Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(Akutee @ 2009 07 02, 09:39)
OOOO padrūške mano būsi ir as eisiu pas ja  drinks_cheers.gif  ...antradienį jau užsirašiau...
Blyn kaip keista MM buvo tik 3 dienas, galėčiau nors ir ryt su tavim eiti  doh.gif
Irgi eisiu pas ja...o visą skyrelį net bijau skaityti, kazkaip man toooks nedrasumas...ir baisumas doh.gif  blink.gif  O tu si penktadieni eisi?
ar galesi papasakoti kaip sekesi? nors nzn kada prie interneto prisijungsiu... bet pagaudysiu momenta  ax.gif
Sekmiuko tau ir viso ko geriausio.  4u.gif
As irgi pas K vaikstau, kokius tu vaistus geri? kokios problemos?


Akutee, tau nuraminima rasau 4u.gif
jau buvau siandien ir gyva likau biggrin.gif
gydytoja maloni, viska komentuoja ka daro. narkozes tikrai nereikia. jausmas ne is maloniuju, bet iskenciamas. man labiau skaudejo kai nuskausminamus leido, nei per pacia procedura.
tiesa man nelabai gerai buvo... bet jau del asmeniniu savybiu greiciau. visu pirma labai kraujavo. gydytoja sake, kad retai taip buna, cia del kraujagysliu strukturos taip... paskui jau leido ta skysti. nudziugino, kad gimda geros formos ir pastot ir isnesiot galesiu. vienas kiausintakis iskart graziai pratekejo. o kitas uzspazmavo ir viskas. man pradejo silpna darytis: nutirpo rankos, kojos ir jauciu,kad galva svaigsta. o tas kiausintakis tik spazmuoja ir viskas. pabande stipresne srove skysti leist, net soktelejau is skausmo doh.gif tai kuri laika leido man ramiai pagulet. o paskui kazkaip atsipalaidavo ir galiausiai pratekojo ir kitas kiausintakis thumbup.gif zodziu rezultatas geras. sake, jokiu fiziologiniu priezasciu nepastojimui ner.
tiesa, paskui as gal pusvalandi ten gulejau, amonjaka uosciau, o gydytoja man net masaziuka apadare biggrin.gif bet sakau, cia jau del asmeniniu mano savybiu (zemas kraujo spaudimas, per mazas svoris, per didelis jautrumas (net kai is pirsto krauja ima man silpna daros)) gydytoja sake, kad per visa jos darbo praktika tik keliems zmonems taip, kaip man buvo.
beje pries mane ejo kita moteris, tai jai kuo puikiausiai pavyko viskas (zinau, nes ji lauke kol as iseisiu ir tada kartu mus gydytoja vedes vel i savo kabineta is procedurinio)
taip, kad nebijok 4u.gif skausmas tikrai nera baisus. man tik del to silpnumo nemalonu labai buvo, bet kaip jau sakiau cia retas atvejis 4u.gif
tiesa, silpnumas visiskai praejo kazkur po 1,5 val., ir visa diena lyg niekur nieko po miesta laksciau reikalus tvarkydama cool.gif

vis ieskom su K kodel jau beveik 2 metus gandrai pas mus neskrenda verysad.gif man tai gleivine neauga, tai folikulai.. MB turtas irgi ne pats geriausias. nors dabar stebuklingai pritraukem iki normospermijos thumbup.gif o kadangi nepastojimo priezastis nera fiziologine, tai tikiuosi, kad paaugine gleivine, greit prisikviesim gandrus wub.gif tik dabar K menesi atostogaus (susitikau ji siandien, paziurejo rezultatus GN ir pasake, kad menesi jo nebus). o kokios tas tave problemos? 4u.gif

beja, pries darantis GN geriau pavalgyt, kad nebutu silpna wink.gif
ir jau sita cikla naudot prezervatyvus, nes apsvitino rentgenas.

