Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(Drovute @ 2011 01 25, 12:14)
Sveikos,
As GN dariausi vaisingumo klinikoje vilniuje.
I gimdos ertme man suleistas buvo Omnipague tirpalas 5ml 2etapais


kaip įdomiai, aš tai tą skysti kur nusipirkau tai jo ten tikrai ne 5 ml buvo, o daug daugiau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 25, 13:48)
kaip įdomiai, aš tai tą skysti kur nusipirkau tai jo ten tikrai ne 5 ml buvo, o daug daugiau...  g.gif



As tai nezinau istikruju, nes nepirkau jo, o mano aprasyme kuri pasiimiau parasyta butent sitaip wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 17, 18:52)
na štai ir aš jau po visko. Man darė be narkozės ir mano galva ji TIKRAI NEREIKALINGA. Skaudėjo ne daugiau nei per ureaplazmos ar kaip ten jis tyrimą. tai, kad ten bac ir viskas.  blush2.gif
Tik va rezultatai nelabai džiugina, viena pusė kaip ir gera, o kita arba užsikišusi, arba užspazmavo... jei su viena puse negausime norimo rezultato ateityje laukia laparo....  unsure.gif Visas malonumas kainavo 140 Lt


O as drysciau priestarauti ax.gif Ir pritarti *Strazdane*, kad skausmas yra labai individualus dalykas.
Asmeniskai man darant tepinelius visiskai neskaudejo, per apziura pas gine ir tai nemaloniau buna. Bet to ne is tolo negaliu lyginti su GN schmoll.gif Visu pirma labai skaudus kaklelio prapletimas buvo, veliau viena puse uzspazmavo (tik priesingai nei tau, po kokiu 5 sekundziu viskas labai graziai ir greitai pratekejo), per spazmus net oro nejo ikvepti doh.gif Ir galu gale, po pacios proceduros prajeus pusvalandziui be nuskausminamuju neapsiejau, nes labai maude pilva, o ir po proceduros sesele neleido manes niekur eiti, nes buvau visa balta kaip popierius.
Taip, kad teigti, kad tai visiskai neskausminga negalima, kiekviena situacija individuali 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice Tea*: 28 sausio 2011 - 14:30
Sveikutės 4u.gif
Gal kuri žinos...man iškilo toks klausimas...Jei kažkada man dėl uždegimų siūlė pasidaryti GN, o ne perseniausiai (ir vis periodiškai) patikrindavo ginekologė echoskopu, ar gali gyd. matyti, ar tvarkoje viskas su kiaušintakiais ar ne? Pvz. ar jie 'neužsikimšę' ar nėra endometriozės matosi per echoskopiją? 4u.gif
Aš tik neseniai po konizacijos. Biopsijos atsakymas - lėtinis uždegimas.
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2011 01 30, 03:17)
Sveikutės  4u.gif
Gal kuri žinos...man iškilo toks klausimas...Jei kažkada man dėl uždegimų siūlė pasidaryti GN, o ne perseniausiai (ir vis periodiškai) patikrindavo ginekologė echoskopu, ar gali gyd. matyti, ar tvarkoje viskas su kiaušintakiais ar ne? Pvz. ar jie 'neužsikimšę' ar nėra endometriozės matosi per echoskopiją?  4u.gif
Aš tik neseniai po konizacijos. Biopsijos atsakymas - lėtinis uždegimas.

Deja, echoskopu negali matyti kokie yra kiaušintakiai - pratekami ar ne, o taip pat ir nedometriozės nemato. Kita vertus, GN endometriozės irgi nemato. GN gali patikrinti tik kiaušintakių praeinamumą, pamato kokios jie formos, taip pat kokios formos yra gimda...
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2011 01 30, 10:22)
Deja, echoskopu negali matyti kokie yra kiaušintakiai - pratekami ar ne, o taip pat ir nedometriozės nemato. Kita vertus, GN endometriozės irgi nemato. GN gali patikrinti tik kiaušintakių praeinamumą, pamato kokios jie formos, taip pat kokios formos yra gimda...


