Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

Mergaites, is karto atsiprasau, kad neperskaicius visos temos klausiu, bet kad labai jau laiko nera... blush2.gif Gal Panevezietes gali patarti kur galima pasidaryti gimdos nuotrauka, kokios kainos ir ar uztenka seimos gydytojo siuntimo? Is anksto didelis dekui! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2011 01 14, 01:45)
Tikrai gimdos nuotrauka darysies ? g.gif 
Pirma karta girdziu kad einant darytis gimdos nuotrauka reikia isgert angliuko , klizmute  g.gif Kam ????



girdėjau, kad kitos eidamos pas ginę tiesiog pasidaro klizmutę, nes kažkaip tipo geriau su tuo pilvu, nepamenu g.gif

O jus pusryčius valgėt prieš eidamos darytis GN? Man to ginė nesakė, galvoju gal bent kavos ar arbatos galima atsigerti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 15, 11:34)
girdėjau, kad kitos eidamos pas ginę tiesiog pasidaro klizmutę, nes kažkaip tipo geriau su tuo pilvu, nepamenu  g.gif

O jus pusryčius valgėt prieš eidamos darytis GN? Man to ginė nesakė, galvoju gal bent kavos ar arbatos galima atsigerti  g.gif

Tai gal darys su narkoze g.gif kad valgyti negalima? Man dare be narkozes,patare tik ketanovo isgert pries,bet ir to negeriau.Dar vadens buteliuka galima tureti,nes gali troskinti
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2011 01 15, 11:58)
Tai gal darys su narkoze g.gif  kad valgyti negalima? Man dare be narkozes,patare tik ketanovo isgert pries,bet ir to negeriau.Dar vadens buteliuka galima tureti,nes gali troskinti


nieko nesakė, kad bus su narkozę g.gif Gal šiaip yra truputi prasčiau, kai pilnas žarnynas.... Dabar ir laukiu, ir nelaukiu pirmadienio kada man viskas ir paaiškės kas ir kaip....
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 15, 12:12)
nieko nesakė, kad bus su narkozę  g.gif Gal šiaip yra truputi prasčiau, kai pilnas žarnynas.... Dabar ir laukiu, ir nelaukiu pirmadienio kada man viskas ir paaiškės kas ir kaip....

Kiekviena gydytoja turi savo braiza,gal ir geriau matosi,kai zarnynas tuscias mirksiukas.gif Sekmes pirmadieni,pranesk geras naujienas po proceduros mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 15, 11:34)
O jus pusryčius valgėt prieš eidamos darytis GN? Man to ginė nesakė, galvoju gal bent kavos ar arbatos galima atsigerti  g.gif

Aš nepusryčiavau, bet kavos ar arbatos tai tikrai galima smile.gif
Atsakyti
kavos ar arbatos tikrai galima,o man valgyti nesinorejo is baimes doh.gif
Atsakyti
ačiū merginos 4u.gif po visko butinai prisiduosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 15, 14:24)
ačiū merginos  4u.gif po visko butinai prisiduosiu  mirksiukas.gif

nebijok,nera taip baisu is tikruju,viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 15, 09:34)
O jus pusryčius valgėt prieš eidamos darytis GN? Man to ginė nesakė, galvoju gal bent kavos ar arbatos galima atsigerti  g.gif

Kadangi man buvo paskirta 3h dienos tai zinoma kad ir pusrycius ir pietus valgiau ( nes nelabai isbutumet iki 3 nevalgiusios biggrin.gif ) ir viskas thumbup.gif

QUOTE(ORDI @ 2011 01 15, 09:58)
Tai gal darys su narkoze g.gif  kad valgyti negalima? Man dare be narkozes,patare tik ketanovo isgert pries,bet ir to negeriau.Dar vadens buteliuka galima tureti,nes gali troskinti

Gali but kaip jai su narkoze tada 4u.gif
nes be narkozes nuskausminamuju tablete ir viskas 4u.gif
Atsakyti
na štai ir aš jau po visko. Man darė be narkozės ir mano galva ji TIKRAI NEREIKALINGA. Skaudėjo ne daugiau nei per ureaplazmos ar kaip ten jis tyrimą. tai, kad ten bac ir viskas. blush2.gif
Tik va rezultatai nelabai džiugina, viena pusė kaip ir gera, o kita arba užsikišusi, arba užspazmavo... jei su viena puse negausime norimo rezultato ateityje laukia laparo.... unsure.gif Visas malonumas kainavo 140 Lt
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 17, 19:52)
na štai ir aš jau po visko. Man darė be narkozės ir mano galva ji TIKRAI NEREIKALINGA. Skaudėjo ne daugiau nei per ureaplazmos ar kaip ten jis tyrimą. tai, kad ten bac ir viskas.  blush2.gif
Tik va rezultatai nelabai džiugina, viena pusė kaip ir gera, o kita arba užsikišusi, arba užspazmavo... jei su viena puse negausime norimo rezultato ateityje laukia laparo....  unsure.gif Visas malonumas kainavo 140 Lt

Na dėl skausmo tai čia labai individualu. Man skaudėjo ir netgi labai... Bet narkozės ir aš nežinau ar norėčiau dėl tokios procedūros...
Na o dėl rezultatų tai dar labai nepergyvenk, gal tikrai tik užspazmavo g.gif Na blogiausiu atveju LP padarys, ji kur kas informatyvesnė ir iškart patvarkyt gali jei ką negerai randa, tik kad operacija su pilna narkoze. Na bet aš tai labai lengvai pernešiau tą LP... O tai ovuliacija normaliai vyksta?
Atsakyti