sekmes ir parasyk, kaip seksis 4u.gif
Papildyta:
ai, beje, geriau pasiimk ne kasdieni iklota, o normalu paketa. nes bent jau man tai prikraujavo kaip per normalias mmm doh.gif
Atsakyti
katiniene-gerai aciukas uz pasakojima, nors as nesu kuda, bet man tas pats kaip tau buvo.. .sake vienetiniai atvejais, uzspazmavo pas mane abi...maniau mirsiu is skausmo ir jausmo, galva sukos, bloga pasidare (nors ci agal negerai tokiu dalyku rasyt) na bet mergaites, jei ka cia vienetiniai atvejai... wink.gif
Zodziu prisiminus BR...beto as negeriau jokiu vaistu ir neleido man jokiu nuskausminamuju... o tau suleido?????? arba na man gal nepasake, nzn net... biggrin.gif
O del prezervatyvu tai net nezinojau kad geriau saugotis, uhhh...
Nors buvau ir vakar del folikulu, sake nesimato nei vieno arba uzaugs arba ne, reikes stimuliuoti... irgi nusiunte vel hormonu tyrimams, ir vyro turta istirti... lauksiu zodziu kol K grys, nes ji iseina irgi atostogu tad niekas mane nestebes... ir sis menuo nuplaukia, na bent ACIU DIEVULIUI kad pratekami pas mane irgi tfu tfu tfu biggrin.gif o skausmas pa biski pasimirsta smile.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif perskaičiau temą ir man iškilo klausimų , nes jei mmm pareis tai jau darysiuosi GN ax.gif
1.kokius čia tepinėlius reikia pasidaryti prieš GN g.gif ir prieš kiek laiko (man ginė nieko nesakė)
2.o tą kontrastą pačioms reikia nusipirkti ax.gif
3.ir kiek supratau po GN patartina turėti hig.paketą nes kraujuoja, ir manau vistiek tas kontrastas tai turi išbėgti
4. pvz. man ginė sakė taip - jei pareis mmm vėl gerti clost. ir tuoj po mmm darytis GN, bet kai kažkuri rašėte kad vistik tai rentgenas ir reikėtų pasisaugoti, tai man gaunasi kaip ir be reikalo aš tą clost. gersiu doh.gif ar verta
iš anksto dėkui už atsakymus 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(riešutėlis @ 2009 07 15, 14:33)
sveikutės  4u.gif  perskaičiau temą ir man iškilo klausimų , nes jei mmm pareis tai jau darysiuosi GN ax.gif 
1.kokius čia tepinėlius reikia pasidaryti prieš GN  g.gif  ir prieš kiek laiko (man ginė nieko nesakė)
2.o tą kontrastą pačioms reikia nusipirkti  ax.gif
3.ir kiek supratau po GN patartina turėti hig.paketą nes kraujuoja, ir manau vistiek tas kontrastas tai turi išbėgti
4. pvz. man ginė sakė taip - jei pareis mmm vėl gerti clost. ir tuoj po mmm darytis GN, bet kai kažkuri rašėte kad vistik tai rentgenas ir reikėtų pasisaugoti, tai man gaunasi kaip ir be reikalo aš tą clost. gersiu doh.gif ar verta
iš anksto dėkui už atsakymus 4u.gif

