Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

l'orage, gražiai pasakyta wink.gif

Na aš valgiau citrinas. Gal kiek ir padėjo, nors vis tiek tepliojo tik kiek mažiau. O GN taip ir nepadarė. Deja, gegužės gale aš niekaip negalėsiu turbūt, dėl intensyvaus krūvio darbe. Na jau jei pavyks tai stebuklas bus. Taigi atsideda viskas nežinia kuriam laikui sad.gif arčiausiai bus birželio gale sad.gif
Atsakyti
Šiandien darbe taip sušaliau, rytoj vėl lauke teks daug būti. Gal ir gerai, kad nedarė man tos nuotraukos, būčiau savęs nenusaugojus. Geriu dabar arbatą su imbieru, vyras duonos su česnaku išepė wub.gif
Atsakyti
Man gydytoja dariusi laparoskopija sake, kad GN net neverta daryti, nes ji neinformatyvi ir daznai suklaidina, geriau is karto LP, nes ir GN bet kuriuo atveju yra nemenka intervencija i organizma unsure.gif beje ta pati gydytoja pati man ir dare GN pries menesi, bet jau tada sake, kad nelabai verta.. taip ir buvo.. GN parode, kad kiausintakis nepreinamas, o LP metu nustate, kad jie idealus ir kuo puikiausiai preinami.. taigi ir mano atveju paistvirtino, kad GN gali suklaidinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, as pritariu kad gimdos nuotrauka neinformatyvi, nes kai ja nusinesiau pas vaisingumo gydytoja tai ji pakartojo ta pati ir paskyre diagnostine LP
sekmes merginos 4u.gif , tikrai nera ko bijoti LP nes tai praktiskai neabejotina diagnoze.
Atsakyti
Aš prieš metus turėjau laparoskopiją, tik, deja, jos metu netikrino kiaušintakių pratekamumo. Operacija buvo skirta pašalinti cistai ir endometriozės židiniams. Operavusi gydytoja vizualiai apžiūrėjo ir bent jau jie buvo tiesūs, kas gali byloti, kad juose sąaugų nėra. Bet... nėra garantijos. Dėl visa ko pabandysiu GN pasidaryti šiemet, antros laparoskopijos nenorėčiau. Man ši operaciaj nebuvo tokia jau lengva, be to liko randukai, kurie tikrai grožio neprideda.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2010 05 10, 23:29)
Aš prieš metus turėjau laparoskopiją, tik, deja, jos metu netikrino kiaušintakių pratekamumo. Operacija buvo skirta pašalinti cistai ir endometriozės židiniams. Operavusi gydytoja vizualiai apžiūrėjo ir bent jau jie buvo tiesūs, kas gali byloti, kad juose sąaugų nėra. Bet... nėra garantijos. Dėl visa ko pabandysiu GN pasidaryti šiemet, antros laparoskopijos nenorėčiau. Man ši operaciaj nebuvo tokia jau lengva, be to liko randukai, kurie tikrai grožio neprideda.

kas cia per nesamone doh.gif daryt LP ir nepatikrint kiausintakiu g.gif juk tai pats geriausias, informatyviausias budas tai padaryti. tai, kad kiausintakiai tiesus apie saaugas neik onepasako, jos gali buti viduje ir vizualiai ju nelabai pamatysi manau.
gali aisku bandyti GN pasidaryti, bet man is esmes vien del to ir dare LP, nes GN parode, kad vienas kiausintakis nepratekamas, o is tirkuju jis kuo pukiausiia prateamas tik GN metu uzspazmavo.. mane operavusi gydytoja sake, kad GN yra labai neinformatyvi
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2010 05 11, 09:56)
kas cia per nesamone doh.gif daryt LP ir nepatikrint kiausintakiu  g.gif juk tai pats geriausias, informatyviausias budas tai padaryti. tai, kad kiausintakiai tiesus apie saaugas neik onepasako, jos gali buti viduje ir vizualiai ju nelabai pamatysi manau.
gali aisku bandyti GN pasidaryti, bet man is esmes vien del to ir dare LP, nes GN parode, kad vienas kiausintakis nepratekamas, o is tirkuju jis kuo pukiausiia prateamas tik GN metu uzspazmavo.. mane operavusi gydytoja sake, kad GN yra labai neinformatyvi

Tai gal del to ir daro GN su narkoze VK g.gif kad neužspazmuotų ir GN būtų informatyvi g.gif tai db jau pasimečiau ką daryti, gal visgi netaupyt darantis tik su nuskausminimu, o tai aš tokia bailiukė esu ir labai nepakanti skausmui... užspazmuos ir nieko gero toje foto nepamatys g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutea @ 2010 05 11, 16:36)
Tai gal del to ir daro GN su narkoze VK g.gif kad neužspazmuotų ir GN būtų informatyvi  g.gif  tai db jau pasimečiau ką daryti, gal visgi netaupyt darantis tik su nuskausminimu, o tai aš tokia bailiukė esu ir labai nepakanti skausmui... užspazmuos ir nieko gero toje foto nepamatys  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif

O tu neklausei ar RK nuskausmina? Nes, nu, man tikrai suleido kažko nuo skausmo, bet kadangi biškį kosmose buvau iš baimės, tai dabar savim tokia nesu tikra blink.gif Nu, bet spazmavo gi man, gydytoja kartelį laukė kol baigsis spazmai ir toliau dirbo, o aš nieko nejaučiau bigsmile.gif jokio skausmelio. Vadinas, tikrai nuskausmino doh.gif Ot, kaip, pasikalbėjau čia biškį pati su savim 4u.gif
Atsakyti
atleiskit, jei ne į temą, bet paklausiu blush2.gif
ar daro GN, jei gyd nustato kad gimda yra "užsirietusi"? kiek tai įtakoja prikibimą embrionų? gal kas žinot? mane tai neramina... nors sako, kad įtakos pastojimui neturi... o gal ir turi doh.gif
Atsakyti
labas visoms,
Noriu pasidalinti, siandien dariausi GN, labai bijojau, nes prisiskaiciau visokiu baisenybiu, mano dziaugsmui skausmas toks pat kaip per gynekologo apziura, kazkokiu dideliu skausmu nebuvo.
Noriu padrasinti, kad tikrai nebijotumete ir jokiu narkoziu tikrai nereikia.
As dariausi Klaipedoje, gydytoja Salygiene
Atsakyti
skauda tada, kai yra kiausintakiu nepratekamumas, o kai viskas gerai tai ir nera ko skaudet, butent taip man daktare ir uzsimine ax.gif tik aisku pries darant niekada nezinai kaip ten yra, nes todel ir daro, o rezultate gaunasi skirtingai, man asmeniskai labai net skaudejo, saukiau galima sakyti, bet ir rezultatas - abu kiausintakiai nepratekami, numatyta LP operacija.
Atsakyti
QUOTE(*egzotika* @ 2010 05 20, 16:33)
skauda tada, kai yra kiausintakiu nepratekamumas, o kai viskas gerai tai ir nera ko skaudet, butent taip man daktare ir uzsimine  ax.gif tik aisku pries darant niekada nezinai kaip ten yra, nes todel ir daro, o rezultate gaunasi skirtingai, man asmeniskai labai net skaudejo, saukiau galima sakyti, bet ir rezultatas - abu kiausintakiai nepratekami, numatyta LP operacija.

man irgi skaudejo taip, kad net nualpau, vienas kiausintaki thumbup.gif s tipo nepreinamas buvo po Gn, deja po LP paaiskejo, kad abu yra idealus ir puikiai preinami..
Atsakyti