degina biski,bet kenteti galima,labai greitai viskas vyksta,aisku nemalonu kai TEN krapsto.Aisku visom skirtingai.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 08 24, 17:02)
Kai sau ieskojausi,tai radau tik Motina ir vaikas klinikoje.Is visu esanciu,tik gydytojas Zeba daro.Pasak registratores,kiti ,dirbantys ten,gydytojai gal tik kolegoms i klinikas siuntima duotu.Reiskias ir klinikose galimapasidaryti.
VK Kaune,kiek supratau,nedaro,siuncia i VK Vilniuje.


aš M ir V klinikoje kainoraštyje radau taip "Kiaušintakių pratekamumo tyrimas ultragarsu (Hysterosalpingosonoskopija) su gyd. ginekologo konsultacija" 260lt, tai čia kaip supratau šiek tiek kitaip negu GN daro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 08 29, 09:33)
aš M ir V klinikoje kainoraštyje radau taip "Kiaušintakių pratekamumo tyrimas ultragarsu (Hysterosalpingosonoskopija) su gyd. ginekologo konsultacija" 260lt, tai čia kaip supratau šiek tiek kitaip negu GN daro? g.gif

cia zinok tas pats Histerosalpigografija tai moksliskai vadinama, o mums tiesiog sako gimdos nuotrauka nes viskas suprantama tada, o pasakyk toki pavadinima, tai ka as zinau mirksiukas.gif kainyte tada tikrai gera, nes as Vilniuj Grybo g. dariau kainavo beveik dvigubai brangiau.
Atsakyti
tai aš irgi kažkurioje klinikoje mačiau 400lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 08 29, 08:33)
aš M ir V klinikoje kainoraštyje radau taip "Kiaušintakių pratekamumo tyrimas ultragarsu (Hysterosalpingosonoskopija) su gyd. ginekologo konsultacija" 260lt, tai čia kaip supratau šiek tiek kitaip negu GN daro? g.gif


o kaip jie ultragarsu paziuri g.gif
Atsakyti
nežinau unsure.gif
Papildyta:
skambinau į M ir V kliniką, tai registratūroje pasakė, kad čia ne as pas kas GN. Skambinisu po pietų gydytojui, kuris atlieka šitą tyrimą-pasikalbėsiu ir Jums pranešiu
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 08 24, 17:02)
Kai sau ieskojausi,tai radau tik Motina ir vaikas klinikoje.Is visu esanciu,tik gydytojas Zeba daro.Pasak registratores,kiti ,dirbantys ten,gydytojai gal tik kolegoms i klinikas siuntima duotu.Reiskias ir klinikose galimapasidaryti.
VK Kaune,kiek supratau,nedaro,siuncia i VK Vilniuje.

mane is VK,kaune siunte darytis GN i klinikas.
tai klinikose pasidariau pas Egle T.

bet ta nuotrauka,tai bent dalykelis doh.gif
Atsakyti
mane irgi VK siunčia į klinikas, darys Stankevičius. O kiek kainavo tau klinikuose GN?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Famili: 01 rugsėjo 2009 - 16:31
QUOTE(Famili @ 2009 09 01, 16:31)
mane irgi VK siunčia į klinikas, darys Stankevičius. O kiek kainavo tau klinikuose GN?

nu kad ir nepamenu g.gif cia buvo pries kelis metus,su siuntimu,tai mokejau tik uz ryskalus,tai ar 80 ar 120 lt,bet ne daugiau
Atsakyti