Labutis,tepineli daro gine ar nera kokios infekcijos,kad neinestu i gimda.Jei nesenai darytas,tai tinka.Ziurint kur darysi .Vk per 15 min jau turi atsakyma,gali tuo paciu pasidaryti.Nors as kai nuejau pirma karta man padare,o pries GN nekartojo.
O del kontrasto irgi priklauso kur darai.VK tik pinigelius sumoki ir viskas.Jei eini i valdiska istaiga reikia nusipirkti,bet manau tau vietoj ji parduos,jokioj viastinej jo taip negausi.Tiesiog susimokesi ir viskas.
Po proceduros as dejausi hig.paketa,nes man pakraujavo,O kur tas kontrastas isbega ir nezinau.Jei kiausintakiai praeinami,jis juk subega i pilvo ertme g.gif Nes man niekas neisbego
O del paskutinio tai yra ivairiu nuomoniu.As po proceduros net nenorejau apie ND galvoti.Man maude,skaudeno tai ir naturali apsauga gavosi,kitom kaip tik po proceduros,atseit jei buvo kokios nezymios saaugos ,jos suplyso ir didesne tikimybe pastoti,atseit pravalo kazkiek kiausintakius ir buna kurios pastoja.Cia viskas priklauso nuo to kuria ciklo diena darysi. GN reikia daryti 2 svaria diena po mmm ir iki 11 ciklo dienos.As nuejau pas gydytoja 8 ciko diena( tai buvo pirmas mano apsilankymas del nepastojimo),tai neziurejau kada einu.Kai pasake kada daroma GN tai kad nelaukti dar vieno ciko susitariau po keliu dienu pasidayri GN .Man gavosi 10 CD.Paskui kokias 4-5 apie ND net minties nebuvo,o jau kai viskas praejo ir buvo nebevaisingos dienos.Man mmm baigiasi po 3 dienu tai jau eiciau 5 CD ir bandyciau laime.Nes ,kai daro rentgena folikulas juk dar mazytis buna,jam nieko neatsitiks.O nescioms rentgeno negalima,nes lastes dalinasi ir gali sutrukdyt ju dalijimasi.O folikule niekas nesidalina,jis tik auga:)
Mano manymu apsauga-prezervatyvas reikalingas daugiau tam,kad neinesti infekcijos,nes po proceduros lieka kazkiek praviras gimdos kaklelis.O ir mikro zaizdeliu gali buti.Jei jus su vyru sveiki ir gerai jausies ir bandyk laime.Bet gal tau to ir neprireiks,ziurek si menesi ir jau nestuke.gif
Na ir issipleciau.
Atsakyti
dėkui Anyte uogyte
Atsakyti
QUOTE(riešutėlis @ 2009 07 15, 15:33)

4. pvz. man ginė sakė taip - jei pareis mmm vėl gerti clost. ir tuoj po mmm darytis GN, bet kai kažkuri rašėte kad vistik tai rentgenas ir reikėtų pasisaugoti, tai man gaunasi kaip ir be reikalo aš tą clost. gersiu doh.gif ar verta
iš anksto dėkui už atsakymus 4u.gif


ogogo kaip cia idomiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(riešutėlis @ 2009 07 15, 14:33)
sveikutės  4u.gif  perskaičiau temą ir man iškilo klausimų , nes jei mmm pareis tai jau darysiuosi GN ax.gif 
1.kokius čia tepinėlius reikia pasidaryti prieš GN  g.gif  ir prieš kiek laiko (man ginė nieko nesakė)
2.o tą kontrastą pačioms reikia nusipirkti  ax.gif
3.ir kiek supratau po GN patartina turėti hig.paketą nes kraujuoja, ir manau vistiek tas kontrastas tai turi išbėgti
4. pvz. man ginė sakė taip - jei pareis mmm vėl gerti clost. ir tuoj po mmm darytis GN, bet kai kažkuri rašėte kad vistik tai rentgenas ir reikėtų pasisaugoti, tai man gaunasi kaip ir be reikalo aš tą clost. gersiu doh.gif ar verta
iš anksto dėkui už atsakymus 4u.gif

