Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

QUOTE(lialia:) @ 2010 04 08, 13:23)
Sveikutes,

Aš va ką tik po GN nuotraukos. Dariausi Grybo g. 11 Labai maloni gydytoja, man kainavo tik kontrastinis skysti 193Lt. ten pačioj poliklinikoj yra vaistinė ir galima jo įsigyti. Išpradžių bijojau, bet kai su gydytoja susitikau, tai ji taip mane nuramino. Pačioj pradžios skausmas kaip per mėn, nes pas mane laibai jos skausmingos tai kažkaip nekreipiau dėmesio kol nepradėjo stipriau skysti leist. Tada skaudėjo, bet labai džiaugiausi, kad prieš kiekvieną veiksmą  buvo klausiama ar tęsti procedūra ir leido pagulėt, kad skausmas nurims. Šiam iškenčiama ir tikrai galvojau, kad bus  baisiau, kaip čia skaičiau. Po pačios procedūros jaučiuosi gerai  mirksiukas.gif


Įdomu kodėl tike mažai, juk Grybo gatvėje aš net prieš 5 metus mokėjau apie 500 Lt, čia be narkozės, aš dirbanti, su siuntimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2010 04 08, 13:37)
Įdomu kodėl tike mažai, juk Grybo gatvėje aš net prieš 5 metus mokėjau apie 500 Lt, čia be narkozės, aš dirbanti, su siuntimu g.gif


Atsiprašau norėjau parašyt Tilto gatvėj. Dariausi Tilto gatvej ax.gif doh.gif visai susisuko galva tongue.gif
Atsakyti
paskaičius kiskio istorijos tai net šiurpas nubėgo, gerai, kad su narkoze dariau... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(GudriLapė @ 2010 04 08, 14:51)
paskaičius kiskio istorijos tai net šiurpas nubėgo, gerai, kad su narkoze dariau... blink.gif


Man atrodo čia dar ir nuo nusiteikimo priklauso, kai labai bijai ir žinai,kad skaudės doh.gif Man pvz. ir labai skaudėjo, cypiau, bet man per mmm tai skauda kas mėn. jau 20 metų taip kankinuos, 2 kartus net apalpus buvau, nepsikeliu iš lovos, tai man ta GN atrodo juokas ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2010 04 08, 15:55)
Man atrodo čia dar ir nuo nusiteikimo priklauso, kai labai bijai ir žinai,kad skaudės doh.gif Man pvz. ir labai skaudėjo, cypiau, bet man per mmm tai skauda kas mėn. jau 20 metų taip kankinuos, 2 kartus net apalpus buvau, nepsikeliu iš lovos, tai man ta GN atrodo juokas ax.gif  4u.gif

ir nuo zmogaus galimybiu pernesti skausma.. thumbup.gif siaip as skausmo nebijau, galiu pakenteti, bet ne savo noru as is karto alpstu, man koja meslungis jei ilgiau nei 5 min patraukia as jau alsptu.. taigi nebijokit jums taip baisiai kaip man tikrai nebus.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2010 04 08, 14:55)
Man atrodo čia dar ir nuo nusiteikimo priklauso, kai labai bijai ir žinai,kad skaudės doh.gif Man pvz. ir labai skaudėjo, cypiau, bet man per mmm tai skauda kas mėn. jau 20 metų taip kankinuos, 2 kartus net apalpus buvau, nepsikeliu iš lovos, tai man ta GN atrodo juokas ax.gif  4u.gif


pritariu drinks_cheers.gif , man tai labai panašiai buna per mmm tai ir daktare kai klause ar skauda tai skausmas kaip per mmm, bet ant galo kelis kartus skaudžiai suspazmavo.
Atsakyti
QUOTE(lialia:) @ 2010 04 08, 15:46)
pritariu  drinks_cheers.gif , man tai labai panašiai buna per mmm tai ir daktare kai klause ar skauda tai skausmas kaip per mmm, bet ant galo kelis kartus skaudžiai suspazmavo.


Taip ir man spazmavo, bet tai juk momentiškai ir palyginti trumpai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2010 04 08, 14:39)
ir nuo zmogaus galimybiu pernesti skausma..  thumbup.gif siaip as skausmo nebijau, galiu pakenteti, bet ne savo noru as is karto alpstu, man koja meslungis jei ilgiau nei 5 min patraukia as jau alsptu.. taigi nebijokit jums taip baisiai kaip man tikrai nebus..  mirksiukas.gif

kiskiau, o kaip tu pagimdysi jei taip skausmo neperneši? tongue.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2010 04 08, 18:05)
kiskiau, o kaip tu pagimdysi jei taip skausmo neperneši?  tongue.gif  ax.gif

ir man tas pats klausimas jau senai ramybes neduoda... g.gif unsure.gif arba is anksto teks ruostis CP arba bandysim kaip nor pagimdyt su 15 nualpimu lotuliukas.gif MB pazadejo gaivint... jei rimtai tai kaip nors vis tiek pagimdysiu ar CP ar kaip... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2010 04 08, 16:15)
ir man tas pats klausimas jau senai ramybes neduoda...  g.gif  unsure.gif arba is anksto teks ruostis CP arba bandysim kaip nor pagimdyt su 15 nualpimu  lotuliukas.gif MB pazadejo gaivint... jei rimtai tai kaip nors vis tiek pagimdysiu ar CP ar kaip... ax.gif

Tai kaži ar CP daro tik paprašius, manau tam turi būti kažkokia priežastis, o ne tik alpimas rolleyes.gif Na bent jau aš tip manau. Gerai, nebegasdinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

Atskiros temos nekuriu, nes permetusi temele pamaciau, kad mano tyrimukas priskirtas prie GN.

Man bus atliekamas kiausintakiu pratekamumo tyrimas ultragarsu (cia UK). Kaip supratau is gydytojos, ir perskaiciusi aprasyma- viskas mazdaug kaip standartinej GN, tik ne rentgenas naudojamas, o ultragarsas. Kazkas panasaus i vaginalinio echo ir NG hibrida doh.gif lotuliukas.gif

Zodziu, vakara pries procedura, reikes isidet uzpakaliukan antibiotiku zvakute, 1val pries procedyra ten pat nuskausminamuju zvakute ir tada 5dienas antibiotikus geriamus- cia kaip supratau galimos infekcijos proceduros metu prevencijai. Na, mums UK cia niekas nekainuoja, nei procedura, nei tas svieciantis skystis, tik va uz antibiotikus mokejau.

Atsakyma sake eigoje ir duos- gerai ten, ar blogai.

Tai norejau paklausti, gal daresi kas nors sita konkretu tyrima? Angliskai vadinasi Hystero Contrast Sonography (HyCoSy) Man idomu, ar ten tik pratekamuma ziuri, ar ir mato tokius dalykus, kaip gimdos gleivines stori ir pan?
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2010 04 08, 19:08)
Tai kaži ar CP daro tik paprašius, manau tam turi būti kažkokia priežastis, o ne tik alpimas  rolleyes.gif Na bent jau aš tip manau.  Gerai, nebegasdinsiu  mirksiukas.gif

uz pinigelius tai tikrai daro ir be priezasties jei tik noro yra wink.gif tik kiek girdejau nemazai kainuoja... g.gif niu reik tiketis viskas bus gerai, dar pirma nestuke.gif patapt reikia blush2.gif
Atsakyti