Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(Dronge @ 2009 07 16, 15:08)
O tu ginei pasakyk,kad tau liepe atlikt tepinelio ir kitu bacilu,nes kitaip nedarys GN ir viskas. Gal ji pamirso tau pasakyt,zinai kaip buna,tuo labiau pati jos nedaro. o tai juk tavo sveikatos labui, kad jokia bacila i vidu nepatektu. Man gine,kuri GN dare, irgi sake,kad ji reikalauja dar gimdos kaklelio  paselio kazkokio tyrimo,bet leido ir be jo daryt.


esmė tame kad ji pati GN darys, taigi apgauti neišeis ax.gif aš bėdą mesiu ant to nelemto pūslės uždegimo, sakysiu gal koks brudas ir čia pateko (be to man niežulys nuo to uždagimo atsirado) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(riešutėlis @ 2009 07 16, 15:26)
esmė tame kad ji pati GN darys, taigi apgauti neišeis  ax.gif  aš bėdą mesiu ant to nelemto pūslės uždegimo, sakysiu gal koks brudas ir čia pateko (be to man niežulys nuo to uždagimo atsirado) doh.gif

Tai tada butinai reikia tepineli pakartot. O ure gali siaip nerast,nors ji yra,o vat susilpnejus imunitetui pradet daugintis ir tik tada randa.
Atsakyti
QUOTE(riešutėlis @ 2009 07 16, 15:26)
esmė tame kad ji pati GN darys, taigi apgauti neišeis  ax.gif  aš bėdą mesiu ant to nelemto pūslės uždegimo, sakysiu gal koks brudas ir čia pateko (be to man niežulys nuo to uždagimo atsirado) doh.gif

Sveika,niezulys ne nuo pusles uztegimo,,o greiciausia grybelis.Nuo vaistu,ar imunitetas pasilpo.Taip,kad pasakyk,kad persti ir kazka kitaip nei visada jauti pati gydytoja pasiulys padaryti tepineli.
Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2009 07 16, 19:18)
Sveika,niezulys ne nuo pusles uztegimo,,o greiciausia grybelis.Nuo vaistu,ar imunitetas pasilpo.Taip,kad pasakyk,kad persti ir kazka kitaip nei visada  jauti pati gydytoja pasiulys padaryti tepineli.



tai aš jai jau sakiau kad peršti, išrašė tepalą kažkokį, bet nepadeda (na vistiek jaučiasi) doh.gif
jei priims eisiu šiandien pas ginę ir prašysiu pakartoti tyrimus (ir vėl kentės piniginė nes visi tyrimai mokami)
Atsakyti
idomu, pas mane abi puses uzspazmave buvo...tikrai reikejo nuskausminamu isgert... o as cia motina terese, atlaikysiu... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tik va kaip minejo po tu spazmu iskreipia nuotrauka sako, gal ir man bloga gavos...
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2009 07 20, 14:21)
idomu, pas mane abi puses uzspazmave buvo...tikrai reikejo nuskausminamu isgert... o as cia motina terese, atlaikysiu... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tik va kaip minejo po tu spazmu iskreipia nuotrauka sako, gal ir man bloga gavos...


Akutee, taigi sakei, kad abu pratekami pas tave smile.gif cia ir svarbiausia 4u.gif
o nuskausminamieji man nepadejo wink.gif taip, kad nelabai ka praradai neisgerus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Ir aš jau pajutau tą procedūrą-gimdos nuotrauką, tai galiu pasipasakoti smile.gif
Aišku, čia pasiskaičius, labai bijojau, bet pasikonsultavau su gydytoja dėl narkozės ir t.t., tai ji viską labai suprantamai išaiškino, o aš bandžiau patikėti jos žodžiais, kad narkozės tikrai neverta darytis. Nuskausminamųjų ji irgi nesakė išgerti, pasakė, kad suleis į kaklelį, tai aš ir negėriau nieko.
Tiesa, tepinėlis turi būti ne senesnis nei 2 savaitės, aišku, kelios dienos +/- nelabai ką lemia. Bent jau mano gydytoja-Mėžinienė-to reikalavo.
Tai va, apie procedūrą. Tikrai nebuvo taip baisu ir skauda, kaip galvojau. Gydytoja labai maloni, išaiškino viską, ką darys. Man skaudėjo tik iš pradžių, kol sukišo "instrumentus". Galbūt skaudėjo dėl to, kad gydytoja sakė, jog nedėkingas mano kaklelis. Kai leido kontrastą, tik maudeno. Gydytoja vis klausė, kaip jaučiuosi, ar neskauda, ar gali tęsti procedūrą. Sakė, kad spazmuoja gimda, dėl to kontrastas teka atgal, bet galutiniam rezultate viskas buvo gerai thumbup.gif Beje, kontrastui ji man išrašė receptą, bet jo ne kiekvienoje vaistinėje yra, todėl pasakė, kad jei nerasčiau, ji turi rezerve. Ai, sakė, kad labai kraujuoja, kad po manim klanas kraujo, bet aš stengiausi ten nežiūrėti, kad nesigąsdinčiau blush2.gif Po procedūros jaučiausi gerai, iškart galėjau eiti į darbą. Tą dieną kraujavo visiškai nedaug, bet įkloto reikėjo. Kitą dieną tik truputuką patepliojo, tuo ir baigėsi thumbup.gif Gydytoja, kuri siuntė mane šiai procedūrai, liepė po jos padaryti būtinai ND, o va ta gydytoja, kuri darė nuotrauką, liepė saugotis, kad neužneštume kokios infekcijos doh.gif
Išsiplėčiau, bet gal kam bus naudinga blush2.gif Ačiū toms, kurios mane drąsino, ir sėkmės toms, kurių ši procedūra dar laukia. Kad rezultatai būtų tik geri 4u.gif
Atsakyti
kiek laiko jus praleidziat prie veidrodzio...pries gimdos fotografavima?
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 07 20, 19:41)
Akutee, taigi sakei, kad abu pratekami pas tave smile.gif cia ir svarbiausia  4u.gif
o nuskausminamieji man nepadejo wink.gif  taip, kad nelabai ka praradai neisgerus biggrin.gif