Sveikute mergyt.
Pries GN ne tik tepineli, bet ir del ureaplazmos,mikoplazmos,grybeliu liepe pasitikrint,tada tik leido daryt. O su ND po GN patare 5 dienas luktelt,kad sugytu viskas. Man tai truputuka tepliojo po proceduros ir jauciausi puikiai.
Del tos stimuliacijos tame paciame cikle,kai daryta GN,as abejoju,nes vis rentgenas. GN dariau menesi pries stimuliacija,taip daktarelis patare,vis gi spinduliu gavau. Nors buna po GN tame paciame cikle merginos sekmingai pastoja,bet as taip nerizikavau.
Atsakyti
QUOTE(Dronge @ 2009 07 15, 23:34)
Sveikute mergyt.
Pries GN ne tik tepineli, bet ir del ureaplazmos,mikoplazmos,grybeliu liepe pasitikrint,tada tik leido daryt. O su ND po GN patare 5 dienas luktelt,kad sugytu viskas. Man tai truputuka tepliojo po proceduros ir jauciausi puikiai.
Del tos stimuliacijos tame paciame cikle,kai daryta GN,as abejoju,nes vis rentgenas. GN dariau menesi pries stimuliacija,taip daktarelis patare,vis gi spinduliu gavau. Nors buna po GN tame paciame cikle merginos sekmingai pastoja,bet as taip nerizikavau.

aciuks.gif tai va kažkaip ramiai ir blaiviai pagalvojau ar verta stimuliuotis, jei vistiek kažin ar ND galėsim atlikinėti ax.gif
man ginė nieko neminėjo apie jokius tepinėlius prieš GN, kaip čia taip garžiai išsiprašyti ax.gif kad nesupykdinti ginės, paskui sakys kad nurodinėju kaip mane čia gydyti doh.gif juk nesakysiu nuėjusi kad va sm skaičiau ... tai prašau padaryti ax.gif (kartais jie tokius dalykus priima kaip kritiką)
Atsakyti
na man paeme ne tepineli, o dare paseli ir rado bakterija, tai reiekjo siek tiek atideti GN, kai issigydziau tada tik paskyre, del tu uroplazmu ir viso kito man dare pries tai, tai nereikejo kartot. Del kraujavimo tai nezinau, man tik tokie negrazumai iseidavo, tai buvo perspeje, kad tai normalu, tai jo geriausia kazkoki pakateli turet.
o visa kita Anyte_uogyte parase.
Aj ir butinai paprasyk, o jeigu neduos tai pries tai isgerk kokiu nuskausminamu, paciai ramiau bus, nes kartais nuo skausmo buna suspazmuoja ir iskreipo visa atsakyma, pazistamai dave i uzpakaliuka klizmute jinai nuskausmina tai sake beveik nieko nejaute, pavadinimas diclofenac-ratiopharm 100.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akilezna: 16 liepos 2009 - 09:52
na aš chlamidijų ir uroplastų tyrimą dariausi gal prieš kokius 4,5 mėn. buvo neigiami. Gyvenu ir miegu su tuo pačiu, taigi pasigauti tikybių nėra. Bet koks grybas tai gali būti, nes dabar kaip tik pūslės uždegimu sergu tai ir ... kažkokie nemalonūs pojūčiai doh.gif (ech, ne veltui sakoma bėda viena nevaikšto) doh.gif
Atsakyti
rytoj eisiu pas ginę, užsisregistravau, paprašysiu kad tepinėlį padarytų nes dėl tos pūslės vargstu doh.gif ir dėl GN pasiklausiu ir dėl stimuliacijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(riešutėlis @ 2009 07 16, 14:43)
rytoj eisiu pas ginę, užsisregistravau, paprašysiu kad tepinėlį padarytų nes dėl tos pūslės vargstu  doh.gif  ir dėl GN  pasiklausiu ir dėl stimuliacijos  ax.gif

O tu ginei pasakyk,kad tau liepe atlikt tepinelio ir kitu bacilu,nes kitaip nedarys GN ir viskas. Gal ji pamirso tau pasakyt,zinai kaip buna,tuo labiau pati jos nedaro. o tai juk tavo sveikatos labui, kad jokia bacila i vidu nepatektu. Man gine,kuri GN dare, irgi sake,kad ji reikalauja dar gimdos kaklelio paselio kazkokio tyrimo,bet leido ir be jo daryt.
Atsakyti