Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

Cia toms kurioms labai skauda per procedura blink.gif Tai gal jus nuskausminamuju neisgeriat ? pvz nospos 1 tablete ar dvi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2011 01 17, 22:52)
Cia toms kurioms labai skauda per procedura  blink.gif  Tai gal jus nuskausminamuju neisgeriat ? pvz nospos 1 tablete ar dvi  4u.gif

Labai dziaugiuosi uz visas tas, kurioms neskauda darant GN... 4u.gif Na man GN darytos 2 kartus. Pirma karta manes apskritai neispejo, kad ja darys. Taigi viskas buvo netiketa ir jokiu vaistu as negeriau. Bet ir skausmas buvo pakeliamas. Antra karta darant GN, pries ja isgeriau vaistu. Pati procedura praejo normaliai, bet po jos uzejo ziaurus skausmas, vos nenualpau... Tad, kaip jau rasiau, su tuo skausmu yra labai individualu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2011 01 17, 22:46)
Na dėl skausmo tai čia labai individualu. Man skaudėjo ir netgi labai... Bet narkozės ir aš nežinau ar norėčiau dėl tokios procedūros...
Na o dėl rezultatų tai dar labai nepergyvenk, gal tikrai tik užspazmavo  g.gif Na blogiausiu atveju LP padarys, ji kur kas informatyvesnė ir iškart patvarkyt gali  jei ką negerai randa, tik kad operacija su pilna narkoze. Na bet aš tai labai lengvai pernešiau tą LP... O tai ovuliacija normaliai vyksta?


Ov vyksta (tą rodo ir testukai), ir visi kiti tyrimai geri. Galvoju, kad galbūt reikės man ryžtis ir LP...
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 18, 11:11)
Ov vyksta (tą rodo ir testukai), ir visi kiti tyrimai geri. Galvoju, kad galbūt reikės man ryžtis ir LP...

LP tikrai nėra ko bijoti smile.gif Bet kol kas, jei gyd., nesiūlo, tai dar mėginkite natūraliai. O jei per keletą mėn nepavyks, tuomet pasirįžk LP, po jos bus daug aiškiau viskas, bet nuoširdžiai linkiu, kad tau jos neprireiktų smile.gif
Atsakyti
Sveikos, kas daresi nuotrauka Vaisingumo klinikoje? pasidalinkit smile.gif
Atsakyti
parasykit prasau, kaip tas skystis vadinasi, kuris leidziamas? sad.gif
pameciau recepta, aaa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Brangelina* @ 2011 01 24, 15:48)
parasykit prasau, kaip tas skystis vadinasi, kuris leidziamas? sad.gif
pameciau recepta, aaa  doh.gif

Labas, nežinau aš jo pavadinimo, bet gali vaistinėje bandyti paaiškinti, kad tau reikalingas kontrastas GN (Histerosalpingografijai) daryti g.gif O kur tu ją darysies?
Atsakyti
QUOTE(*Brangelina* @ 2011 01 24, 15:48)
parasykit prasau, kaip tas skystis vadinasi, kuris leidziamas? sad.gif
pameciau recepta, aaa  doh.gif


skamba panašiai - urinografinas ax.gif dar vaistinėje gali paklausti kelių buteliukų reikia - tai vieno.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gumbine: 24 sausio 2011 - 14:58
radau, bet yra dvieju rusiu, 76 proc ir 60.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Brangelina* @ 2011 01 24, 16:10)
radau, bet yra dvieju rusiu, 76 proc ir 60....  doh.gif


aš manau, kad mano vaistinėje tik vieno buvo... ir tas vos ne paskutinis.... blush2.gif
Atsakyti
suzinojau, kad lenkijoj sitas skystis pigiau per puse doh.gif na kaip pas mus tokios nezmoniskos kainos doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
As GN dariausi vaisingumo klinikoje vilniuje.
I gimdos ertme man suleistas buvo Omnipague tirpalas 5ml 2etapais
Atsakyti