na jo svarbaiusia tai baigesi doh.gif 4u.gif kaip tavo reikaliukai?
Papildyta:
QUOTE(Urtytė_mergytė @ 2009 07 22, 21:39)
Sveikutės  4u.gif
Ir aš jau pajutau tą procedūrą-gimdos nuotrauką, tai galiu pasipasakoti  smile.gif
Aišku, čia pasiskaičius, labai bijojau, bet pasikonsultavau su gydytoja dėl narkozės ir t.t., tai ji viską labai suprantamai išaiškino, o aš bandžiau patikėti jos žodžiais, kad narkozės tikrai neverta darytis. Nuskausminamųjų ji irgi nesakė išgerti, pasakė, kad suleis į kaklelį, tai aš ir negėriau nieko.
Tiesa, tepinėlis turi būti ne senesnis nei 2 savaitės, aišku, kelios dienos +/- nelabai ką lemia. Bent jau mano gydytoja-Mėžinienė-to reikalavo.
Tai va, apie procedūrą. Tikrai nebuvo taip baisu ir skauda, kaip galvojau. Gydytoja labai maloni, išaiškino viską, ką darys. Man skaudėjo tik iš pradžių, kol sukišo "instrumentus". Galbūt skaudėjo dėl to, kad gydytoja sakė, jog nedėkingas mano kaklelis. Kai leido kontrastą, tik maudeno. Gydytoja vis klausė, kaip jaučiuosi, ar neskauda, ar gali tęsti procedūrą. Sakė, kad spazmuoja gimda, dėl to kontrastas teka atgal, bet galutiniam rezultate viskas buvo gerai  thumbup.gif  Beje, kontrastui ji man išrašė receptą, bet jo ne kiekvienoje vaistinėje yra, todėl pasakė, kad jei nerasčiau, ji turi rezerve. Ai, sakė, kad labai kraujuoja, kad po manim klanas kraujo, bet aš stengiausi ten nežiūrėti, kad nesigąsdinčiau  blush2.gif  Po procedūros jaučiausi gerai, iškart galėjau eiti į darbą. Tą dieną kraujavo visiškai nedaug, bet įkloto reikėjo. Kitą dieną tik truputuką patepliojo, tuo ir baigėsi  thumbup.gif  Gydytoja, kuri siuntė mane šiai procedūrai, liepė po jos padaryti būtinai ND, o va ta gydytoja, kuri darė nuotrauką, liepė saugotis, kad neužneštume kokios infekcijos  doh.gif
Išsiplėčiau, bet gal kam bus naudinga  blush2.gif  Ačiū toms, kurios mane drąsino, ir sėkmės toms, kurių ši procedūra dar laukia. Kad rezultatai būtų tik geri  4u.gif

nu saunuole, 4u.gif gerai kad viskas jau praejo, ale kokie tavo rezultatai ka sake? nepasipasakojai ax.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2009 07 23, 10:50)

nu saunuole,  4u.gif  gerai kad viskas jau praejo, ale kokie tavo rezultatai ka sake? nepasipasakojai  ax.gif  drinks_cheers.gif


Mano rezultatai geri, pastojimui kliūčių nėra, abu kiaušintakiai pratekami, sakė, kad gimda trikampės formos, taigi išnešioti lelių tikrai galėsiu thumbup.gif Dabar mano gydytoja atostogauja, o kai grįš, pradėsim stimuliacijas.

Beje, pamiršau parašyti, kad nuotrauką man darė 17 ciklo dieną (mano ciklas 28-30 dienų trukmės būna). Tiesa, prieš tai liepė neatlikinėti ND, kad tikrai nebūčiau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Urtytė_mergytė @ 2009 07 23, 10:55)
Mano rezultatai geri, pastojimui kliūčių nėra, abu kiaušintakiai pratekami, sakė, kad gimda trikampės formos, taigi išnešioti lelių tikrai galėsiu  thumbup.gif Dabar mano gydytoja atostogauja, o kai grįš, pradėsim stimuliacijas.

Beje, pamiršau parašyti, kad nuotrauką man darė 17 ciklo dieną (mano ciklas 28-30 dienų trukmės būna). Tiesa, prieš tai liepė neatlikinėti ND, kad tikrai nebūčiau  nestuke.gif

kaip šaunuuu thumbup.gif kad pratekami. pas amne ta pati situacija, reikes stimuliuotis doh.gif o kur lankais pas kokia gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(Urtytė_mergytė @ 2009 07 23, 10:55)
Mano rezultatai geri, pastojimui kliūčių nėra, abu kiaušintakiai pratekami, sakė, kad gimda trikampės formos, taigi išnešioti lelių tikrai galėsiu  thumbup.gif Dabar mano gydytoja atostogauja, o kai grįš, pradėsim stimuliacijas.

Beje, pamiršau parašyti, kad nuotrauką man darė 17 ciklo dieną (mano ciklas 28-30 dienų trukmės būna). Tiesa, prieš tai liepė neatlikinėti ND, kad tikrai nebūčiau  nestuke.gif


na tai smagu kad geros naujienos 4u.gif , tik sakyčiau vėlokai padaryta gn ax.gif man ginė liepė pasidaryti lygtais max iki 14 c.d.
Atsakyti