O kazin kas tiksliau yra dėl kiausintakiu praeinamumo.... Laparoskopija ar gimdos nuotrauka? unsure.gif Ar abu kartu ir tada jau galima tvirtinti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_Saule_ @ 2011 01 30, 14:02)
O kazin kas tiksliau yra dėl kiausintakiu praeinamumo.... Laparoskopija ar gimdos nuotrauka?  unsure.gif Ar abu kartu ir tada jau galima tvirtinti?  unsure.gif


Tiksliausiai nustato laparoskopija, nes tai yra tikra operacija kurios metu padaro tris skylutes , pro viena ikisa lempute su kamera ir per ekrana viska apziuri ir jei reikia tvarko.
Siaip as jos nedariau tai tau gal kitos mergaites tiksliau parasys viskas kaip ten vyksta
Atsakyti
QUOTE(Drovute @ 2011 01 30, 13:50)
Tiksliausiai nustato laparoskopija, nes tai yra tikra operacija kurios metu padaro tris skylutes , pro viena ikisa lempute su kamera ir per ekrana viska apziuri ir jei reikia tvarko.
Siaip as jos nedariau tai tau gal kitos mergaites tiksliau parasys viskas kaip ten vyksta


as turejau laparoskopija,taciau dabar man kita daktare sake pasidaryt dar gimdos nuotrauka... nes tipo sako galima ir netiksliai nustatyt tuos pratekamumus per operacija,kadangi viskas sujudinama ir paburksta ir neva gali buti,kad nuo to neprateka (kuom nelabai tikiu)... kadangi isvadose pas mane raso,kad uzpakalineje gimdos dalyje ten kazkas su tais kiausintakiais,tai daktare daro prielaida,kad gali buti kas nors kitkas dar... bet visvien idomu jusu patirtis ir pastebejimai...
Atsakyti
Sveikos merginos mirksiukas.gif
aš po GN (Klaipėdoje Jūrininkų lig.) tai galiu pasakyti, pati procedūra trunka neilgiau 5 min. Kadangi man būna skausmingos mm tai tikrai galiu patvirtint skausmas kaip per jas ir tikrai iškenčiamas. Per pačia procedūra atrodė skausmas lb didelis ir tik suskaudus galvojau kad tik jis nebūtu ilgai, o jis užtrunka 3-4 sek. po procedūros pirma minti- nebuvo taip jau blogai.
Tad mielosios nebijokit!!! smile.gif 4u.gif
Atsakyti
turiu kalusimą, o gali žarnynas užstoti puse gimdos ir kiaušintakių g.gif , nes pas mane tarsi puse matosi idealiai, kita puse beveik nesimato, mano ginė - nekomentavo sako gal užspazmavo, bet kaip suprantu aš tai būčiau pajutusi.... Mano sesė eidama pas savo ginę nusinešė mano GN sako gal žarnynas užstoja, kad nesimato.... arba nespėjo tas skystis sutekėti į abi puses..... atrodo gulėjau ne ant šono vis tik ir skystį manau, kad man suleido per vieną kartą.... kažkaip įtariu, kad mano nekokybiškai padarė GN....
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 02 02, 17:00)
turiu kalusimą, o gali žarnynas užstoti puse gimdos ir kiaušintakių  g.gif  , nes pas mane tarsi puse matosi idealiai, kita puse beveik nesimato, mano ginė - nekomentavo sako gal užspazmavo, bet kaip suprantu aš tai būčiau pajutusi.... Mano sesė eidama pas savo ginę nusinešė mano GN sako gal žarnynas užstoja, kad nesimato.... arba nespėjo tas skystis sutekėti į abi puses..... atrodo gulėjau ne ant šono vis tik ir skystį manau, kad man suleido per vieną kartą.... kažkaip įtariu, kad mano nekokybiškai padarė GN....

Na man kažkaip keistai skamba ta mintis, kad žarnynas užstojo g.gif Na bet ką gi gali žinoti, kai neesi medikas... Gal gi tikrai tau užspazmavo. Nes kai man užspazmavo, o po kelių sekundžių atsileido, tai aš nieko nesupratau, kada ten spazmuoja, o kada ne. Man tiesiog skaudėjo, o gyd. komentavo apie tuos spazmus.
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2011 02 02, 17:20)
Na man kažkaip keistai skamba ta mintis, kad žarnynas užstojo g.gif  Na bet ką gi gali žinoti, kai neesi medikas... Gal gi tikrai tau užspazmavo. Nes kai man užspazmavo, o po kelių sekundžių atsileido, tai aš nieko nesupratau, kada ten spazmuoja, o kada ne. Man tiesiog skaudėjo, o gyd. komentavo apie tuos spazmus.


o man nieko neskaudėjo unsure.gif tik jutau kaip įdurė adatą ir viskas unsure.gif gal man veikė nuskasminamieji (žvakutė ir neocitramono tabletė)
Atsakyti