Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

Kai as dariausi gimdos nuotrauka tai net neisivaizdavau kas bus isvis daroma,nezinojau ar skaudes ar neskaudes.Taigi vaziavau as i klinikas visiskai rami ,taip sutinku skausmas yra ,bet tikrai ne toks kad reiketu netgi narkozes.Man netgi nuskausminamuju neleido,ir nieko nors skausmui esu labai nepakanti.Ir dar ,man GN visiskai nieko nekainavo
Atsakyti
anyte uogyte dekui, tai reikes tada ryt man paskambint uzsirasyt, paprasciausiai nzn kada MM baigsis ir kada uzsirasinet... kazi ar eiles ilgos? ir ar kas buvo pas mieziene ar kaip ten pavarde tiksli nzn...
Atsakyti
o po kiek laiko nepastojimo daretes gimdos nuotraukas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*egzotika* @ 2009 06 29, 09:32)
o po kiek laiko nepastojimo daretes gimdos nuotraukas?  blush2.gif

Į gydytojus kreipėmės po pusantrų metų, jau pirmo vizito metu gavau siuntimą gimdos nuotraukai 4u.gif
Atsakyti
mes irgi 1,5 metų kažkur...bandeme tada tik kreipiaus pas spec.
Atsakyti
Sveikutės.
Ateinu ir aš pas jus. Gavau siuntimą gimdos nuotraukai. Po 10 nesėkmingo planavimo ciklų.
Dabar pasiskambinau užsirašyti pas gyd Miežėnienę, ta klausia, kada tepinėlis darytas? Sakau, prieš gerą mėnesį. Sako, turi būti ne senesnis, kaip 2 savaičių doh.gif
Kaip čia mano gydytoja nežinojo to? Ar jums irgi reikėjo darytis tepinėlį prieš pat GN?
Atsakyti
QUOTE(Fedia @ 2009 06 29, 13:09)
Sveikutės.
Ateinu ir aš pas jus. Gavau siuntimą gimdos nuotraukai. Po 10 nesėkmingo planavimo ciklų.
Dabar pasiskambinau užsirašyti pas gyd Miežėnienę, ta klausia, kada tepinėlis darytas? Sakau, prieš gerą mėnesį. Sako, turi būti ne senesnis, kaip 2 savaičių  doh.gif
Kaip čia mano gydytoja nežinojo to? Ar jums irgi reikėjo darytis tepinėlį prieš pat GN?

Mano tepinėlis buvo prieš 21 dieną. Tiko 4u.gif Turbūt čia nuo GN darančio gydytojo priklauso dar.
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2009 06 29, 14:12)
Mano tepinėlis buvo prieš 21 dieną. Tiko  4u.gif Turbūt čia nuo GN darančio gydytojo priklauso dar.


Na manęs irgi klausė, kada tiksliai darytas. Gal 21 diena irgi būtų praslydusi. Bet dabar atgaminau, kad netgi prieš 2 mėn tepinėlis darytas doh.gif Pykstu ant savo gydytojos, negi nežinojo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedia @ 2009 06 29, 13:23)
Na manęs irgi klausė, kada tiksliai darytas. Gal 21 diena irgi būtų praslydusi. Bet dabar atgaminau, kad netgi prieš 2 mėn tepinėlis darytas  doh.gif  Pykstu ant savo gydytojos, negi nežinojo  g.gif

Geriau nepyk, o pasidaryk dar kartą, dėl šventos ramybės 4u.gif Dėl savęs pačios, kad būtum rami, jog procedūros metu neužneš infekcijos į gimdą mirksiukas.gif
Atsakyti
ir as pas ja eisiu darytis tik dar nepasakmbinau, nzn kada MM baigsis, o kuria diena reik ja darytis????
Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2009 06 26, 17:55)
Tikiuosi,kad nesupyksi jei atsakysiu as  biggrin.gif Daro antra svaria ciklo diena ir ne veliau kaip 11 diena jei neklystu.Jei klystu mergaiters pataisys  g.gif


gal priklauso kokio ilgumo ciklas.. g.gif
man darys penktadieni ir bus 14 c./d. sake, kad dar gerai g.gif
jau pusantru metu vaikstau pas Klima tai siandien paskyte GN daryt. Darysiu pas Miezeniene Tilto g. paskambinau siandien vakare ir uzsirasiau penktadieniui. taip, kad eiles nera dideles 4u.gif

perskaiciau temele, kad geriat nuskausminamus pries procedura. kazi ka geriau gert? ar Nospos uztenka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 07 01, 19:51)
gal priklauso kokio ilgumo ciklas..  g.gif 
man darys penktadieni ir bus 14 c./d. sake, kad dar gerai  g.gif
jau pusantru metu vaikstau pas Klima tai siandien paskyte GN daryt. Darysiu pas Miezeniene Tilto g. paskambinau siandien vakare ir uzsirasiau penktadieniui. taip, kad eiles nera dideles  4u.gif

perskaiciau temele, kad geriat nuskausminamus pries procedura. kazi ka geriau gert? ar Nospos uztenka?  4u.gif

OOOO padrūške mano būsi ir as eisiu pas ja drinks_cheers.gif ...antradienį jau užsirašiau...
Blyn kaip keista MM buvo tik 3 dienas, galėčiau nors ir ryt su tavim eiti doh.gif
Irgi eisiu pas ja...o visą skyrelį net bijau skaityti, kazkaip man toooks nedrasumas...ir baisumas doh.gif blink.gif O tu si penktadieni eisi?
ar galesi papasakoti kaip sekesi? nors nzn kada prie interneto prisijungsiu... bet pagaudysiu momenta ax.gif
Sekmiuko tau ir viso ko geriausio. 4u.gif
As irgi pas K vaikstau, kokius tu vaistus geri? kokios problemos?
Atsakyti