Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(kiskius @ 2010 05 20, 15:36)
man irgi skaudejo taip, kad net nualpau, vienas kiausintaki thumbup.gif s tipo nepreinamas buvo po Gn, deja po LP paaiskejo, kad abu yra idealus ir puikiai preinami..

tikiuosi LP metu ir man tas paaiskes blush2.gif ech....
Atsakyti
O mano vyrui išoperavo varikocelę ir daktaras rekomendavo atidėti mano GN bent trim mėnesiams. Aš bent šį mėnesį vėl nesiregistruosiu, nes manau reikia su savo daktaru pasikonsultuoti, o jis atostogauja.
Atsakyti
ka parode GN tas pasitvirtino per LP
Atsakyti
QUOTE(elerda @ 2010 05 20, 10:28)
labas visoms,
Noriu pasidalinti, siandien dariausi GN, labai bijojau, nes prisiskaiciau visokiu baisenybiu, mano dziaugsmui skausmas toks pat kaip per gynekologo apziura, kazkokiu dideliu skausmu  nebuvo.
Noriu padrasinti, kad tikrai nebijotumete ir jokiu narkoziu tikrai nereikia.
As dariausi Klaipedoje, gydytoja Salygiene

sveikute, manes pirmadieni irgi laukia GN, gali aiskiau papasakot, ar gerei kokius vaistus nuo skausmo? kaip viskas vyko, klausiu todel, kad ir man si gydytoja darys. Man liepe klizmutes pasistatyt, o del nuskausimnamuju nebepaklausiau. gerei gal koki ketanova?
Atsakyti
Sveikute, Kasandra.K nors ne manęs klausi, bet ir aš pasidalinsiu 4u.gif Man irgi darė GN ši gydytoja, kažkaip man visai neskaudėjo nors irgi buvau pasiskaičius ir labai bijojau. Prieš nuotraukos darymą suleidžia vaistukus, kad atsipalaiduotu visi raumenys ir nespazmuotu. Tai tie vaistukai ir skausma nuima. Buvau pasiėmusi nuo skausmo vaistu, galvojau gal prireiks, bet man jų neprireikė biggrin.gif Tikrai nėra taip baisu, sėkmės tau, kad nieko blogo nerastų. Prasinešk, kaip sekėsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merguzyt @ 2010 06 13, 09:51)
Sveikute, Kasandra.K nors ne manęs klausi, bet ir aš pasidalinsiu  4u.gif  Man irgi darė GN ši gydytoja, kažkaip man visai neskaudėjo nors irgi buvau pasiskaičius ir labai bijojau. Prieš nuotraukos darymą suleidžia vaistukus, kad atsipalaiduotu visi raumenys  ir nespazmuotu. Tai tie vaistukai ir skausma nuima. Buvau pasiėmusi nuo skausmo vaistu, galvojau gal prireiks, bet man jų neprireikė  biggrin.gif Tikrai nėra taip baisu, sėkmės tau, kad nieko blogo nerastų. Prasinešk, kaip sekėsi  4u.gif

o tu kiek uz GN mokejei? ir ar gyd atskirai mokejei? o skysti buvai nusipirkusi?
Atsakyti
QUOTE(*egzotika* @ 2010 06 12, 12:53)
ka parode GN tas pasitvirtino per LP


užjaučiu, tai gal pavyko sutvarkyti tavo kiaušintakį per operaciją? Kaip jautiesi? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
gal zinot ar Kauno vaisingumo klinikoje daro gimdos nuotrauka ar kur nors siuncia? O gal jau ir Alytuje jau pradejo jas daryti?
Atsakyti
Laba, ar Marijampolej yra sansu pasidaryt gera GN pas kvalifikuota spec.? g.gif Gal susiduret? Ir aplamai, ar yra cia Marijampolieciu? pas kokia gyd.lankosi jei ne paslaptis.... Pargryzom is Vilniaus gyventi ir reikia nusprest kur toliau lankytis, pas kokia gyd. Geriausia butu kad nereiketu vazinet i Kauna koki, o cia vietoj, tik nzn ar yra geru specu? Jau 3 metai nesulaukiam savo mazylio verysad.gif
Atsakyti
Gal žinot, merginos, ar daktarė Sąlygienė Klp daro gimdos nuotrauką su pilna narkoze? Ar visas "nukalba" ir tik vaistukus suleidžia? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxf @ 2010 07 26, 15:17)
Gal žinot, merginos, ar daktarė Sąlygienė Klp daro gimdos nuotrauką su pilna narkoze? Ar visas "nukalba" ir tik vaistukus suleidžia? ax.gif

nesuprantu kam ta narkoze.... nors man tikrai skaudejo labai, bet iskentet galima, tas skausmas iki 1 min laiko, nieks nenumire nuo to dar, todel nemanau kad reikia savo organizma narkozemis maitint biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Glamour @ 2010 06 16, 23:46)
užjaučiu, tai gal pavyko sutvarkyti tavo kiaušintakį per operaciją? Kaip jautiesi? 4u.gif

jauciuosiu thumbup.gif laikas parodys kaip pavyko operacija ax.gif
Atsakyti
gal kas zinote kokioj ligoninej daro GN klaipedoj ir kiek kainuoja.aciu
Atsakyti