Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(kiskius @ 2010 04 08, 18:46)
uz pinigelius tai tikrai daro ir be priezasties jei tik noro yra wink.gif tik kiek girdejau nemazai kainuoja...  g.gif niu reik tiketis viskas bus gerai, dar pirma  nestuke.gif patapt reikia  blush2.gif


jo esu girdėjusi tai, kad gali rinktis ar naturaliai ar CP.
Atsakyti
Gal kuri turit pastebėjimų, pas ką Klaipėdoj neverta darytis GN? Aš nežinau pas ką man teks, nes mano daktaras nedarys sad.gif O užregistruos VK seselės.
Atsakyti
skaudejo doh.gif

gydytoja dariusiu GN, sake, kad daugiau man tokia procedura tik su narkoze darys.. thumbup.gif
[/quote]
Uzjauciu, baisu buvo skaityti toki pasakojima , as tai va cia pasigyriau kad man beveik neskaudejo, bet dabar merginos manimi netikekit, visom skirtingai buna. swoon.gif mega_shok.gif Na stiprybes tau ir sekmes.
Atsakyti
QUOTE(*Gintare* @ 2010 03 16, 10:25)
Aš Vilniuj, Raudonojo kryžiaus ligoninėj. Pas Miežėnienę  4u.gif



QUOTE(lialia:) @ 2010 03 16, 13:37)
Sveikutes,
Na man irgi gydytojas išrašė siuntimą GN pas gyd. Miežėnienę. Tik va skaitau ir nesuprantu del kainu  blush2.gif . Vienos moka daugiau, o kitos mažiau.Kaži nuo ko čia priklauso? Gal ir kiek kvailokas klausimas, bet man tai taip įdomiai pasidarė.  ax.gif


Sakykit, o Raudonojo kryžiaus ligoninėje tiktų siuntimas iš VK?
Ir kitas klausimukas, o prieš kiek laiko ten reikia užsiregistruoti?
Atsakyti
QUOTE(kristutea @ 2010 04 15, 16:29)
Sakykit, o Raudonojo kryžiaus ligoninėje tiktų siuntimas iš VK?
Ir kitas klausimukas, o prieš kiek laiko ten reikia užsiregistruoti?


Taip. Man ir VK davė siuntimą. Nes jie daro tik su narkoze ir virš 600 berods kainuoja ta GN blink.gif Pasiskaitinejus Supermamos forumą, nusprendžiau darytis būtent pas Miežėnienę. Šiaip viską susiderint reik su ja pačia. Ji privačiai dirba dar Renmedoj, Buivydiškių g., net berods šeštadieniais. Tepinėlį padarė, ar kokios infekcijos nėra prieš GN darant, ir šiaip viską sutarėm kada, kur ir kaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gintare* @ 2010 04 15, 19:15)
Taip. Man ir VK davė siuntimą. Nes jie daro tik su narkoze ir virš 600 berods kainuoja ta GN  blink.gif  Pasiskaitinejus Supermamos forumą, nusprendžiau darytis būtent pas Miežėnienę. Šiaip viską susiderint reik su ja pačia. Ji privačiai dirba dar Renmedoj, Buivydiškių g., net berods šeštadieniais. Tepinėlį padarė, ar kokios infekcijos nėra prieš GN darant, ir šiaip viską sutarėm kada, kur ir kaip  biggrin.gif

Na, man irgi lb jau didele suma pasirodė tie 600lt VK g.gif aišku jeigu kito pasirinkimo nebūtų tai mokėtume ir tiek, bet jeigu galima pasirinkti, tai kam permokėti.... O sakykit Miežėnienę galima bent jau su vietine nejautra darytis? ax.gif o kokiu nr skambintis užsiregistruoti? Gal tiesiogiai Miežėnienei galima? Ar skambinti į raudonojo kryžiaus ligoninę?
Atsakyti
QUOTE(kristutea @ 2010 04 15, 22:27)
Na, man irgi lb jau didele suma pasirodė tie 600lt VK  g.gif  aišku jeigu kito pasirinkimo nebūtų tai mokėtume ir tiek, bet jeigu galima pasirinkti, tai kam permokėti.... O sakykit Miežėnienę galima bent jau su vietine nejautra darytis?  ax.gif o kokiu nr skambintis užsiregistruoti? Gal tiesiogiai Miežėnienei galima? Ar skambinti į raudonojo kryžiaus ligoninę?


