Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

Kiek yra teke skaityti, tai buvo merginom, kad GN parode pratekamus kiausintakius, o padarius lapar. po keliu men. po GN, lapar parode, kad nepratekami sad.gif Taip kad gali buti visaip, cia tiksliausiausi galetu gydytojas nustatyti atlikes lapar.
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif Skaiciau, skaiciau as si foruma laukdama savo GN atlikimo dienos ir tokia paniska baime isivariau. Kad nusprendziau po tyrimo parasyti. Patarimas visosms maziau skaitykite ka visos cia rasineja, nebijokite nieko baisaus, toks jausmas kaip per mmm ir tetrunka tik kelias minutes lotuliukas.gif Yra ir baisiasniu dalyku pvz stomatologai thumbup.gif Visosm stiprybes ir nosytes aukstyn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(2rasa5 @ 2010 12 14, 22:45)
Sveikos mergaites  smile.gif  Skaiciau, skaiciau as si foruma laukdama savo GN atlikimo dienos ir tokia paniska baime isivariau. Kad nusprendziau po tyrimo parasyti. Patarimas visosms maziau skaitykite ka visos cia rasineja, nebijokite nieko baisaus, toks jausmas kaip per mmm ir tetrunka tik kelias minutes  lotuliukas.gif Yra ir baisiasniu dalyku pvz stomatologai  thumbup.gif Visosm stiprybes ir nosytes aukstyn  smile.gif


Na aš tai vos nenualpau, net amoniaka kvepavau, bet iškesti galima...
Jei kada dar daryti reikes, tai tik su narkoze...
Atsakyti
Sveikos merginos, kurios jau darėsi ir kurioms dar teks darytis GN. Man tas "malonumas" teko jau du kartus per vienerius metus. Abu - be narkozės. Ir neslėpsiu - labai, labai skaudėjo ypač antrąjį kartą. Pačią procedūrą iškenčiau palyginus lengvai, bet po jos užėjo toks skausmas, akyse ėmė temt, išpylė prakaitas, mane staigiai nuvežė į palatą, paguldė ir davė deguonies kvėpuot... Taigi vos nenualpau. Štai tokia mano patirtis, todėl visoms, kurios dar tik ruošiatės šiai procedūrai noriu palinkėti jos kuo lengvesnės. Bijoti tikrai nereikia, nes ksausmas toks dalykas - vieni jį perneša lengviau, kiti sunkiau. Kita vertus, nusiteikti, kad tai ne šiaip sau procedūrėlė tikrai verta. Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Strazdane*: 14 gruodžio 2010 - 22:22
Sveikos. Na, norejau pakartotinai pasidaryti GN, po 2 mazdaug metu. Taciau gin.pasikalbejo su kolegem, pasiskambino sen ten, ir pasake jog naujausiu seminaru isvados jog geriau iskart daryti LP. Nes 1-aiskiau viskas matosi negul GN, nes joje gali ir klaidu buti. 2- iskart LP metu, galima atlikti ir rekonstrukcija, jei ji reikalinga bus. taigi, sausi darysiuosi LP. Ir dar gerai kad tokio skausmo kaip per GN nereiks kesti thumbup.gif P.S. cia tik mano isgyvenimai ir mintys...
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2010 12 14, 22:51)
Sveikos. Na, norejau pakartotinai pasidaryti GN, po 2 mazdaug metu. Taciau gin.pasikalbejo su kolegem, pasiskambino sen ten, ir pasake jog naujausiu seminaru isvados jog geriau iskart daryti LP. Nes 1-aiskiau viskas matosi negul GN, nes joje gali ir klaidu buti. 2- iskart LP metu, galima atlikti ir rekonstrukcija, jei ji reikalinga bus. taigi, sausi darysiuosi LP. Ir dar gerai kad tokio skausmo kaip per GN nereiks kesti thumbup.gif  P.S. cia tik mano isgyvenimai ir mintys...



As ir manau, kad geriau LP, nes man jei nepastosiu vis tiek ja darys vasaros pabaigoja.
O del skausmo manau visos skirtingai ji supranta. Mano mmm buna ziauriai skausmingos, be vaistu neisbunu. Gal todel man nebuvo taip baisu si procedura. O gal dar turi reiksmes kas ja daro?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2rasa5: 15 gruodžio 2010 - 09:14
Isbandziau tokia procedura ir tikrai nuosirdziai galiu visoms patarti daryti tik su narkoze, bus ir ramiau ir greiciau, patikekit, kam kankintis, jei yra galimybe nejusti skausmo??? Pirma syki man del gimdos spazmu net negalejo suleisti vaistu, buvo ziaurus skausmas, todel ir pati procedura nepavyko, tad kita syki neatsisakiau narkozes, tik kazkodel suzinojau apie tai per velai, pasiklauskit savo gydytojos, tikrai viska papasakos. Sekmes jums!
Atsakyti
Nera viskas taip baisu kaip cia dauguma raso schmoll.gif Kad nemaloni prodedura tai faktas bet nera tokia labai skausminga kad be narkozes neimanoma butu , juk viskas trunka neilgiau nei 10min 4u.gif Patarimas maziau skaitykit ir save gasdinkites , nospos tablete ir pirmyn 4u.gif
Atsakyti
Aš šitą tyrimą dariau, alpau, kvėpavau amoniaką neatitraukdama nuo nosies, nes noras ir viltis turėti vaikelį nusveria viską. Kas nori vaikų, manau ne problema pakentėti keletą minučių. Tik kitą kartą išgerčiau nuo skausmo keletą tablečių smile.gif

Mano tyrimo rezultatas -viskas ten tvarkoj, tačiau iki šiol nepastoju.
Atsakyti
as taip pat dariausi GN. manau kad daug kas priklauso ir nuo pacio zmogaus pakantumo skausmui ir tikriausiai nuo gydytojo profesionalumo. man si pracedura buvo labai nemaloni,skausmas toks kuri galejau iskenteti.tik paskui buvosiek tiek silpna is to streso tikriausiai,nes buvau prisiskaicius visokiu baisybiu doh.gif
palaike iki pietu ligoninej ir paleido namo.ta diena i darba nenuejau,stipriai maude pilva ir strenas. rezultatas - kiausintakis pratekamas,bet labai siauras ir vingiuotas verysad.gif paskyre lappatikslinimui
Atsakyti
Sveikos merginos, o jei ne paslaptis kiek kainavo GN?
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 10, 17:24)
Sveikos merginos, o jei ne paslaptis kiek kainavo GN?

Laba, viskas priklauso nuo to, kur darysies. RK ligononėje su gyd. paskyrimu atlieka nemokamai tik už kontrastą reikia sumokėti arba pati gali jį nusipirkiti. Tai jau su gyd., kuri darys GN iš anksto suderinsi. Kontrastas kainuojas apie 200 lt (lyg ir 178 lt).
VK man atrodo apie 400 - 600 lt, bet čia jau su narkoze gali darytis...
Atsakyti