Parašiau į AŽ.
Atsakyti
Man jau artėja laikas. Pirmadienį esiu tepinėlį darytis, bet šiaip tai per tą laiką kabinosi šlapimo takų uždegimukas ir panašūs į pienligę požymiai. Dar gerklė paraudus, nosis užgulus. Kraujo tyrimas pas šeimos daktarę, ji tik pasakė, kad tyrimas rodo imuniteto nusilpimą ir papildų išrašė. Truiu abejonių ar verta dabar darytis tą tyrimą. Šiaip neramina mane, kad VK registruos ir neaišku, koks daktaras tą tyrimą darys.
Atsakyti
Sveikos,

Na nzn, as va vasari dariausi GN ir nera taip jau baisu, pries tai komentaru prisiskaiciau tai visai panikuot pradejau, bet gavoju reikia niekur nedingsiu, gydyt tik perspejo,kad ji nera skaudi tik nemaloni. Neleido jokiu nuskausminamuju ir manau tokiai procedurai narkozes tikrai nereikia,na nebent tuo atveju, kad buna kitom is tos baimes tai procedurai uzspazmuoja kiausintakiai,tai va, o tuo tarpu man gydyt. net neuzsimine apie ja, o mate kaip bijau(juokesi jau is manes) doh.gif . Manau priklauso nuo gydyt.,kaip jis atlieka(nors man ten irgi ne viskas sklandziai vyko, sunkiai ta kateteri sekesi istatyti, bet pati gydyt. labai svelni buvo thumbup.gif ) ir nuo pacio zmogaus jautrumo. Jau po visko isejo gydyt. ir sako vyrui gyvens, vyras pasakoja galvoju leisgyve db iseisi, o as su sypsena iseinu, o del to,kad taip perdetai bijojau lotuliukas.gif . Zodziu , kaip gydyt ir sake nemaloniausia, kol ta kontrasta suleidzia. Taigi sekmes merginos 4u.gif
Atsakyti
Mane GN procedūrai užrašė 9 cd , o man tuo laiku dar gali teplioti, vėliau vietų nėra. Gal kuri žinote gudrybių, kaip sumažinti mmm dienų skaičių?
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2010 04 27, 00:21)
Mane GN procedūrai užrašė 9 cd , o man tuo laiku dar gali teplioti, vėliau vietų nėra. Gal kuri žinote gudrybių, kaip sumažinti mmm dienų skaičių?

yra vaistukai Dicynone, jie sustabdo kraujavima... smile.gif bet be gydytojo zinios ju kaip ri visu vaistu savavaliskai naudoti negalima, taip sakant, butina pasitarti su gydytoju ar vaistininku biggrin.gif o is esmes nieko tokio, kas GN metu dar siek tiek teplios, man tepliojo, bet vis tiek dare GN ir nieko nenutiko.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2010 04 08, 21:41)
Gal kuri turit pastebėjimų, pas ką Klaipėdoj neverta darytis GN? Aš nežinau pas ką man teks, nes mano daktaras nedarys sad.gif O užregistruos VK seselės.



Glamour 4u.gif del leliuku verta darytis pas bet koki gydytoja ax.gif tu nepergyvenk tiek mirksiukas.gif

jei neklystu mudvi lankomes pas ta pati gydytoja, tiksliau as lankiausi anksciau biggrin.gif o GN dare visai kita, na ji nebuvo pati maloniausia ir svelniausia, kad ir kaip man sesute bande irodyti, kad yra kitaip (as ant tos gydytojos pataikiau, kai mane gulde del laparoskopijos), bet del dabartinio mano pilvo didumo as nesigailiu nieko ax.gif
Atsakyti